Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ja nigdy nie mam problemu z zaklimatyzowaniem sie gdziekolwiek - zasmiał się.Co jak co ale Ben był otwarta osobą i wygadana więc mu tam wsio ryba czy był gdzies gdzie kogos nie znał czy znał wszystkich.
-Nie wiem..serio nie mam pojęcia - wzruszył ramionami.
-Hmm..no pewnie wiekszośc.Z czego jednak połowa bedzie grzała ławe..ja juz czuje jakie beda tam akcje..i jawne niesprawiedliwości - powiedział.
-Eh..ale latałabyś niedaleko mnie...zawsze to taki doping od włąsnej laski jest lepszy.. - pocałował jej usteczka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-I bardzo dobrze..-uśmiechnęłam się do niego.-W takim razie taka zmiana nie będzie dla Ciebie problemem..-wyszczerzyłam się.
-Kurde, to trochę bez sensu, żeby łączyli wam drużyny, tylko po to, żeby większość musiała siedzieć na dupach zamiast grać w kosza..
-Serio chciałbyś, żebym była czirliderką?-zapytałam i spojrzałam na niego uważnie..
-Może się nad tym zastanowię, skoro byś tak bardzo pragnął mojego dopingu..-wyszczerzyłam się i pocałowałam namiętnie jego usta.\
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No mnie tego nie musisz mówić..a najgorsze, że faktycznie połowa z naprawde dobrych chłopaków bedze musiała grzac lawę.jakakolwiek by nie byłą decyzja Scotta to nie będzie to za bardzo sprawiedliwe - powiedzial Ben.
-Nie no... żartowałem.Tzn..wiesz mogłabys, nie miałbym nic przeciwko ale nie to, ze jakos mi na tym zalezy.Mozesz mi kibicować z trybun - odwzajemnił pocałunek mocno i namietnie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No właśnie..-pokiwałam blond czupryną..-Więc to zupełnie bez sensu..-powiedziałam i spojrzałam na niego..-Tak naprawdę, to chyba chłopaki od Ciebie z uczelni mają większe szanse niż licealiści, co nie?
-To dobrze..-pokiwałam głową i spojrzałam w jego oczka z uśmiechem, wpiłam się w jego boskie usta namiętnie..
-Masz ochotę na powtórkę?-zjechałam dłonią na jego przyjaciela.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..czy ja wiem..niby tak by sie mogło wydawac ale wiesz..trenerem bedzie dalej Scott więc..on jednak cały czas był z licealistami więc..kto go tam wie.Naszych chłopaków zna a tych z uniwerku nie bardzo - powiedział Ben.
-niemniej..ja tylko mam nadzieje, że nie wexmie do 1ego składu bo jak nie to sie wkurze - powiedzial Ben.
-A co?Znow masz na mnie chcice Mała?Jak tak dalej pójdzie to nigdy stad nie wyjdziemy - zasmiał się.Ale nie zabral jej rączki bo było mu dobrze.
-Ale musisz sie nim trszke zająć..bo coś tak jezcze odpoczywac mu sie chce.. - zasmiał sie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Hmm, no to na szczęście Ciebie znają i tu i tu, więc masz duże szanse..-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem..-Będę trzymać za Ciebie kciuki, skarbie..-wyszczerzyłam się do niego.
Pocałowałam zachłannie jego usta..-Musisz się starać, bo chcę mieć chłopaka, który jest w drużynie, a nie takiego który tylko grzeje ławkę..-zaśmiałam się.
-Za długo Cię nie widziałam..-powiedziałam i pocałowałam jego usta, potem zjechałam pocałunkami na jego szyję, a potem jeszcze niżej na jego brzuch, rączką cały czas pobudzałam jego członka. potem zaśmiałam się na jego słowa i zjechałam jeszcze niżej. Klęknęłam sobie przed nim i wzięłam go do ust pieszcząc intensywnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ano..podwójna szansa..chyba..ale kto tam wie jak to bedzie - wzruszył ramionami.Niemniej jakby co to nie omieszka tego okazac jak bardzo niezadowolony by był xD
-Ej..a ty co? Bo zaraz wyjdzie, ze lecisz tlyko na sportowców.. - zmrużyl na nia oczka.Bad Mags!
-Ach..no to wiele wyjasnia - usmiechnął się a potem jeknął czując jak go wzięła do ust.Wplótł jej palce we włoski zbierając je troche by widziec jej buźke i jak pracuje xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No dokładnie..-pokiwałam głową..-Będzie dobrze, skarbie..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..
-Hmm, może nie na sportowców, ale na pewno na ich ciałka..-pomachałam brwiami, rączką błądziłam o jego brzuchu.
-Dokładnie..-mruknęłam, mając go w buzi cały czas, więc pewnie tego nie zrozumiał i zajmowałam się jego członkiem, lizałam go, ssałam, wkładałam głęboko do buzi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Taaa Mags..to mów mi jeszcze takie rzeczy.To nie pozwole ci sie zbizyć do jakiegokolwiek juz nie mówiąc o meczach, imprezach czy coś - powiedział machajac jej palcem.N bo ej..teraz wkazdym kumplu z druzyny czy cos ebdzie widział potencjalnego zagrożenie xD
-Jezuuu o tak Mags...bosko - oj zdecydodwanie jego przyjaciel sie obudzil i juz nie leniuchował xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiałam się..-Będziesz mnie musiał trzymać na smyczy, kiedy będę w ich pobliżu..-powiedziałam rozbawiona jego reakcją na moje słowa. A potem zajmowałam się już jego przyjacielem, pomagałam sobie rączką, pieściłam jego jajeczka i ssałam jego główkę, od czasu do czasu, wsuwając go sobie całego do ust, czułam jak się robię mokruteńka na nowo.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No i tak zorbie - powiedział i jeszcze chwilke pozowlił jej sie tak pieścić a potem przyciagnął ja do siebie.
-Wkakuj... - powiedzial i klepnął ja w tyłeczek.No coż..wczesniej on machał tyłkiem to terz niech ona poskacze xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Podniosłam się do góry i pocałowałam jego usta zachłannie, stojąc przed nim, a potem rozkraczyłam się i usiadłam na nim okrakiem, nabijając się na niego, westchnęłam głośno, czując jak mi dobrze, gdy mnie wypełnia..
-Ooo tak,..-wydyszałam, czując go głęboko w sobie, zaczęłam się na nim poruszać dośc szybko, bo byłam już napalona na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Mmmmmm..... idealnie....taka mokrutka - usmiechnął sie blogo czujac jak w końcu jest znów w niej.Objął ja rekami w pasie bładzac paluszkami po pleckach i odchwylił lekko do tyłu by móc miec dostęp do jej piersi ktore zaczal pieścić..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęłam się do niego i poruszałam swoimi bioderkami coraz szybciej, oddychałam coraz głośniej, czując jak wzbiera we mnie podniecenie..
-Oo tak, kochanie..-powiedziałam, czując jak się dobrał do moich piersi. poruszałam swoimi bioderkami coraz mocniej, wbijając go mocno w siebie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Taki smakowity z ciebie kąsek - zasmiał sie i przyssał do sutka jednego a potem do drugiego.By było sprawiedliwie.Zabrał jedną ręke z jej plecków i wsunął miedzy ich ciała pieszcząc jej guziczek.
-O tak Mags...jestes boska... - czuł jak serducho mocno mu wali
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bena McNeila”