Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj serio..z tym nie ma problemu jak coś.Jak ci dadza to spok jak nie to i tak nam starczy mags - powiedział Ben.No jemu to obojętne czy zaplaci czy nie.Stac go było więc proponował.Gdyby tak nie było nie wychylałby sie z tym.No ale to jak tam ona sobie chciała :)
-Wiesz niegrzecznym to można byc a wiele spsoobów..i zaraz jeden przetestujemy - zasmiał sie machając brwiami.
-Powaznie...?Spokojnie Mała..nie bierzmy zaraz slubu..ale no niech zobaczą, że jestem super koleś i niech nie robia min tlyko cie puszczą ze mna na wakacje - cmoknął ją.
-Koniec gadki - bo juz był napalony na nią.odwzajeniał pocalunki łapczywie.stał z nią z tego fotela i pozbył sie jej ciuszków juz wszystkich.Swoich zreszta też a potem obrócil j do siebie tyłem, oparł jej łapki na konsolecie.
-Wypnij ten cholernie sexy tyłek - nawet klapsa dostała lekkiego a potem jak to zorbiła wszedł w nią powoli.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przewróciłam oczami i uśmiechnęłam się.
-Zobaczymy jeszcze, nie chcę Cię tak wykorzystywać..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-Mam nadzieję, że dadzą..-puściłam mu oczko.
-Aha, mam nadzieję..-powiedziałam z figlarnym uśmiechem i przygryzłam wargę.
-Noo, poważnie, nie przyprowadzam raczej chłopaków do domu..-zaśmiałam się i pocałowałam go namiętnie.
-Napaleniec..-zaśmiałam się i grzecznie się wypięłam, spojrzałam na niego przez ramię i zaparłam się dłońmi. Westchnęłam, czując go w sobie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jeszcze? - zasmial sie.
-Nie no ok..jak wolisz ale tak tlyko mówie, że o kase nie musisz sie jakos super martwić w razie czego - powiedział ben kiwając głowa lekko.
-Oj masz juz swoje lata więc to chyb nie bedzie nic złego Mag.. - powiedział o tych chłopakach w domu.
-Jeszcze pomysla, że wolisz dziewczynki - zażartował.odwzajemnił pocałunek.
-Zawsze - odparł weosło a potem juz w nią wchodził mocno.Szybko.Dłonmi sciskał jej posladki
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Dobra, kochanie, potem o tym pogadamy..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na niego z figlarnym uśmiechem.
-Teraz mamy ciekawsze zajęcie..-puściłam mu oczko.
-Uważasz, że jestem stara?-zapytałam i zaśmiałam się..-Bardziej Cię kręciło jak byłam gorącą 16stką?-zapytałam i mruknęłam głośno.
-Nie sądzę..-wytknęłam mu język.
-Oo tak, idealnie, Ben..-wydyszałam, czując jak mnie bierze.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo zdecydopwanie gorące 16tki..a teraz..kurde..17 na arku.jedna noga w grobie juz - zażartował jak to on xD Wyszczerzył sie i wpil w jej usteczka.
A potem juz milczał bo nie mógł sie skupic na gadnaiu.Wchodzil w nią mocno.Rekami błądził po jej ciałku sobie.Czasem nawet klapsa dostała w ten sexy tyłeczek.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Żebyś wiedział..-powiedziałam, chichocząc, a potem się już skupiłam na tym, co robił. Wypinałam tyłeczek w jego stronę, czując jak wchodzi do samego końca, moje ciało drżało. Mocniej zacisnęłam dłonie na blacie i jęczałam coraz głośniej. Moje ciało było gorące i spocone, ale było to cholernie przyjemne.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po jakism czasie wyszedł z niej i obrócil ją do siebie przodem.Posadzil ją tam gdzies na jakims biurku czy czyms a potem kcnłą i zaczal wwiercac sie języczkiem w jej mokra cipke spijajac jej soskzo.Pomagal sobie paluszkami.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Tego się nie spodziewałam, uśmiechnęłam się pod nosem, byłam pewna, że znów we mnie wejdzie..
A tymczasem..
-Oooch, Ben..-wydyszałam, czując jak mi robi dobrze i jak moje ciało drży..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A tymczasem taka mila niespodzianka.Musial troszke sobie odpocząc w sensie..no nie chciał już konczyć a tak to by zaraz doszedł i tle xD
Ale no zaowal się nią inaczej...Zasysal jej guziczek..Zaczał wnow w nia wkłądac paluszki..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oszaleję!-krzyknęłam do niego głośniej.. Mocno zacisnęłam dłonie na jego barkach, moje ciało wygięło się w łuk.. Coraz głośniej dyszałam, wymawiałam jego imię głośno, czując, co wyprawia..
-Zaraz! Ochhhhh! -wrzasnęłam głośno i opadłam bezsilnie na to biurko..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poczuł jak doszła..o to mu chodzlo.uwielbiał, że byłą taka gośna a nie dusiła to w sobie.Jeszcze kilka mocnych, ostrych ruchów i tez dozedł z głsnym pomrukiem zadowloenia, zalewając jej cipkę.
-Idealnie Mała - pocałował ją
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Wiem.. -powiedziałam cichutko i uśmiechnęłam się do niego, spojrzałam w jego oczka i objęłam go za szyję.
-Idziemy do sypialni? -Zapytałam.. - coś mi się w tylek wbija.. -Zasmialam się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ben roześmial sie.
-jasne..i wybacz..wymasuję zaraz - cmoknął ją puszczając jej oczko a potem zebrali swoje rzeczy, powylaczał tam wszyskto i poszli.
-Głodna?Czy coś?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Mam nadzieję, że wymasujesz..-powiedziałam i pomachałam brwiami, uśmiechając się szatańsko.
-W sumie trochę głodna, możemy coś zamówić..-powiedziałam i pozbierałam swoją sukienkę z podłogi, zarzuciłam na siebie jego koszulkę i poszłam za nim do sypialni..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Bena McNeila”