Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ucieszył się w duchu, że jednak jego przyjaciółka nie zapomniała o nim wspomnieć.
- Fajnie, że mnie kojarzysz. To nam trochę ułati sprawę - uśmiechnął się miło
- Tak, miałem wrócić za rok, ale trochę się pozmieniało w pracy więc wróciłem wcześniej. - powiedział, nie chciał się zbytnio tłumaczyć, że to w zasadzie dla Infinity wrócił, żeby się nią zająć. Niech bedzie że po prostu zmieniła się sytuacja.
- Ale wracając do sedna sprawy, możemy tutaj gadac spokojnie? - zapytał rozglądając się po pomieszczeniu
Ethan Westwick - 24 lata - absolwent architektury [14.05] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jamie Harris - 26 lat - muzyk, producent muzyczny, DJ [17.07] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Peter Smith - 30 lat - chirurg, dyrektor szpitala [23.11] Komórka & Info
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ułatwi sprawę...nie rozumiem - ej no co tu sie działo?nie miałem pojecia o co może mu chodzić.-Hmm...może przejdżmy do konferencyjnej.teraz jest wolna - wstałem z krzesła po czym kiwnąłem na niego głowa i tam tez pośzlismy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wróciłem do swojego biurka i kontynuowałem prace
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

No to Kev w końcu rzyszedł do pracy, siadl do swojego biukrka i zabrał się za konczenie projektu
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po rozmowie z Chloe Kev przyszedł do swojeg biurka z nowymi projekatami i od razu zabral się za pracę
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przyszłam pod firmę spytałam ochroniarza gdzie mogę znaleźć Kevina. Weszłam do biura projektantów.
-hej Przystojniaku -powiedziałam i podeszłam do jego biurka.
-mocno zapracowany ?
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Great Vibes" rel="stylesheet" type="text/css"><br><center><div style="font-family:Great Vibes; font-size: 37px; text-align: center; color: #92593c; text-shadow: 1px 0px 1px #aaaaaa;">Vivienne Love Jefferson</div><div style="font-family: tahoma; font-size: 8px; text-transform:uppercase; line-height: 10px; letter-spacing: 1px">Kom. Relacje Dom Problemator</div>Obrazek Obrazek </center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O hej Viv - usmiechnął sie na jej widok.Wstał i cmoknął ją w policzek na powitanie.-
A no..w zasadzie to powoli kończę.Poczkaśz tak z..10 min? - zapytał i poszedł po jakieś krzesełko które podsunął jej by sobie tam siadła obok niego
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-jasne , że poczekam przystojniaku -powiedziałam i klapnęłam sobie na krzesło.
-widzę , że poważnie pracujesz-zażartowałam sobie i patrzyłam jak Kev projektuje , wyglądał przy tym bardzo seksownie , zwłaszcza kiedy się skupiał i marszczył nos. Nic nie mówiłam tylko grzecznie na niego czekałam.
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Great Vibes" rel="stylesheet" type="text/css"><br><center><div style="font-family:Great Vibes; font-size: 37px; text-align: center; color: #92593c; text-shadow: 1px 0px 1px #aaaaaa;">Vivienne Love Jefferson</div><div style="font-family: tahoma; font-size: 8px; text-transform:uppercase; line-height: 10px; letter-spacing: 1px">Kom. Relacje Dom Problemator</div>Obrazek Obrazek </center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No wiesz..do wszelakiej pracy podchodze powaznie.nie lubie robić rzeczy na odwal sie.nie za to mi płacą poza tym - powiedział Kev i zerknął na Viv.
-A co u ciebie?Jak tam remont?cos do przodu?- zapytał
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

-ok niech Ci będzie-zaśmiałam się i poczochrałam jego włosy.
-na razie wyrzucam to co mi się nie przyda , żeby mieszkanie nie było zagracone , a na dniach zabieram się za malowanie , no i nie wiem czy wiesz , ale mam pracę -wyszczerzyłam się
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Great Vibes" rel="stylesheet" type="text/css"><br><center><div style="font-family:Great Vibes; font-size: 37px; text-align: center; color: #92593c; text-shadow: 1px 0px 1px #aaaaaa;">Vivienne Love Jefferson</div><div style="font-family: tahoma; font-size: 8px; text-transform:uppercase; line-height: 10px; letter-spacing: 1px">Kom. Relacje Dom Problemator</div>Obrazek Obrazek </center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie niech mi będzie tlyko..a zreszta..cicho tam..zaraz kończę - zaśmiał sie kev.Cos tam pewnie dopisał jeszcze po czym zapisał projekt i wyłączył program a potem komputer.
-Ok..mozemy sie zbierać - powiedział.
-Oo pracę?Czyli, że co?Spotkanie sie udało? - zapytał z usmiechem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zaśmiałam się i czekałam sobie na przystojniaczka.
-ok , to się zbierajmy-wstałam z krzesła i podeszłam do niego
-nawet bardzo się udało , mam swoje udziały więc jestem swoją szefową , a wspólnika mam całkiem fajnego.
<center><link href="http://fonts.googleapis.com/css?family=Great Vibes" rel="stylesheet" type="text/css"><br><center><div style="font-family:Great Vibes; font-size: 37px; text-align: center; color: #92593c; text-shadow: 1px 0px 1px #aaaaaa;">Vivienne Love Jefferson</div><div style="font-family: tahoma; font-size: 8px; text-transform:uppercase; line-height: 10px; letter-spacing: 1px">Kom. Relacje Dom Problemator</div>Obrazek Obrazek </center>
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oo no proszę..to daj znac kiedy mogę cie odwiedzić.bede twoim stałym i wyjątkowym klientem - zasmiał sie Kev i pocałował krótko jej usteczka a potem wziął marynarke i wyszli.
-To gdzie chcesz jechac? - zapytał
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Kevin przyjechał do firmy, poszedł d swojego biurka i pracował
ODPOWIEDZ

Wróć do „INTERIOR MACK”