ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- ej to super miejsca - zaśmiał sie
- masz zajebiste uda i cholernie seksowny tyłek - powiedział ja oglądali ti nie omieszkał sobie gładzić jej uda... grzecznie to robił ale ani razu by jej nie odmówił super seksu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Bardzo mnie cieszy że tak mówisz.. ale już sama że sobą źle się czuję... - powiedziała I spojrzała na niego..
-Musze iść na siłownię.. - dodała. Poćwiczy, trochę sauny i będzie git.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Objął ją i pocałował
- kocham Cie Meg - powiedział
- cokolwiek da Ci zadowolenie to będę Cie w tym wspierał... tylko.mi nie chudnij za bardzo bo nie masz ku temu powodów
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dzieki kochanie.. - powiedziała miło do niego i pocałowała go czule.
A potem to już sobie spędzili miło wieczór itp. I poszli spać.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

O dziwo jak na nich to wieczór zakończyli tko czulostkami ale bez seksu... Joel jednak do snu ja slodko przytulał... dopiero przy niej był w stanie tak robic
Rano się obudził I ją pocałował
- wstajesz?? Poćwiczymy razem z rana - nie o seks chodxi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jeszcze chwilę.. - powiedziała do niego taka zaspana. Nienawidziła wcześnie wstawać..
-Prosze.. dwie minutki... -dodala i wtulila się w niego, zarzucając na niego nogę żeby jej tam samej nie zostawił.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- mogą być nawet trzy - szepnął I ja objął gdy się tak wtuliła... wolna dłonią smyrał ją po udzie tej zarzuconej nogi...lezal z nią poki się nie rozbudzi bo ćwiczyć fajnie w duecie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc zeszło jej jeszcze dobre pół godziny ale w końcu rozbudziła się, spojrzała na niego..
-Wstajemy? - zapytała I spojrzała w jego oczy. Cmoknęła czule jego.usta..
-Co będziemy ćwiczyć? - ona zdecydowanie wolałaby seks xD

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemnił pocałunek
- No tak myślałem ale nie wiem czy jesteś gotowa na taki wycisk - puścił jej oczko
- A tak bez żartów możemy sobie poćwiczyć razem dla zdrowia - a seks.... mogą sobie zaserwować w trakcie lub pod prysznicem
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Chyba nie mam innej opcji niż żeby być na Cirbie gotową mężu...-powiedziala śmiejąc się..
-No dobra, dobra.. poćwiczymy.. - pokiwała głową.. no i uwolniła się od niego..
-w co mam się ubrać? - zapytała jak poszła do garderoby... jak bardzo sportowo będzie?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- nie masz innej opcji - uśmiechnął się
- bielizna wystarczy... byle nie dresy - dodał I sam byl tylko w bokserkach
- Lubie Twoje ciało nieosłonięte... a gdy się trochę spocimy będzie bardzo seksownie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzała na niego i uniosła brew do góry..
-Eh.. miałeś ćwiczyć, a nie nakręcać się, jak będziesz widział moje ciało prawie nagie.. -zaśmiała się..
Założyła sportowy stanik i legginsy.. . Spojrzała na niego..
-Wystarczająco mało seksownie? -zaśmiała się, bo wszystko i tak takie obcisłe. xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochna przy Tobie choćyś miała na sobie kombinezon, czapke zimową i maseczke ochronną to i tak bym sie nakrecił... Znam na pamieć to boskie cialo i zawsze na mnie działasz - powiedział ale skoro tak to ubrał tez koszulke bokserke i mogli sobie poćwiczyć...
- Ćwicz przede mną bym mógł sie gapic na Twój tyłek - kazał jej poniekąd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Idiota.. - zaśmiała się z niego. Włączyła jqkis program tv z ćwiczeniami.. wzięła sobie mate przed tv i już się tam wyginała jak łaska na ekranie. Skłony, przysiady, pompki, brzuszki, wykroki itp. Ona miała intensywnie. No i stała przed nim skoro chciał.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

On tam inaczej ćwiczył ale pompki czy brzuszki robił, skony też w celu rozgrzewki ... on poszedł bardziej w hantle i bicepsy i tricepsy sobie ćwiczył... Nie unikł jednak patrzenia na nią i to nie tylko n tyłek ale ogólnie... precież czasem sie ładnie tam przed nim wyginała :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Megan i Joela Goran”