Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek

___________________________________________________________________________

Sezon 2011 czas zacząć

Obrazek

Tree Hillowskie Kruki zaczynają niebawem fazę Play Off w rozgrywkach krajowych. Jak zapatruje się na ten sezon ich trener Lucas Scott?? Poprosiliśmy byłego Mistrza Stanów w tej dyscyplinie o komentarz i jakieś deklaracje:

LS. - To prawda jesteśmy w fazie Play Offów i startujemy z pozycji faworyta w tych rozgrywkach. Jednak nie mamy zamiaru lekceważyć żadnego przeciwnika. Do każdego meczu musimy podejść skoncentrowani i zagrać tak jak umiemy najlepiej. Play Offy rządzą się swoimi prawami, każdy może przegrać mecz a potem wygrać ostateczne starcie, dlatego ważne będzie dla nas każde spotkanie.
Wiele ćwiczyliśmy i jesteśmy obecnie silni. Jednak przeciwnicy nie śpią, znają nas na wylot ale i my znamy ich skuteczne zagrania. To będzie ciekawy sezon i liczę na chłopaków oraz publiczność bo to dla niej zdobywamy puchary i wygrywamy mecze. Tak więc zapraszam Was do dopingowania naszej drużyny a na pewno Was nie zawiedziemy.

Czy to znaczy, że obiecuje Pan wygraną??

LS. Obiecuję ciekawe spotkania i walkę o najwyższe trofea.

Nam pozostaje wierzyć w zapewnienia trenera i kibicować podczas tej walki.
___________________________________________________________________________

Christina Aguilera: Seksowna mama.

Obrazek

Christina Aguilera, która niedawno urodziła syna Maksa wraz z ukochanym Wadem Robsonem, twierdzi, że macierzyństwo nie przeszkadza jej w tym, aby czuła się sexy. Autorka wielu przebojów pragnie także, aby jej syn dorastał rozumiejąc to, że kobietom wolno wyrażać na co dzień swoją seksualność.

"On dorasta w domu, w którym wie, że jego mama wyraża siebie artystycznie na różne sposoby, które często mają wiele wspólnego z seksualnością. Max nauczy się szanować fakt, że kobietom wolno jest wyrażać siebie i nie czuć wstydu z powodu swojego ciała i swojej seksualności" - powiedziała 28-letnia gwiazda w wywiadzie dla naszej gazety.

Obrazek

Christina Aguilera, która niebawem zacznie kręcić teledysk do najnowszego singla "Not Myself Tonight", jest przekonana, że macierzyństwo jej nie uspokoiło, bo to nie jedyna ważna rzecz w jej życiu. Jednak dodaje, że syn i rodzina jaką teraz tworzą z Wadem zawsze będą priorytetem i jeśli będzie musiała dla dobra najbliższych zawiesić chwilowo karierę to to zrobi. Uspokaja jednak swoich fanów - "Muzyka jest częścią mojego życia i nie odejdę zbyt szybko".

Obrazek

Piosenkarka podkreśliła również, że przez ostatnie lata wzrosła jej pewność siebie.
"Czuję się teraz dużo lepiej we własnej skórze. Myślę, że jestem jeszcze seksowniejszą Christiną. Uważam, że to ważne, że mój syn widzi, że jego mama nie wstydzi się swojej seksualności. On ma dopiero miesiąc. Kolekcjonujemy dzieła sztuki i w naszym domu jest wiele wizerunków nagich kobiet. Max dorasta w otoczeniu, gdzie jest to normą. To staje się dziwne tylko wtedy, gdy ktoś się tego wstydzi" - oznajmiła Aguilera.

___________________________________________________________________________

"Tym wszystkim, którzy nie wiedzą, czy chcą przestać pić oraz ich bliskim sedykuje alkoholik" - Nikt.

Obrazek

To, co widzę na co dzień
to ludzkie twarze
alkoholem sprawione bez wyrazu

mózg wypalony i sflaczałe ciało
pozbawieni nadziei
nad przepaścią stają

patrzą w otchłań butelki
szukając przyjaciela
odkrywają na nowo
uroki cierpienia

zapomniane jak balsam
ogarnia ich dusze
myślą: jeszcze raz -
o jeszcze łyk się pokuszę

i spadają na nowo
wciąż wierząc w przeznaczenie
powtórnie opętani
butelki uderzeniem

UMIERAJĄ zapomniani
w głębi korytarzy
ciemność kryje ich ciała
tego już nikt nie zauważy...

"Uzależnienie od alkoholu, czyli alkoholizm, jest chorobą, która rozwija się podstępnie, bez świadomości zainteresowanej osoby. Polega na niekontrolowanym piciu napojów alkoholowych i może doprowadzić do przedwczesnej śmierci..."*

Czytając o uzależnieniu, wszystko wydaje wam się zapewne takie odległe, nie dotyczące was samych, a tymczasem sami nie wiecie, kiedy staniecie się więźniami swojej słabości. wam wszystkim, którym wydaje się to wszystko takie proste, nieskomplikowane, bo nie dotyczy was i wam, którzy do głębi poznaliście smak "płynnego narzędzia zbrodni", pragnę opowiedzieć historię młodego alkoholika. Kim jest ta żałosna ofiara losu? - Ten NIKT?! Wsłuchajcie się w jego historię...

Jestem słaby

Wszystko co wydarzyło się kiedyś, nadal trwa i będzie mi towarzyszyć aż do końca moich dni. Zupełnie jak moja "druga połówka". Cała ta sytuacja jest okropnie przygnębiająca. I ja sam jestem przykry. Otwarcie mogę przyznać się do swoich błędów. Jestem za słaby, aby móc stać się inną osobą, tą, którą byłem przed laty. Wtedy moje życie było piękne, beztroskie, niepodobne do tego, które wiodę teraz.

Na pewno doskonale wiecie, o czym mówię (bełkoczę): JESTEM CHORY! Czuję jak umieram, powoli staczam się... To się nigdy nie zmieni. To tylko i wyłącznie moja wina. Wiem, że nie mogę liczyć na pomoc innych, bo dziś pozostał mi tylko jeden fałszywy "przyjaciel". Nie czekam, aż ktoś wyciągnie do mnie pomocną dłoń. Nie chcę. Dlaczego byłem taki naiwny, lekkomyślny, łatwowierny?

Śmierć mnie woła

Tego typu pytania powoli mnie zabijają... powoli... powoli. Ale ja chcę śmierci już! Natychmiast! Jestem w kropce... samotnie... Właśnie teraz muszę przestać mówić. Moja gęba nie jest zdolna do wykonywania nawet tej prostej czynności. Czuje, jak moje ciało drży. Serce mało nie wyskoczy. (jeśli jeszcze w ogóle je mam).

O nie! Znowu się zaczęło! Dlaczego "to" musi ciągle powracać? Nie minęło 15 godzin od ostatniego wypitego wina, a już jestem na głodzie. Muszę natychmiast coś wypić. Inaczej UMRĘ! Biorę ze stołu garstkę drobnych. Już nawet nie kontroluję swoich ruchów. To ŚMIERĆ MNIE WOŁA, mówiąc: "idź i kup wino". Wreszcie docieram do sklepu. Staję w kolejce. Przede mną stoi jakiś gówniarz, tak po prawdzie dziecko. K***wa, on prosi o piwo, dostaje, co za sprzedawca! Gdybym miał siłę, to bym go op***olił. Wreszcie ja. Otwarcie mówię: "Jednego bełta... proszę". Rzucam na ladę garstkę brzęczących krążków. Kierownik sklepu stawia butlę czerwonego wina.

Cena 4,50. Czy to promocja? Nie, nie... to rzeczywistość. Sprzedawca przelicza moje pieniądze i stwierdza, że jest ich za mało. Nie dociera do mnie przez chwilę. Chłopak dostał, a ja nie? Dopiero po pewnym czasie, cały roztrzęsiony, wychodzę bez wina.

Szukam śmierci

Wchodzę do innego sklepu. Żądam denaturatu. Dostaję to, czego chcę. Już po paru minutach siedzę w cuchnącej norze i samotnie spożywam truciznę. To ona jest dla mnie najważniejsza. Nie mogę jej stracić. Jestem już spokojny. Czuję smak substancji, którą kocham i której jednocześnie nienawidzę. Dotyka mnie straszliwy ból, kiedy łykam to świństwo. Jednak jest mi lepiej. Świat staje się wielką kolorową karuzelą. Idę sobie, a właściwie plączę się, obijam o ściany, które naciskają na mnie, próbują zwalić z nóg. Księżyc idzie ze mną. Próbuję go wyprzedzić i nagle... ! Coś się urywa. Koś coś mówi, jacyś mężczyźni ubrani na niebiesko, jakieś auto niebieskie, potem białe. Urwało się.

Karuzela śmierci

Nie wiem, co się dzieje. Gdzie ja jestem? Nie widzę nic oprócz białych ścian. Coś dziwnie pachnie. Tak nieprzyjemnie... To ja! Myślę, więc jestem. Ale gdzie?
-"Picie za dużo i zbyt częste uszkadza różne części organizmu, a pan..."- słyszę czyjś głos. Rozglądam się i widzę przed sobą kobietę w zielonym fartuchu. Jestem w szpitalu. O nie! Chyba za mocno "zakręciłem karuzelą". To czego dowiedziałem się, kiedy oprzytomniałem, było takie oczywiste, ale takie obojętne mi.

Okazało się, że alkohol i nikotyna doprowadziły do tego, że mam raka języka i dziąsła jednocześnie. Właściwie już wcześniej zauważyłem te zmiany chorobowe, ten guz, ale byłem pewien, że jest to natura mojej skóry. Nie przypuszczałem, że jest ze mną aż tak źle. A tak poza tym, moje naczynia krwionośne są uszkodzone. To koniec! Wreszcie przyszła ŚMIERĆ! Czuję jej bliskość. Jest! Już! Dziś! Teraz!

W oczekiwaniu

Ale nie zabrała mnie... szkoda. Dziś staram się już nie pić. Udaje mi się to tylko czasami. Nadal stoję pod sklepem. Czekam na Franka i "Siwego" z nadzieją, że "coś" mają. Niestety, mojej blizny na zdeformowanych ustach nie można nie zauważyć. Zresztą, i tak nie muszę się nikomu podobać. Nawet sobie.

Mam 30 lat. W ciągu 5 lat zszedłem na samo dno. I nie potrafię stąd już wyjść. Jestem nikim, a ktoś taki jak ja powinien zginąć, przestać przeszkadzać innym, straszyć swoim wyglądem. Czasami potrafię trzeźwo i sensownie myśleć. Na przykład teraz. Wiem, że jestem głupcem, idiotą, gnojem, śmieciem.

W oczekiwaniu na "deszcz wina"... Proszę Was moi drodzy, nie pijcie alkoholu! To droga donikąd! Szpan! Hańba! I nie jest ważne, czy pijecie drogą whisky, piwo czy tanie nalewki. Szambo śmierdzi jednakowo.

___________________________________________________________________________

Fashion New York

Obrazek

Na wybiegu mogliśmy podziwiać najnowszą CoB made in Brooke Davis, ale także projekty początkujących, często bardzo zdolnych designerów. Oto kilka z prac naszej miasteczkowej projektantki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Już niebawem będziemy mogli zobaczyć najnowsze prace Brooke Davis na pokazie w Tree Hill, który odbędzie się w Hotelu Plaza.


___________________________________________________________________________

HOROSKOP 2011

BARAN - 21 marzec-20 kwietnia
Obrazek
Dla Baranów będzie to czas większej bierności. Nie sprzyjające będą warunki w pracy, dlatego na początku roku Barany powinny skupić się na sobie. Odpoczynek, relaksacja, przyjemności, to jest to co potrzebne będzie Baranom by zregenerowały siły.
Przymuszanie się do jakiegokolwiek wysiłku może przynieść negatywne skutki. W finansach będzie lekki zastój. Nie należy oczekiwać większego zysku aż do połowy roku. Druga połowa roku będzie zadziwiająco dobra pod względem finansowym. Nowe możliwości, związane z nowa pracą czy awansem w dotychczasowej pracy.
Unikać jednak trzeba pożyczek i kredytów bo Barany źle skończą. Nie należy niczego przyśpieszać i spokojnie dążyć do wyznaczonych sobie celów.
W rodzinie spokojnie. Uda się rozwiązać dręczące problemy. W miłości bardzo stabilnie, bez żadnych nowości czy rewelacji. W nowych znajomościach nie należy walczyć o względy. Więcej Barany uzyskają jeśli się trochę wycofają. W maju i czerwcu niektóre Barany muszą uważać na wycieczki, wyjazdy zagraniczne bo mogą się nimi rozczarować.
Nie należy też w 2011 roku słuchać „dobrych rad” pseudo przyjaciół.
Los wymagać będzie od Baranów odpoczynku. Pamiętać też należy ,że siłę do życia Barany zaczerpną z rozluźnienia wewnętrznego.

BYK – 21 kwietnia-20 maja
Obrazek
Byki powinny zadbać o siebie bardziej w nowym roku, a szczególnie o wygląd zewnętrzny. Uważać należy na to co się mówi. Skoncentrować należy uwagę na rzeczach najważniejszych.
Od połowy roku widoczna znaczna poprawa finansowa. Dodatkowy przypływ gotówki będzie ze źródła niespodziewanego. Inwestycje w dom dla wielu Byków mogą być problematyczne pod względem urzędowym. Należy czekać cierpliwie, aż wszystko samo się wyjaśni.
W rodzinie niejasne sprawy prawne zaczną układać się w taki sposób, że prawda zacznie wypływać na powierzchnię.
Byki muszą zwrócić także uwagę na starych przyjaciół, gdyż mogą potrzebować pomocy czy dobrej rady.
W miłości Byki powinny nauczyć się cierpliwości i bardziej zaufać przeznaczeniu. Byki w stałych związkach będą znosić wiele. Byki samotne mogą poznać osoby ze swojego znaku i znaków ziemi z którymi będą mogli stworzyć poważne i stabilne związki.
We wrześniu wiele Byków [powinno nie podejmować większego ryzyka i uważać na siebie. Los wymagać będzie w tym roku od Byków podniesienia własnej wartości.

BLIŹNIĘTA – 21 maj-21 czerwca
Obrazek
Bliźnięta uważajcie jakie decyzje podejmujecie i w jaki sposób postępujecie w sprawach sercowych. Myślą ze robią dobrze, a rezultaty będą odwrotne od zaplanowanych. zaplanowanych finansach początkiem roku nastąpi kryzys, jednak generalnie powinny Bliźniaki być zadowolone z obrotu spraw. Choć z trudnością, ale pieniądze Bliźniaki uzyskają. W pracy będzie trudno ocenić sytuację. Nie wszystko będzie sprawiedliwe i grymas na twarzy Bliźniaka będzie codziennością.
Bliźnięta powinny się częściej uśmiechać i skrywać swoje niezadowolenie wśród bliskich. W rodzinie nie wszystko będzie szło po ich myśli. Remonty lub budowa domu mogą się ciągnąć w nieskończoność. Nic nie da się przyśpieszyć. W miłości warto patrzeć perspektywicznie i trzymać się konkretów. na jesień wiele Bliźniaków będzie mieć szczęście do pieniędzy.
W miłości Bliźnięta w stałych związkach potrzebować będą opieki partnera, same z siebie będą też musiały dawać dużo uczucia partnerowi by związek nadal działał.
Los w 2011 roku będzie wymagać od Bliźniaków większego poczucia humoru.

RAK -22 czerwiec-22 lipiec
Obrazek
Raki będą cofać się w przeszłość do spraw niedokończonychroku2010. Przez pierwsze 3 miesiące nowego 2011 roku będą chciały po zakańczać niedokończone sprawy by spojrzeć na nowy rok z innej perspektywy. Trzeba wziąć się w garść zmierzyć z rzeczywistością. W finansach wiele Raków może być podatnych na manipulacje nie należy wierzyć nikomu na słowo, gdy proponuje świetny interes. Jeśli Raki tworzą z kimś spółkę, mogą zetknąć się z problemami natury prawnej. Nie należy zbytnio liczyć na szybkie zyski. Tylko wysiłek włożony w pracę, nawet jeśli sytuacja finansowa nie jest zadowalająca, jest najlepszym rozwiązaniem. W racy zawodowej wiele Raków będzie pod presją innych. Trzeba uważać na plotki i różnego rodzaju rozgrywki z ludźmi z otoczenia. Raki powinny skoncentrować się na swojej pracy, a na resztę nie powinny zwracać uwagi.
W rodzinie sprawy codzienne będą biegły własnym torem. W rodzinie wiele Raków znajdzie zrozumienie i wsparcie.
W miłości część raków coś utrudni i opóźni w czasie. Niektóre Raki ba bały się odpowiedzialności i zaryzykowania np. w nowym związku.
Los wymaga od Raków w 2011 roku wysiłku w uporządkowaniu starych spraw.

LEW - 22 lipca-22 sierpnia
Obrazek
Lwy będą mieć od samego początku roku dobre samopoczucie i dopisujące poczucie humoru. Na wiele spraw Lwy będą inaczej patrzeć, z szerszej perspektywy, co pomoże im w codziennym życiu. Poprawią się relacje miedzy ludzkie. Okaże się, że wiele Lwów zauważy swoich przyjaciół, na których będą mogły polegać.
W finansach może być trochę gorzej niż zazwyczaj. Wiele Lwów nie nadąży z rożnymi nieprzewidzianymi wydatkami. Wchodzenie w spółkę, w biznesy mogą okazać się błędnymi decyzjami. W połowę roku wiele Lwów nie powinno podejmować spraw prawnych związanych z pracą lub z pieniędzmi. W kwestiach zawodowych wiele Lwów urośnie w siłę. Inni będą się liczyć z silnymi przywódczymi Lwami. Lwy powinny wykorzystać tą okazję.
W rodzinie nadejdą czarne chmury. Nie należy trzymać się sztywno starych przyzwyczajeń.
W miłości Lwy w związkach będą walczyć o partnera gdy przyjdzie moment destabilizacji związku. Samotne Lwy będą spotykać na swojej drodze wiele możliwości, wybiorą najsilniejsza osobowość i z nią stworzą ciekawy i namiętny związek.
Los wymaga od Lwów zadbania o swoje finanse w 2011 roku.

PANNA – 23 sierpnia-22 września
Obrazek
Niby nic szczególnego u Panien nie będzie się działo, ale to nie będzie zbyt łatwy dla nich czas. Będą czuły nieuzasadniony smutek i ciężar wewnętrzny. Mogą pojawić się także irracjonalne lęki o egzystencję i przyszłość. To może paraliżować decyzje i działania Panien. Nie należy się temu poddawać. Panny powinny starać się rozwijać swój umysł i duszę pozytywnym myśleniem i nastawieniem, a lęk powinny zamienić w wiarę.
W finansach Panny też będą mieć wątpliwości, co do obranych kierunków. Z czasem jednak sytuacja powinna się rozjaśnić. W pracy ktoś przyjazny może wskazać Pannie dobrą drogę. Powinny wierzyć swojej intuicji, sercu. Logiczne rozważania mogą wpędzić Panny w ciemny zaułek.
W rodzinie sprawy będą układać się coraz lepiej. Wiele Panien zauważy, że wychodzi z dziwnych sytuacji i konfliktów rodzinnych. W miłości wszystko może się powywracać do góry nogami. Nie pozwólcie zburzyć tego, co do tej pory skrzętnie budowaliście.
Samotne Panny poznają na swojej drodze osoby zupełnie różne charakterowo. Początkowo w wiele tych znajomości będzie nieprzewidywalnych, ale dzięki cierpliwości jest możliwa miłość prawdziwy związek.
Los wymaga w tym roku od Ciebie dobrego porozumienia ze sobą.

WAGA – 23 września-23 października
Obrazek
Wagi będą w nowym roku zbyt dużo analizowały i podawały w wątpliwość wiele spraw. Tym samym wprowadzać się będą w zdenerwowanie i osłabienie.
Wagi powinny nauczyć trzymać się raz obranego kierunku i nie wracać myślami do przeszłości. Tym samym łatwiej będzie realizować życiowe zadania. W finansach należy ograniczyć wydatki i nie podejmować żadnego ryzyka. należy czytać uważnie umowy, dokumenty, bo mogą być w nich ukryte kruczki prawne. Należy tez uważać na większe pożyczki, gdyż będą one niewskazane w 2011 roku, szczególnie w 2 połowie roku.
W pracy w pewnym momencie dla Wielu wag sytuacja może wydawać się bardzo trudna. Może nastąpić nagła, niespodziewana zmiana, która niekoniecznie się spodoba Wagom.
Będą musiały dostosować się do sytuacji i znaleźć nowe rozwiązanie.
W rodzinie Wagi mogą doświadczyć ataków słownych i nie za bardzo będą wiedzieć jak się bronić by to zmienić. W miłości Wagi powinny bardziej zawalczyć o siebie i swoje potrzeby. Przejęcie inicjatywy i władzy okaże się konieczne.
Wagi samotne będą mieć wybór miedzy wieloma potencjalnymi partnerami. Powinny zwrócić uwagę na siłę partnera gdyż tylko z silnym znakiem będą wstanie stworzyć stabilny i bardzo ciekawy związek.
Los wymaga od Wag uzyskania spokoju wewnętrznego

SKORPION -24 październik-22 listopada
Obrazek
Wiele Skorpionów początkiem roku będzie się chować przed ludźmi. Będą się czuć obciążeni emocjami różnych osób i będą potrzebowały odpoczynku i izolacji od świata zewnętrznego.
Skorpiony będą musiały zebrać siły na nowy rok. Po pierwsze powinny kierować się pierwszą myślą. Ona jest zawsze najlepsza.
W finansach doskonała koniunktura. Ktoś może zwrócić pieniądze lub pokazać nowe sposoby ich pozyskania. Skorpiony będą musiały włożyć wiele wysiłku, bo mogą sporo skorzystać z okazji. W pracy Skorpiony powinny zarządzić swoją przestrzenią. Nie należy czekać aż ktoś wykona brudną robotę za siebie. Do wielu rozgrywek Skorpiony będą musiały podejść egoistycznie i zadbać przede wszystkim o swoje sprawy.
W tym czasie nie należy zbytnio ufać nikomu.
nikomu rodzinie, pomimo różnych niedomówień i niejasności, sprawy będą układać się coraz lepiej.
W miłości wiele zależeć będzie od kwestii finansowych i od tego, co może Skorpion zaoferować. Samotne Skorpiony na swojej drodze spotkają wiele możliwości. Dzięki tajemniczości są w stanie spotkać interesującą osobę, która zmieni rzeczywistość Skorpiona.
Los wymaga od Skorpiona jasności i konsekwencji w postępowaniu.

STRZELEC – 23 listopada-21 grudnia
Obrazek
Strzelce będą mieć dużo siły i energii. Dobre samopoczucie powinno im dopisywać, pod warunkiem, że wykażą się dużą aktywnością na każdej płaszczyźnie życia.
Muszą na bieżąco spalać energię która dysponują. bierność, lenistwo lub dłuższy odpoczynek mogą spowodować pogorszenie samopoczucia, ociężałość itp.
W finansach wielu Strzelcom będzie się wydawało że jest stabilnie, lecz mogą zetknąć się z atakiem nieżyczliwych osób. W pracy nie należy słuchać tzw. dobrych rad i wywyższać się.
Widoki na awans mogą okazać się pułapką. Strzelce powinny unikać dużej odpowiedzialności. W rodzinie nieciekawe zmiany mogą wprowadzić dość spora nerwowość.
Nie da się wszystkich zadowolić. Ktoś z tego wyjdzie poszkodowany.
W miłości stykać się będą ze zrozumieniem i serdecznością. Samotne Strzelce będą musiały wybrać między dwiema a może i trzema możliwościami bycia z kimś. Strzelce w związkach będą zadowolone i spokojne o przyszłość relacji partnerskich.
Los wymagać będzie od Strzelców racjonalnego dysponowania własną energią.

KOZIOROŻEC – 22 grudnia-19 styczeń
Obrazek
Będzie to rok pokonywania lęków. Im bardziej Koziorożce będą się czegoś bały, tym silniejszego z tej strony mogą doświadczyć ataku. Powinny stać się twarde, waleczne i nieustępliwe. Różni ludzie będą udawać przyjaciół, będą próbować manipulacji. Koziorożce będą lecieć z pomocą ale sobie tylko zaszkodzą.
W finansach otwierać się będą nowe perspektywy i nowe możliwości. Wiele okazji, powinny wykorzystać, gdyż szansa na drugi raz może się już nie powtórzyć.
W pracy dobre porozumienie, Koziorożce będą mogły się rozwijać. Będą mieć doskonałe opinie. Ludzie i czas będą im sprzyjać.
W rodzinie nie należy czekać, aż życie rozwiążę problemy. Potrzebna będzie inicjatywa, aby zapanować nad sytuacją.
W miłości Koziorożce doświadczą wiele ciepłych gestów. Przestrzeń w sercu dla wielu Koziorożców wypełni się miłością do drugiej osoby.
Samotne jak i zajęte Koziorożce nie będą narzekać na problemy w sferze uczuciowej.
Los wymagać będzie od Koziorożców większego zaufania do samego siebie.

WODNIK – 20 stycznia-18 lutego
Obrazek
Wodniki będą przepełnione euforią i zadowoleniem. Wiele Wodników nie będzie dostrzegać ważnych rzeczy dziejących się w ich życiu. Możliwe że wiele Wodników będą w stanie zakochania czy upojenia czymś ekscytującym. Nie będą słuchać dobrych rad. Będą odrzucać to co nie jest im na rękę. Będą także odsuwać od siebie ludzi, którzy będą mówić im prawdę.
W finansach znaczne pogorszenie sytuacji. Mogą Wodniki doświadczyć ataków różnych stron. Będą czuły się pokrzywdzone i oszukane, ale same mogą być sobie winni
W pracy będą uzyskiwać pomoc od współpracowników. Ważne dla Wodników powinno być zachowanie spokoju i sposób, w jaki przekazują informację.
W rodzinie wydaje się, że będą mieć silną pozycję, ale nikt się z biednymi Wodnikami nie będzie liczył. W miłości będą wkładać różowe okulary i nie zawsze będą widzieć prawdę. Wodniki w drugiej połowie roku zmienią swoje nastawienie i zaczną dostrzegać rzeczywistość taka jaka jest, co doprowadzi do wielkich pozytywnych zmian i niespodzianek w życiu Wodnika.

RYBY – 19 lutego-20 marca
Obrazek
Rybami będą miotać różne emocje ukierunkowane głównie na osoby z bliskiego otoczenia. Frustracje będą wyładowywać na najbliższym otoczeniu. Nie będą zauważać, ze wywracają wszystko do góry nogami. Będą szukać winnych wokół siebie, podczas gdy same będą winne. Będą musiały do połowy roku zapanować nad sobą, bo w przeciwnym razie mogą zepsuć to ,na czym im najbardziej zależy.
W finansach będą musiały walczyć o wszystko i będą musiały się upominać o swoje. W pracy powinny zadbać o dobrą komunikację i rzetelne informacje. Należy uważać kto najbardziej będzie pochlebiać, gdyż ta osoba może narobić najwięcej problemów.
W rodzinie wszystko idzie w dobrą stronę. W sytuacjach trudnych można będzie na rodzinie polegać. W miłości Ryby powinny zadbać o utrzymanie tego, co posiadają. Zmiany pod wpływem impulsu mogą okazać się dużym błędem. Los będzie wymagać od Ryb jasnych i przemyślanych ruchów.

__________________________________________________________________________


mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Trzymam Pana LS za słowo i licze na puchar. A co do kolekcji CoB to może coś z linii meskiej??
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

O w końcu nowy numer <jupi> jak znajdę trochę czasu poczytam i skomentuję :)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ja już dawno czytałam ale jakoś nie miałam weny do komentarza. :P
A teraz po pierwsze: #mam kciuki za drużynę i jestem pewna, że wygrają.A jak nie to niech trener Lucas ma się na baczności ;)
Po drugie to oczywiście wielkie gratulacje dla X-tiny :* Mały Max jest przecudny... :)
No i po trzecie mój horoskop jest do dupy :P haha
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

W końcu miałam czas poczytać bardzo fajny nowy numer i fajnie że jest więcej zdjęć bo jest na co popatrzeć :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tree Hill News”