Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- myślę że pojutrze możemy ruszać najwcześniej.probuje ogarnąć dziś wszystko A jutro mogę wypaść jakieś poprawki czy pytania więc wolę ten dzień zwłoki nam zachowac - odpowiedział dokładnie i wzrok miał na monitorze więc tam odpowiedział mechanicznie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No jasne,kochanie..-powiedziała i pokiwała głową, dla bezpieczeństwa zostawiła im jeszcze jeden dzień i zabukowała bilety.
-Okej.. Zaraz wszystko będzie ogarnięte..-powiedziała i pomachała brwiami..
No i siedzieli oboje na kompach xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No trochę dnia spędzili niby razem.ale osobno
- jakie miejsce wybrałaś?? Gdzie lecimy?? - spytał gdy już zrobił co miał zrobić... zamknął swojego łapka i odstawić
- przedstaw mi nasz wyjazd niczym reklama biura podróży
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zamknęła szybko swojego laptopa..
-Oj, kochanie, dowiesz się na miejscu..-powiedziała z rozbawieniem i pocałowała jego usta namiętnie..
-Oddasz mi kontrolę w tej kwestii i wcale Ci się nie będzie to podobać, wiem..-pomachała brwiami, przejechała językiem po jego szyi.
-Za to możesz przejąc kontrolę nad moim ciałem, całkowitą..-powiedziała i przygryzła wargę.

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- owszem wyszło na to, że Ci ja tym razem oddałem, ale... postaram się nie narzekać za bardzo - uśmiechnął się i aż mu się oczy zaswiecily na to jej kolejne zdanie
- co do tego nie ma wątpliwości, wykorzystam te kontrolę do cen i to każdego dnia... wielokrotnie nawet
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to fantastycznie..-powiedziała i pomachała brwiami, a potem pocałowała go sobie zaborczo.
-Mamy dwa dni żeby ogarnąć swoje sprawy i się spakować.. Więc wiesz.. Póki co pracuj..-powiedziała i pomachała brwiami.
-A ja nam spakuje co nieco..-powiedziała i uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- chwilowo nie mam.co robić bo nikt jeszcze nie odpisał- stwierdził Bo
- Ty też musisz poczekać z panowaniem bo ubrania schnie po praniu... zresztą musisz zaspokoić głód swojego męża... - mocno ja do siebie przyciągnął
- seksualny głód
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i spojrzała na niego..
-Głód mogę zaspokoić nawet zaraz.. - uśmiechnęła się do niego i pocałowała jego usta zaborczo.
-Jak mam to zrobić? - pomachała brwiami.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zdecydowanie wiem, że możesz - uśmiechnął sie
- nawet powiedziałbym, że powinnaś - dodał przed pocałunkiem
- inteligentna kobieta z Ciebie to wiem, że coś fajnego wymyślisz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko.
-Ehhh.. Wszystko na mojej głowie.. - powiedziała z rozbawieniem. A później przejechała dłonią po jego chuju, trochę go wymasowala żeby zareagował i zsunęła jego spodnie z tyłka. Kucnęła przed nim i zaczęła mu obciagac.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- na Twojej Ślicznej i mądrej główce- powiedział A potem się delektowal tym jak mu obciaga...
- jesteś w tym zajebista... oj taaak..... weź ho głęboko - szybko się nakręcił i niewiele myśleć gdy stał w pełni gotowością wziął ja i ostro zeznał... brał ja ostro i nawet biorąc ja od tylu wziął jej ręce za plecy i tam ja za nie trzymał pieprzyć jej cipe szybko A czasem zwalnia i wbijal się mocno... strzelał jej klapsy co chwilę i był w swoim zywiole
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Chciała mu obciągnąć ładnie, a on ją wziął i zerżnął.. ehhh.. CO za życie..
Ale skoro tak, to w końcu oboje doszli i polała się sperma..
-Iiii? Podobało się?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No co on poradzi... ona też miała dojść A wtedy by nie doszła...
- idealnie... A Ty jak?? - spytał z uśmiechem...
- rano sprawdzę co mam do roboty... teraz idziemy spać bo naceyjezdzie spania nie będzie za wiele
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie zawsze muszą dojść oboje przecież xD
-Okej, to idziemy..-powiedziała, ale poszła jeszcze szybko do łazienki i ogarnęła się z jego nasienia i wróciła do łóżka.
-To dobrze. DObranoc, kochanie..-i zasnęli.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Kolejnego dnia trochę popracować rano, po obiedzie zrobił wszystko co było do zrobienia
- done. Właśnie skończyłem robotę i mogę jechać na wakacje- powiedział do Meg gdy skonczyl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Megan i Joela Goran”