Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Weszliśmy do kuchni.-Siadaj - wskazałem głową na krzesła.-To co chciałaś pić? Może - otworzyłem lodówkę i rozejrzałem się.-Cola czy sok? - spytałem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Sam usiadła sobie na jednym z krzesełek - Może być sok - powiedziała z lekkim uśmiechem jak zwykle rozglądając się po pomieszczeniu. Potem spojrzała na niego i otworzyła lekko buzię - Nie puściłeś mi żadnego swojego kawałka - zauważyła a potem dodała z uśmiechem - Pewnie byłam o niebo lepsza od Ciebie i teraz próbujesz robić wszystko bym zapomniała o tym, ze miałeś mi to puścić.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Nalałem jej i sobie przy okazji tez soku.Dodałem lodu dla ochłody.Postawiłem szklankę przed Sam i usiadłem na przeciwko.-Hm..........wiesz byłaś tak zaabsorbowana własnym tworzeniem, że nie chciałem cie za bardzo onieśmielać.Jeszcze byś potem nie chciała nawet spróbować - powiedziałem i wytknąłem jej język.Za chwilę pójdziemy to coś ci puszczę jak tak bardzo nalegasz - dodałem i napiłem sie soku.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Uśmiechnęła się i napiła soku - Onieśmielać - powtórzyła kiwając głową - Taki dobry z Ciebie chłopak, tak?? - uśmiechnęła się nieco szerzej mówiąc to nieco powątpiewającym tonem głosu. - Nalegam. Po to tu przyszłam, by usłyszeć te Twoje dzieła. Może kiedyś zostaniesz sławny tak jak Chopin... Będe mogła się chwalić, ze byłam jedną z pierwszych, które usłyszały Twój pierwszy, sławny utwór.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No dzięki za to porównanie do Chopina - pokręciłem z rozbawieniem głową.-Wolałbym jednak porównania do jakiś znanych Dj'ów, ale nie ważne..........za chwile coś ci puszcze mojego - obiecałem.-Może jednak cos chcesz zjeść? Możemy zamówić pizze albo wyskoczyć gdzieś na jakąs dobra kolację.. - dodałem bo już wieczór był więc...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Przepraszam, nikt inny mi do głowy nie przyszedł. Nie znam sławnych Dj'ów - powiedziała ze śmiechem i przyjrzała mu się - Zapraszasz mnie na kolację?? Bo jeśli tak to chętnie skorzystam.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nooo..powiedzmy, że zapraszam cie na kolacje.Więc jak?Zamawiamy coś do domu czy chcesz gdzieś pójsc? - zapytałem Sam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Powiedzmy - uśmiechnęła się do niego - Zamówmy coś do domu... Czekając na jedzenie możesz w końcu puścić mi to dzieło, bo zżera mnie ciekawość.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Super.Więc co zamawiamy?pizza czy może coś z restauracji albo z chińszczyzny? - zapytałem wyjmując telefon z kieszeni i przy okazji wstając od stołu i podchodząc do lodówki na której wisiały różne ulotki z knajp
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wszystko jedno - powiedziała i popatrzyła tak z daleka na te ulotki na lodówce - Weź coś z tej fioletowej - powiedziała po chwili pokazując palcem w stronę lodówki. A nóż trafi na coś dobrego.
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ok - wziąłem do ręki ową ulotkę - Trafiłaś na kuchnię...tajską - zaśmiałem się podchodząc do niej.-Może być?Co chcesz? - pokazałem jej ulotkę.-Ja biorę makaron z kurczakiem i warzywami w ostrym sosie.. -powiedziałem patrząc jej przez ramie na ulotkę, która wcześniej położyłem na sole tuz przed nią.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Lubisz na ostro?? - zapytała zerkając na niego a potem spojrzała na oferty na ulotce - Wezmę to samo. Wygląda najlepiej - stwierdziła po chwili zastanowienia
Brooke Davis
Fashion Designer tel
Noah 'Puck' Puckermann [18 l.] Noel Kahn [22 l.] Chris O'Conner [22 l.]
student tel sportsman tel dealer tel
Samantha Evans [18 l.] Kate Donovan [37 l.] Santana Foster
studenttel surgeon tel student tel
Jenny Jagielski Vicky Ventimiglia
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Zależy co, ale generalnie to wszystko lubię na ostro - uśmiechnąłem się kącikowo i puściłem jej oczko.-OK to dzwonię - wybrałem nr i złożyłem zamówienie po czym rozłączyłem się.-Będzie za jakieś 20 minut - powiedziałem.-Mamy więc chwilę abyś posłuchała mojego działa - zaśmiałem sie po czym znów skierowałem się do studia.-Chodź
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zjadłem na szybko płatki z mlekiem na śniadanie a potem wyszedłem z domu i ruszyłem do szkoły...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bena McNeila”