Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przywitałam się z Jenną wzięłam od niej dokumenty i poszłam do siebie
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy wszystko zrobiłam wyłączyłam komputer pochowałam dokumenty do szafki. Poszłam do wyjścia
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Siedziałam cały dzień w pracy i zajmowałam się swoimi obowiązkami gdy wybiła godzina 18:00 wyłączyłam wszystko i poszłam do domu.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Gdy Chloe przyszła do biura od razu dałam jej stertę papierów do podpisania. W między czasie też pracowałam i odbierałam projekty , które Chloe musiała zatwierdzić.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaparzyłam kawę i zajęłam się pracą. Odbierałam telefony i zapisywałam różne spotkania. Wzięłam teczkę z dokumentami , która podpisała Chloe i zaczęłam je układać tak by poźniej niczego nie szukać. Gdy na spotkanie przyjechali inwestorzy , zawołałam projektantkę , która miała sie tym zająć i poszli do sali konferencyjnej.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyszłam do pracy z rana. Odebrałam dokumenty, podpisane przez Chloe podpisane przed jej wyjazdem. Włączyłam ekspres do kawy i zajęłam się swoja pracą , a było tego sporo.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No to skoro ktoś sie łaskawie pojawił w sekretariacie to tu przyszedłem :P -Witam..ja tlyko chciałem zostawić L4 - powiedziałem do Jenny i dałej jej zwolnienie lekarskie na miesiąc :P.A potem sobie poszedłem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wzięłam od Kevina zwolnienie lekarskie od razu to wpisałam w grafik bo ktoś musiał zająć się jego projektami. Nalałam sobie kawę i usiadłam przy biurku i zaczęłam pracować. Wpisywałam dane do komputer oraz wykonywałam bardzo ważne telefony.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyszłam do pracy , Chloe od dawna się tu nie pokazywała więc zadzwoniłam do niej, żeby przyszła i przejrzała nowe kontrakty. Zaparzyłam kawę i wróciłam do pracy obecnie mieliśmy sporo roboty.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zajęłam swoje miejsce. Odebrałam parę telefonów, zaparzyłam kawę i usiadłam za biurkiem zajmując się papierami i projektami dla Chloe.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Oczywiście Jenna pracowała na swoim stanowisku , zaniosła kawę Kentom , którzy siedzieli w burze. Dostała od Chloe papiery , które były już podpisane i zaczęła je przesyłać faxem do firm.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kiedy Chloe dała mi dokumenty i powiedziała , że moge zbierać się do domu tak też uczyniłam. Ogarnęłam swoje biurko wysłałam jeszcze parę meili i wyszłam z sekretariatu , a później z firmy i poszłam sobie spacerkiem do domu.
Jenna Pierce 28 secretary
Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „INTERIOR MACK”