Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to jedź, pewnie, ze tam, tylko nie na długo i zaraz do mnie wracaj..-powiedziałem, uśmiechając się do niej.
-A ja myślę, że będziesz śliczniutka, jak będziesz okrąglutka..-wyszczerzyłem się.
-Ej, wcale nie jestem..-powiedziałem od razu, bo jak mnie tak mogła wyzywać, no...


Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-jeszcze nigdzie nie jadę...ale jasne..nie beda to na pewno długie wyjazdy.Góra 2-3 dni..na inne sie nie piszę chyba, że moge zabrac ciebie - powiedziała Jess z uśmiechem.
-Ej..kręca cię puszyste kobiety? - zamachała brwiami smiejąc się.
-Taaa jasne.. - naddeszla ich kolej.
-jakie chcesz? - zapytała Jess i sobie tam juz wzięła powiedzmy smietnkowe i zielone jabłko..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiesz, że mną to teraz już tez tak nie jest łatwo, bo mam pracę, do której muszę chodzić regularnie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..-Ale na dwa trzy dni Cię puszczę..
-Nie no.. Nie kręcą mnie puszyste, ale ty mnie kręcisz..-powiedziałem do niej..-A im Cię więcej tym lepiej..-wyszczerzyłem się.
-Orzech włoski i pistacja..-powiedziałem do gościa z lodówką xD

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wiem, wiem..pamiętam.No ale..dobra..będziemy o tym dyskutowac jak będę miała gdzies jechać.Zanim podpisze kontrakt będe omawiać to z tobą..spokojnie - powiedziała i dała mu buziaka.
-Hmm..no w sumie jak tak an to spojdzec..aczkolwiek to ne znaczy, że chcę wtedy wiele przytyć ale..będzie co będze.. - usmiechnęła sie.
No więc po chwili dostali lody, Jess zapłaciła i odeszli od budki.
-To co?idziemy gdzies siąśc czy łazimy dalej?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Teraz mamy równouprawnienie..-powiedziałem i spojrzałem w jej oczka..-Więc będziemy o wszystkim dyskutować?-zapytałem wesoło i spojrzałem w jej oczka z uśmiechem..
-No zobaczymy kochanie, to nie tak, że jak nie przytyjesz wcale, to Cię nie będe kochał..-powiedziałem i pocałowałem ją, a potem ruszyliśmy dalej.
-Idziemy, bo to miał być spacer, a prawie od domu nie odeszliśmy..-powiedziałem i zaśmiałem się, wróciliśmy na promenadę.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie nooo..spokojnie..nie rozpędzaj się tak.Decyzja i tak będzie należała do mnie ale będe taka kochana, że najpierw powiem ci co i jak i wysłucham twojego zdania - powiedziala Jess.
-Bo to chyba o to chodzi w związku..no nie? - zerknęła na niego.Cóz..może mu sie akurat cos bardzo nie spodobać więc..wolala by wiedziec zesniej niz potem miałby foche zarzucic czy coś gorszego xD
-Ptrzytyc przytyje spokojnie..nie da sie tak nie przytyć - zasmiałą się.
-Ale poki co na razie sie nie zapowiada na to więc.. - i zajadała se lodzikiem.
-No okey..to spacerujmy..w sumie spalimy te lody co jemy - zasmialą się
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No o to chodzi, o to chodzi..-pokiwałem głową i spojrzałem na nią z uśmiechem..-O cieszę się, że przynajmniej będę mógł wyrazić swoje zdanie..-powiedziałem.
-Mam nadzieję, że niedługo ida nam się coś zmajstrować..-powiedziałem..
-Dokładnie trochę spaceru się przyda..-powiedziałem i zaśmiałem się, szliśmy sobie dalej spacerkiem..

Awatar użytkownika
17 lat
196 cm
Tree Hill High
Uczeń / kapitan Kruków
to skomplikowane
Lola Hermes
Sydney

Post

Przyjechali sobie w okolice promenady i poszli sobie spacerkiem do budki z lodami, wybrali sobie jakieś smaki, po czym zaplacil oczywiście za nich..
-Idziemy się przejść..? Czy chcesz sobie usiąść? - zapytał miło, bo jemu to obojętnie, więc się dostosuje..
-Moim zdaniem to najlepsze lody w mieście...- powiedzial do niej szczerze i uśmiechnął się.
-Niech się chowają te kawiarnie w CH.
mów mi:
Lloyd
Awatar użytkownika
16 lat
155 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
Los Angeles/Tree Hill

Post

-Ne no idziemy sie przejśc. nasiedzielismy sie w sumie w wiekszosci na boisku - powiedziala janna i sobie wiec ruszyli spacerkiem.
-nooo w sumie..chyba.. - pokiwala glowa.
-Chcesz sprobowac mojego? -zaproponowala.Bo mieli rozne smaki.Ona pewne jakeigos owocowego.
-Swoja drog.a.nastpenym razme prosze bez sciemy ze wszyscy gdzies ida...a potem jestes tlyko ty - dodala wesoło
Awatar użytkownika
17 lat
196 cm
Tree Hill High
Uczeń / kapitan Kruków
to skomplikowane
Lola Hermes
Sydney

Post

-Okej.. - pokiwał głową, w sumie trochę posiedzieli, trochę pograli, ale chętnie się przejdzie.
-A chętnie...- powiedział i sobie spróbował od niej, a potem dal jej swojego do polizania.
Zaśmiał się..
-Okej, obiecuje...- powiedział. Puścił jej oczko.
mów mi:
Lloyd
Awatar użytkownika
16 lat
155 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
Los Angeles/Tree Hill

Post

No ona wiecej sie nasiedziala ale fakt..nie tylo siedzieli.Ale pogoda fajna to mogli sobie iśc i jesc.
Tez sprobowala jego loda.
-Mmmm..dobre..nastepnym razem biore takiego - powiedzial Jenn
-Noo...nie zeby cos ale..jak chcesz gdzies wyskoczyc razem to nie musisz tego robic podstepem - zasmiala sie lekko a potem skonczyla jesc loda wiec sobie wskoczyla na taki murek kolo ktorego szli.
-Nooo..w kooncu jestesmy an jendym poziomie - zasmiala sie bo w koncu byla z nim rowna..prawie xD
-Umiesz surfowac?Moze kiedys sie wybierzmey? - zproponowala.
Awatar użytkownika
17 lat
196 cm
Tree Hill High
Uczeń / kapitan Kruków
to skomplikowane
Lola Hermes
Sydney

Post

-Ooo proszę.. to będzie następny raz? - zapytał wesoło i puścił jej oczko..
-No dobrze, dobrze.. więc chętnie się w takim razie jeszcze z tobą umowie.. co ty na to? - zapytał ispojrzal na nią uważnie..
-Dasz się zaprosić w sobotę na pizze? - zapytał miło. Stanął na chwilę przed nią, jak była tak wysoko..
-Yhm.. idealna wysokość.. - powiedział i ujął w dłoń jej brodę, spojrzał w jej oczka. Przysunął się do niej i pocałował czule jej policzek. Chciał pocałować jej usta, ale nie chciał niczego przyspieszać.
Kiwnął głową..
-Umiem.. więc chętnie się wybiorę..
mów mi:
Lloyd
Awatar użytkownika
16 lat
155 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
Los Angeles/Tree Hill

Post

-Ej...ja wcale nie smuszam ani nic - zmruzyła na niego oczy. A potem dluzej an niego patrzyla..w jego oczy nie spuszczajac wzroku.
-Hmm...nie powinnam jesc pizzy..tuczy.. - rozesmiala sie.
Przez chwile sadzila ze ja poclauje ale byll..no coz..zaskoczyl ją.Ale milo.
-jasne...wiec moze to polaczymy?Najpierw surfing i dzien na plazy a potem pojdziemy jesc? - no czmeu ne dwa w jednym..
-No chyba ze masz czas tylko wieczorem to noo..niech bedzie i tak - dodala od razu
Awatar użytkownika
17 lat
196 cm
Tree Hill High
Uczeń / kapitan Kruków
to skomplikowane
Lola Hermes
Sydney

Post

-Aj przestań.. - powiedział o tym, że pizza tuczy.. zaśmiał się..
-Zawsze te kalorie można potem spalić...- pomachał brwiami.
-Hmmm. W sumie można.. przygotuj się zatem na cały dzień ze mną.. - wyszczerzył się..
-Mam nadzieję że się nie znudzisz...- powiedział wesoło.
I szli sobie już dalej.
mów mi:
Lloyd
Awatar użytkownika
16 lat
155 cm
Tree Hill High
uczennica
singiel
Los Angeles/Tree Hill

Post

-No dobra dobra..żartuje... - powiedziala Jenna.Co jak co ale akurat ona raczej nie prowadziła jakiejs diety.. xD
-Hmm...bardziej bym sie martwiła ze to ty będziesz sie nudzic no ale..zobacyzmy..jak cos zawse mozna wymyslic jakas wymówke i zwiac do domu - rozesmiala sie idac dalej.Zerkala sobie c chwile na niego..no co jak co ale przystojniak i bylo an co popatrzec xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Promenada”