Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

***
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

wykonałem kilka telefonów, zaszedłem do pubu, wypiłem kilka piw i spotkałem się z znajomymi z szkoły i dzieciństwa...
pózniej poszlismy na jeden z meczy piłki nozej...

nie ma to jak miły brytyjski wieczór
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Skoro mialo byc cs brutyjskiego to przyszli do Pubu.Czyli nie wukwintne danie a jakies fish'n'chips xD
Siedli do stolika i zamowli jedzoanko.
-To co? Jakie plany na te 2 dni? Dzis zwiedzanko a jutro imprezka? -zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak myślę.. Choć tutaj jest tyle rzeczy do zwiedzania...-powiedziala i uśmiechnęła się..
-fajnie by było do jakiegoś muzeum pójść.. Ale nie wiem czy by cie to interesowało.. - powiedziała. Dostali piwko. Bo skoro tam to piwko piją.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj no jasne..czemu nie..wiec wies..pod Big Benem to se fotke strzleimy a potem pozwiedzac mozna jakies muzeum..ja sie dopausje do siebie - no on wiaodmo..czesciej bywal w Europie wiec pewnie cos tam se pozwiedzal kiedys kiedy.
Napil sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No dobra. To rano może zarezerwujemy jakieś wejściówki do muzeum i pójdziemy.. Ale to jutro bo dziś to już późno.. - powiedziała z uśmiechem.
Dostali jedzonko i się nim zajęli, bo byli już dość głodni.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..wszystko sie zalatwi...smacznego - i sobie jedsli a potem jak zjedli to poslzi an ten spacer pod tego BB
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Haha. To przyszli sobie do innego pubu na śniadanko.. Bo nie ma innego. Ale w domyśle że to inny.
-Dobra to co? Zamawiamy sobie brytyjskie śniadanie? Będzie z fasola.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..od kilku ziarenek fasoli nic nam ne bdzie..a trzeba srobowac - powiedzial i wzieli tkai jakis zestaw standardowy.Do tego oczywiscie kawe.
-to co?Potme mzem a potem zobayczmy jak czasowo tak? - zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- dokładnie tak.. - powiedziała i uśmiechnęła się. Pewnie tam wieczorem jeszcze sobie ogarnęli jakieś bilety itp.
-A wieczorem imprezka.. - dodała i pomachala brwiami.. - najgorsze to że jutro już trzeba wracać.. Tak szybko minęły te dwa tygodnie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No cóż.. takie życie.. Ale wiesz..to będziemy się smjcic jutro..dziś jeszcze jest cały dzień i noc wiec..głowa do góry-cmoknal ja A niedługo potem dostsl i śniadanko.i kawkę.. bo co jak co ale on się nie skusi na herbatę z mlekiem bo dla niego to wybryk natury hihi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- No dobra.. Będziemy mieć czas w samolocie żeby się posmucic..-powiedziala..-albo się będziemy pocieszać w toalecie.. - pomachala brwiami i sobie już jedli..
-a tak swoją drogą.. Najdziwniejsze miejsce w którym uprawiales seks?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No coś w ten deseń- zasmial się.
-hmm.. nie uprawiam sexu w dziwnych miejscach.. - dodał myśląc.
- wiec hmm..chyba kiedyś się zdarzyło że za kulisami sceny.. W ciemnym kacie - zasmial się.
- A Ty?- Oj tu się spodziewał wszystkiego chyba xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzała na niego i uniosła brwi do góry..
-czemu nie? - zapytała i zaśmiała się..
-To jest całkiem fajne. Czy cie nie kręci? - spojrzała w jego oczy uważnie.. No chciała wiedzieć jak już przekroczyli ta granice..
-Rozumiem że kino, parkiet w klubie i kanapy to nie są dziwne miejsca? - spojrzała na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-a nie wiem... nie że nie kręci wiem chyba po prostu nie było okazji czy coś.. albo widocznie nie poznałem takich szalonych lasek - dodał z uśmiechem.
-hmm...oookkkkeeyyyy kino...kanapa..czaję ale parkiet?-No tego sobie nie umiał wyobrazić by się tam pieprzyć wśród ludzi bo no jak to ukryć?xd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielka Brytania”