Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Nie miałęm czasu na wątpliwości Kochana, ale przyznaję, że miałem pietra - powiedziałem patrząc jej w oczy - widzisz taki ze mnie twardziej a jednak sie bałem, co Ty na to?? Nadal takiego mnie kochasz??
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tu nie chodzi o to czy się bałeś czy nie, tylko o to że zaryzykowałeś i spróbowałeś... i tak bardzo Cię Kocham , a tak na marginesie ja też bym się bała gdyby to o Ciebie chodziło, wystarczył by jeden zły ruch i mogło by się wszystko skończyć -powiedziałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- No ale mamy to za sobą na całe szczęście, więc nie musimy się tym tak bardzo teraz przejmowac. Najważniejsze byś wydobrzała, wypoczęła i by rany sie zagoiły...
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jeśli chodzi o wypoczywanie, to już z Tobą wypoczywam Nick -uśmiechnęłam się do niego...-a teraz czas wyjść z wanny-powiedziałam. Nick wyszedł pierwszy i pomógł mi wyjść z wanny, poszliśmy razem do sypialni.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszliśmy do łazienki...-to co dasz mi te tabletki przeciwbólowe ?-spytałam i spojrzalam na niego. Mało obchodziła mnie ta rana , bo teraz to nie miało znaczenia chciałam się poczuć lepiej dlatego potrzebowałam tych prochów.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Siadaj i nie marudź - powiedziałam i wziałem apteczkę.Kiedy siadła powiedzmy na kiblu zabrałam się za jej ranę.-Masz - podałem jej w międzyczasie pudełko z tabletkami.-Więc woeim sie co sie stało?I co z Nickiem.Pisze mi naprawde dziwne sms'y - powiedziałem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dzięki na Ciebie zawsze mogę liczyć-powiedziałam i uśmiechnęłam się na widok tabletek od razu wzięłam 4 żeby się nie rozdrabniać połknęłam je i spojrzałam na Michaela...-a to tylko draśnięcie , nie ma czym się przejmować....a o Nicku nie rozmawiajmy od dla mnie nie istnieje wyszedł z mieszkania , żeby go zabili więc niech on się tym zajmuje , a my juz o nim nigdy nie rozmawiajmy -powiedziałam.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ej....! Nie aż tyle - zabrałem jej pudełko z reszta tabletek.Skonczyłem ja opatrywac - ok, gotowe.Tylko za bardzo sie nie nadwyrężaj.. - dodałem i posprzatałem wszystko.-Dobra, dobra...i tak mas zmi powiedziec oco sie stało?Pokłóciliscie sie z Nickiem? gdzie on d chlery pojechał?
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ej no , chyba nie będziesz mi mówi ile mam brać tabletek -powiedziałam wkurzona gdy mi je zabrał...-nic się nie stało i nie chce mi się o tym gadać , a co do tego kretyna to nie wiem gdzie jest i mało mnie to obchodzi -powiedziałam i spojrzałam na Michaela uśmiechając się do niego...-ale ja tu jestem i to powinno Cie obchodzi-powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Oj Alex, Alex.. za tobą trudno nadązyć - odparłem.Idziemy stąd - poszlismy do salonu.-A swoją droga jakby nic sie niestało to byś nie była ranna.Mam tlyko nadzieje, że to nie sprawka Nicka? - spojrzałem na nią uwaznie gdy szlismy do salonu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Alex Udinovy”