Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Uśmiechnął się jal zaczęła się na nim poruszać.
-o tak Mala..jedziesz..-klwpnal jej tylek a pitem zlapal obiema reksmi i sciskal pośladki. Czul jak mi dobrze dyszac mocno i glosno.czul ze juz niedlugo dojdzie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się na jego słowa i wpiłam się namiętnie w jego usta,
też już byłam coraz bliżej, więc moje ruchy stały się mocne i szybkie.. Pojękiwałam coraz głośniej, odchylając się lekko do tyłu..
-Ooo tak..-mruczałam sobie pod nosem..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to pewnie jeszcze chwile ona na nim sie poruszala a potem znow byla ppd nim.pieprsyl ja juz szybko i pp same jajka wchodzil w nia i po niedlugim czasie doszedl z jekiem rozkoszy.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jęknęłam głośno, czując jak on mnie nagle tak zaczął mocno pieprzyć..
-Ooo tak, kochanie..-Wydyszałam, a potem już po kilku jego ruchach doszłam, krzycząc głośno. Zacisnęłam dłonie na jego tyłku i wbiłam paznokcie mocno, biodra wypychałam do niego, by jeszcze głębiej go czuć.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-tego mi bylo trzeba.... - powiedzial jak juz skończyli.Pocałowął ja a otem z niej wyszedł i padł na kanape, siadł w sensie, dyszac głosno.
-Socz, ze po cos do picia.. - powiedzial xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No zdecydowanie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, bo faktycznie tak mnie bzykał, jakby dawno tego nie robił xD
-Jak będziesz chciał to potem dostaniesz powtórkę...-powiedziałam i też sobie usiadłam.. Pomachałam brwiami..
-Sam se skocz..-zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ja zawsze chce...w koncu to sex - zasmial sie.
-ej..ne chc emi sie..tys mniej zmeczona..i sama se wezmiesz.. - odparł.
-No idźźź..plissssss - wyszczerzyl sie ładnie xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ale ty jesteś leniwy..-powiedziałam i przejechałam dłonią po jego udzie,
cmoknęłam jego usta, a potem wstałam i poszłam do kuchni po picie..
-Co chcesz? -krzyknęłam z kuchni, a jak powiedział, to przyniosłam nam pewnie po szklance koli czy co on tam chciał xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No coż..lubie jak mi usłuują - zasmial sie wrednie.
-Dzieki..to moze ejszcze kanapeczke jakas zorbisz? - oj ale tera zjuz zazartowal sobie.wypil duszkiem cole i odstawil szknake.
-Wiec..jakie plany na Sylwka? - zapytał.W nosie mial ze siedził tkai goły i weosły xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to chyba każdy lubi..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na niego z rozbawieniem..
-oj, już miał byś za dobrze..-powiedziałam i jak zapytał o Sylwestra, to aż przymknęłam oczy..
-Jadę w góry..-powiedziałam i wypiłam na raz całego drinka, bo ja do coli nalałam sobie whisky..-Z twoim kuzynem..-dodałam po chwili i polałam sobie kolejnego drinka..
-O ile to jeszcze aktualne..-powiedzialam.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-e tam za dobrze...w sam raz- zasmial sie.
-ou...no to..ej...od kiedy to ty z moim kuzynem wyjezdzasz?o czyms nie wiem?-zmarszczyl brei i gapil ske na nia.
-kręcicie ze soba czy jak?-no bo helolllll..czemu on nic nie eie heh
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pomachałam brwiami..
-No tak jakoś wyszło..-powiedziałam i spojrzałam na Bena.. -Ostatnio sporo czasu gdzieś tam spędzaliśmy razem..-westchnęłam..-Stwierdziliśmy że pojedziemy w góry na Sylwestra, a w zasadzie to on mnie tam zaprosił do jakiegoś domku..
-Raz się pieprzyliśmy..-powiedziałam i napiłam się.. No było mi głupio.. Siadłam sobie koło Bena..
-Nie patrz tak na mnie.. Ja Cię nie oceniam..-powiedziałam, bo widziałam ten jego wzrok xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no prosze..a ja kirwa nawet nie wiem ze on w miescie.eh..a to lajdak-zasmual sie lekko i pokrecil glowa.
-noo spoko...w koncu wam wolno...-dodal a potem jak usluszal ze sie pieprzyli to
-co?!ja powrdole...i ty tsk...ej...z nski dwoma...coz...to chuba troche jwst...dziwne?-ni to stwierdził ni to spytal
-ale to conteraz?a jak on sobie jakies nadzieje robil a tu dzis taki pokaz...-westchnsl.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Serio?-zapytałam i spojrzałam na niego, no dziwne to było, ze nawet nie wiedział..
Uniosłam brew do góry..
-Oj, kurwa,..-powiedziałam i westchnęłam.. -Nie chciałam żeby tak wyszło.. Nie zrobiłam tego celowo.. -Napiłam się wkiskey, już chyba czystej..
-Okej, dobra, nie róbmy scen.. Nie robił sobie nadziei tylko chciał zaliczyć..-powiedziałam i spojrzałam na Bena..
-Z resztą.. Ty też chciałeś zaliczyć..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no nie widzielismy sie ostatnio wiec..tak jakos wyszlo- zasmial sie.
-ej spooojnie..mnie sie nie musisz tlumacYc..mnie tam to wosi na sobra sprawe ttlko no tak glupio bo to moj kizyn.i..-zamyslil sie na chwilie.
- a w sunie..to jemu powinno buc glupio..i tobie..ja cie pukam od dawien dawna.-zaamial sie i ja cmoknal.
-nie booo ja tam nie wiem co on chciał. ..nie moj biznes...wiec lajt..teraz to ciekawe co on na to...ale..co ja sie bede..jutro wyjezdzam wiec ty go bedziesz miec na glowie- zaamial sie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bena McNeila”