Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No wiem, ze nie muszę, ale głupio wyszło..-powiedziałam i spojrzałam na Bena..
-Ja pomiędzy mną a nim sie coś spierdoli to trudno, ale nie chciałabym być pomiędzy wami.. Wiesz o co chodzi..-dodałam..
-Ej.. to nie moja wina, że twój kuzyn nie wie, że mnie pukasz i zapuścił się na niedobre terytorium..-powiedziałam i usiadłam mu okrakiem na kolanach..
-Ty powinieneś pilnować swojego..-zaśmiałam się, pocałowałam jego usta..
-Wiesz co, McNeil, walić to.. Po prostu nie rozdawaj kluczy do domu wszystkim w około..-zaśmiałam się..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no woem wiem w czym rzecz..spoko..jakos to ogarniemy-powiedzial i sie zasmial.
-oj..moglas mu ppwiedziec..no ale co ja tam sie znam-dodal wesoo.
-zawsze pilnuje -pokiwal glowa.
Wybuchnal smoechdm
-ej nie daje...alw to kuzyn wiec mial..i james bedzie mmial i ryle...chyba ze tez chchesz?-zapytal rozbawiony i wpil sie w jej usta.
-
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No mam nadzieję..-powiedziałam i pomachałam brwiami..
-No pewnie, wszystkie swoje znajomości będę zaczynać od zdania: od wielkiego dzwonu sypiam z McNeilem, nie przeszkadza Ci to?-spojrzałam na Bena i pokręciłam głową.. Przecież to brzmi absurdalnie..
-No coś słabo..-zaśmiałam się.
-No własnie, mas zty i pół wioski..-powiedziałam i pokręciłam głową... -No pewnie, będę wpadać jak będziesz się pieprzył z Sam i podglądać zza futryny..-powiedziałam, przewracając oczami..

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wybucnal smiechem.
-No coż...fkt..troche głupio no ale..potem ne ma nieporozumien - wyszczerzyl sie.
-A idz ty waratko jedna..nie to nie...jeszze bedziesz sie prosic - pokiwal jej palcem a potem dostala za kare i za pyskowanie klapasa w tylek
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Też sie zaśmiałam..
-No właśnie, więc nie będę się chwalić, ze od czasu do czasu mam to ciało dla siebie..-powiedziałam i przejechałam dłonią po jego klacie..
Zachichotałam..
-Możesz mi dać klucz.. Jak was zastanę razem, to zaproponuję, by dołączyć..-powiedziałam i pomachałam brwiami, przygryzłam swoją wargę.. -W sumie.. Thomas mógł do nas dołączyć.. A nie wychodzić..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak, tak..jeszcze by sie jakiejs nie spodobalo i by juz tu ne przyszła.. - zasmial sie.
Uniósł bwi na nią i juz mial cos powiedziac t ta wypalila z tym jego kuzynem.
-Ej...nie ebde sie ieprzyl z kuzynem..co to to nie..ale wiesz..ty i jakas inna..ja chetnie.. - pocałował ejj suta i zjechał łapką po jej pleckach w dół i po rowku az dotarl do jej szparki iz acał ja miziac
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się na jego słowa.
-No tak. Móglo by się twoje powodzenie zmniejszyć wśród tych lasek panie DJu. - Powiedziałam.
-ej. Ja nie mówię że wy że sobą. Ale ja pomiędzy wami. Wszystko zostaje w rodzinie..
-Hmm. To co? Następnym razem weźmiemy sobie jakąś laskę.?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie ma mowy..zadnego faceta..a tym bardziej tomiego-dodal.
-alw.laska..jasne..na to chetnie sie pisze. .jak jakac znajdzieny co lubi trojkaty...ty zbereznico-zasmial sie i wsunal w nia palec.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Żadnej z Tobą zabawy. - Powiedziałam z rozbawieniem i cmoknęłam jego usta.
-Ale ok. Nie będę Cię zmuszać... - zaśmiałam się.
-Yhm tam od razu zbereznica.. - Powiedziałam i jęknęłam czując w sobie jego palec.
Zaczęłam poruszać delikatnie bioderkami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-do tego zadna by mnie nie zmusila-odparl smiejac sie.
-a nie?nic tylko sex ci w glowie?moze jeszcze sprowadze jakis kuzynow co?-heh
-a Pani co sie tak buja?-zapytal i wsunal w nia drugi paluszek i zaczal nimi szybciej trochr poruszac i masowac jej wnetrze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No dobra dobra. - Powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko..
-uuu a masz jeszcze jakiś fajnych? - zapytałam i pomachałam brwiami.
-Bo lubię. - Powiedziałam i przygryzłam jego wargę, Westchnęłam głośno czując jego palce. - Ooo tak. - Mruknęłam.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No wariatka - rozesmial sie.
-ja ci dam fajnych.. -pokiwal jej palcem.
Zasmial sie..-ok..no to przyspieszyl ruchy paluszków penetrujac ja juz szybko i głeboko na ile dal rade.Po chwili dolozyl jeszcze 3palca by miala lepsze doznania
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się i zacisnęłam mocno dłonie na jego ramionach, Jęknęłam głośno czując te jego palce. Moje biodra kolysaly się w jego rytmie. Coraz głośniej oddychałam.
-Yhm. Tak.. Ochhh. - Przygryzłam swoją wargę i nabiłam się na jego palce.
-Fuck me.. - wyjeczalam, moje ciało drżało. Moje sutki sterczały i aż dostałam rumieńców.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Usmiechnal sie widzać jak jej dobrze.Chwile jeszcze robil jej palcówke a potem zabrał reke i nabił na swojego chuja, ktry juz od samego widoku i macania byl gotów.
-Jedziesz Mwleńka...jedziesz.. - wpil sie w jej usta na chwile a potem dobrał do jej sterczacych sutków
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Byłam już cholernie napalona na niego wiec jak tylko we mnie wszedł swoim chujem to zaczęłam się na nim intensywnie poruszać. Szybko i wbijałam go w siebie do samego końca.
-Oooo tak.. - wydyszałam i pocałowałam jego usta zachłannie. Jęknęłam gdy pieścił moje piersi, przytrzymałam jego twarz przy moim biuście.
-Och.tak, Ben. Oooo jejjjjj! - zawyłam.. Moja cipka się już na nim mocno zaciskałam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bena McNeila”