Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zdecydowanie muszę się trochę zmęczyć , żeby dobrze spać -powiedziałem i wpiłem się ustami w jej usta. Poruszałem swoimi biodrami i dość ostro się w niej poruszałem , wchodziłem w Megan po same jajka , czułem jak jest mi dobrze , w takim tempie długo nie wytrzymam , ale chciałem dać jej jak najwięcej przyjemności , dlatego zacząłem pieścić jej guziczek.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dobrze, kochanie..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka, pocałowałam zachłannie jego usteczka i zacisnęłam mocniej dłonie na jego ramionach, pojękiwałam coraz głośniej, czując jego fiuta głęboko we mnie..
-Uwielbiam Cię..-powiedziałam i wpiłam się zachłannie w jego usta, czułam jak chłodna woda obmywa nasze rozgrzane ciała..

Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja uwielbiam Ciebie Megna -pocałowałem z języczkiem jej usteczka. Nie przestawałem poruszać swoimi biodrami. Czułem jak serce bije mi coraz szybciej , a krew buzuje pod skórą. Czułem coraz większą przyjemność.Nie zamierzałem przestawać , do puki oboje nie będziemy zaspokojeni. Pieściłem ręką jej guziczek dość intensywnie. Jej jęki tylko nakręcały mnie jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jezu, Ian..-wydyszałam, czując jak pieści mój guziczek, byłam cholernie napalona, rozgrzana i mokra..
-Jak mi dobrze..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka, było mi cholernie gorąco, w pewnym momencie opuściłam nogę i odepchnęłam Iana od siebie, pocałowałam zachłannie jego usta,a potem odwróciłam się do niego tyłem, stanęłam pod strumieniem wody i wypięłam tyłeczek w jego stronę.
Odwróciłam twarz w jego stronę..
-A teraz zajmij się mną odpowiednio..-przyciągnęłam go za kark do siebie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Patrzyłem na Megan na to co robi i dopiero kiedy stała do mnie tyłem podszedłem do niej. Objąłem mocno ją jedną ręką w pasie , a drugą nakierowałem swojego fiuta i wszedłem w nia od tyłu. Zacząłem posuwać ją z całych sił , zatraciłem się w tym i przejęła nade mną kontrolę żądza zaspokojenia swoich potrzeb. Wpijałem się ustami w jej kark i zatracałem się w tym wszystkim zapominając o delikatności i pieszczotach.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ooo tak..-jęknęłam, czując jak mnie bierze od tyłu, wchodził we mnie głębiej i sprawiał mi jeszcze więcej przyjemności.. Opierałam się o ściankę i głośno pojękiwałam.. Rozchylałam bardziej nóżki i wypinałam tyłeczek w jego stronę, poruszałam swoimi bioderkami w jego tempie, by było jemu i mi dobrze. Zjechałam jedną dłonią na swój guziczek i zaczęłam się pieścić.


Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Złapałem mocniej jej bioderka i wtedy wchodziłem w nią ostro i po same jajka , było mi cholernie dobrze. Pojękiwałem z rozkoszy jaką mi dawała ta cudowna kobieta. Wpiłem się ustami w jej kark i zostawiłem kolejną malinkę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pojekiwałam coraz głośniej, było mi coraz lepiej, poruszałam coraz szybciej swoimi paluszkami, a po kilku jego mocnych pchnięciach poczułam jak się mocno na niem zaciskam.. Zawyłam głośno jego imię, czując boski orgazm rozlewający się po moim ciele..
-Oo tak, Ian.. -wyjęczałam jeszcze, odwróciłam głowę w jego stronę i całowalam go zachłannie.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem jej pocałunki i po chwili zalałem jej wnętrze swoim nasieniem. Jęknąłem przeciągle i wpiłem się usteczkami w jej szyjkę.
-byłaś boska Skarbie -powiedziałem i po chwili wyszedłem z niej i zacząłem się myć.
-zdecydowanie teraz będzie mi się rewelacyjnie spało -puściłem jej oczko.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ty też..-powiedziałam, gdy już ze mnie wyszedł, odwróciłam się do niego przodem i pocałowałam go zachłannie.-Dzięki za ten wieczór..-powiedziałam z uśmiechem, patrzyłam na niego jak się mył, też sie wzięłam do roboty.. Po kilkunastu minutach byliśmy gotowi i pachnacy. Wyszliśmy z pod prysznica, wytarłam się ręcznikiem i poszłam do pokoju.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-zawsze do usług ślicznotko -powiedziałem i wszedłem do sypialni.
-mam nadzieje , że nie masz nic przeciwko , że zostanę u Ciebie na noc ?-spytałem nie chciałem wracać do mieszkania. Za dużo było tam wspomnień i na razie nie chciałem do tego wracać.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, że nie mam nic przeciwko, nie mam zamiaru Cię na razie nigdzie puścić..-powiedziałam i pomachałam brwiami.
-Idziemy spać, a jutro tylko się spakujemy i lecimy do Vegas..-pomachałam brwiami, położyłam się do łóżka, odrzucając ręcznik.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Też zsunąłem z siebie ręcznik i położyłem się nagi do łóżka.
-to dobrze -powiedziałem i uśmiechnąłem się do Megan.
-dobranoc Meg -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka. Ułożyłem się wygodnie i po chwili spałem jak zabity , przez ostatnie tygodnie mało sypiałem.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dobranoc Ian..-powiedziałam i patrzyłam sobie jeszcze na niego jak zasypiał, a po jakims czasie i mnie zmorzył sen.. Zasnęłam i spałam spokojnie do rana, a raczej południa xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Też spałem całą noc , w sumie bardzo długo bo musiałem odespać parę nieprzespanych nocy. Obudziłem się koło 15 , przetarłem oczy i spojrzałem na Megan. Nie zbudziłem jej leżałem sobie w łóżku i odpoczywałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”