Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszłam do swojego pokoju. Dałam boyowi napiwek. Zamknęłam za nim drzwi, rzuciłam się na łóżko. Leżałam chwilę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Rozpakowałam walizkę, wyciągnęłam z niej wszystko i powkładałam do szafy, znalazłam jakąś bieliznę i poszłam do łazienki wziąć prysznic.. Po jakimś czasie gdy się już umyłam, nałożyłam makijaż i uczesałam włosy, ubrałam buistonosz i majtki, a potem wróciłam do pokoju.. Nalałam sobie drinka, właczyłam głośno muzykę i zaczęłam tańczyć na środku pokoju, popijając drinka.. Czekałam na Dettę.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Napisałam do D. ale jak nie odpisała, to ubrałam szlafrok na bieliznę i zeszłam do recepcji, zapytać o jej numer pokoju.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wróciłam do pokoju i położyłam się spać.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wstałam późno, zamówiłam coś do jedzenia, a potem postanowiłam wyjsc na miasto..Wyszykowałam sie więc i ruszyłam.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wróciłam do hotelu, rozebrałam się i od razu wskoczyłam pod prysznic.. Chwilę postałam pod ciepłą wodą, a potem wyszłam, wytarłam się, i wróciłam do pokoju, połozyłam się na łózku owinięta ręcznikiem i właczyłam telewizor.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przez jakiś czas oglądałam jakieś filmy, ale potem znudzona tym niezbyt wygórowanym "kinem" wyłączyłam telewizor i zamówiłam sobie obiad, gdy zjadłam stwierdziłam, że pora zawojować miastem, więc zaczęłam się szykować do wyjścia, szybki prysznic, układanie włosów, makijaż, a potem pół godziny przed szafą, by znaleźć pasującą do nastroju sukienkę. Gdy wszystkie elementy do siebie już pasowały, zabrałam małą torebkę, włożyłam czarne szpilki i wyszłam z pokoju, kierując się na zewnątrz.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Weszłam do pokoju, rozebrałam się i poszłam wziąć prysznic, po pół godzienie wyszłam z łazienki i położyłam się do łóżka. Prawie od razu zasnęłam.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wstałam, umyłam się, ubrałam i wyszłam z pokoju.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Doszedłem do pokoju Megan, zapukałem do drzwi i czekałem aż mi otworzy. W ręce trzymałem butelkę whisky.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wstałam rano, nic mi się nie chciało robić, więc pół dnia spędziłam przy telewizorze, dopiero pod wieczór zwlokłam się z łóżka, zamówiłam sobie dobrą kolacje u obsługi hotelowej, po czym poszłam do łazienki wziąć prysznic. Długo stałam pod strumieniem gorącej wody, po czym wyszłam spod prysznica, uczesałam włosy, owinęłam się ręcznikiem i wróciłam do pokoju, akurat gdy ktoś pukał. Otworzyłam więc drzwi, pewna, że to obsługa i lekko się zdziwiłam, widząc Iana..
-Hej..-powiedziałam do niego. -Co ty tu robisz?-zapytałam, po czym od razu wpuściłam go do środka, za nim stał gośc z wózkiem z jedzeniem, więc wprowadził go do środka, dostał napiwek i sobie poszedł.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wpadłem Ci trochę poprzeszkadzać , żebyś się nie nudziła-powiedziałem wchodząc do jej pokoju...-co tam u ciebie słychać Meg?-spytałem. Postawiłem na stoliku butelkę i usiadłem sobie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Dobrze wiedzieć, że mi się nudzi..-powiedziałam i spojrzałam na niego.. Byłam trochę słabo ubrana jak na przyjmowanie gości, ale w sumie to w niczym nie przeszkadzało..
-Hmmm.. Wszystko po staremu, więc nic ciekawego i nuda...-zasmiałam się..-Dobrze, ze wpadłeś.. Akurat na kolację..-zasmiałam się, patrząc na stolik.. Faktycznie byłam jakaś zamulona, więc miałam nadzieję,że mnie rozbudzi.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-głodny to ja nie jestem , ale Ty sobie jedz -powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej.
-mi się osobiście nudziło w mieszkaniu i postanowiłem sie trochę rozerwać dlatego pomyślałem o Tobie -puściłem jej oczko
ODPOWIEDZ

Wróć do „HOTEL PLAZA”