Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Żyjesz, żyjesz Kochanie - powiedziałem tuląc ja do siebie i spojrzałem jej w oczy - musisz o tym pamietać nawet gdy nie będe blisko, bo zawsze i tak wrócisz w te ramiona i nikt inny tak tul;ić Cię nie będzie
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tego jestem pewna, że nikt inny tulić mnie nie będzie , bo nikt inny mnie nie tulił-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka.
-jesteś tylko Ty Nick-powiedziałam i pocałowałam jego usta. Przytuliłam się do niego i przymknęłam oczy.
-Kocham tylko Ciebie i tego możesz być pewny, że tak będzie zawsze.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- A ja Ciebie kocham Mała - popatrzyłem na nią i obejmowałem ją gdy tak na mnie leżała - wiesz Kochanie gdy jesteś nade mną wolę by to była troche inna pozycja i troche inna czynność - powiedziałem z usmieszkiem - chyba jednak powinniśmy wstać bo zaraz zacznę sie do Ciebie dobierać i zostaniemy tutaj do jutra - popatrzyłem jej w oczy - co jak dla mnie byłoby zajebistym pomysłem i chetnie to zrealizuję
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-lubię kiedy się do mnie dobierasz i kiedy tak na Ciebie działam-powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem i pocałowałam namiętnie jego usta....-cudownie smakujesz Nick-powiedziałam tuz przy jego ustach i wstałam z łóżka. Podeszłam do torbe z ubraniami , wyciągnęłam z nich nową bieliznę i założyłam ją na siebie...wybrałam tez ubranie i założyłam je na siebie.
-jestem już gotowa Kochanie-powiedziałam i poprawiłam woje włosy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wstałem zostawiając łozko w nieładzie i zaczałem się ubierać. przełozyłem telefon i portfel z poprzednich spodni do nowych i podszedłem do niej - i tak wyglądasz bosko, więc nie musisz sie az tak starrać... Ja lubie Cie rozczochraną gdy jesteś nade mną lub pod - uniosłem brwi i klepnałem jej w tyłek - reszta niech sobie pomarzy
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Ty zawsze myślisz o seksie , kiedy na mnie patrzysz ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy.
-bo jeśli tak , to trzeba Cię zacząć leczyć Kochany....zdecydowanie ja jestem górą mój drogi-puściłam mu oczko i podeszłam do niego.
-jesteś cholernie seksowny , może jednak stąd nie wychodźmy dzisiaj-powiedziałam i czekałam na jego reakcję.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Objałem ja podszedłem z nia do ściany i złapałem za ręczki przypierając je do ściany nad jej głową i pocałowałem zachłannie - mysle o seksie co 60 sekund gdy na Ciebie patrzę, niemniej zdecydowanie nie mam w planie się z tego leczyć, chyba nie chcesz by wyleczono mnie z tego i bym przestał chcieć sie do Ciebie dobrać gdy tylko Cie widzę co?? - puściłęm jej oczko - niemniej Kochanie Ty moje jak widzisz dziś wyznałem Ci sporo o sobie, to chyba znaczy, że jesteś dla mnie cholernie wazna nie tylko do zaspokajania moich seksualnych rządzy
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Patrzyłam w jego oczka kiedy tak mnie oparł o ścianę.
-oj to bardzo cżesto o tym myślisz , żebyś sie tylko nie zmęczył-powiedziałam i pocałowałam jego usteczka.
-nie zamierzam Cię leczyć-puściłam mu oczko i uśmiechnęłam sie do niego
-tak wiem Kochanie i jestem Ci wdzięczna , że mi zaufałeś , poza tym bardzo lubię te Twoje tatuaże-powiedziałam i oblizałam językiem jego wargę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Mmmm - westchnałem po tym jak lizneła moją wargę - chyba na mnie lecisz i nie wiem czy to dobrze czy źle Kochanie - powiedziałem - póki co jednak obstawiam tę pierwszą pcję bo gdy na mnie lecisz mogę spokojnie się do Ciebie dobierać i wiem, że nie dostanę kosza - puściłęm jej oczko - a mysle tak często jak każdy zdrowy facet, tyle tylko, że ja mam przy sobie laskę, która spełni każdą moja zachciankę, choćby była nie wiadoo jak trudna i jak bardzo wymyślna, prawda?? No przecież zrobisz dla mnie wszystko bylebym był szczęsliwy, co?? - popatrzyłem jej w oczy a potem szepnąłem do jej ucha - ja dla Twojego szczęścia też zrobie naprawdę wiele
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Ty nie masz wymyślnych zachcianek Kochanie-powiedziałam i patrzyłam na niego z uśmiechem.
-bardzo Cię lubię , zwłaszcza kiedy jesteś przy mnie szczęśliwy i zaspokojony-powiedziałam i przysunęłam się do jego twarzy i pocałowałam namiętnie jego usta.
-wychodzimy stąd czy zostajemy?-spytałam patrząc w jego oczka.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Może dowiedzmy się co możemy zrobić i czy jesteśmy potrzebni. Jeśli tak jest to zrobimy co mamy zrobić a potem nocka przed nami i zdecydowanie wolałbym byśmy sie przenieśli gdzies gdzie łozka są większe, przeciez chyba ważne osobistości w Sekcji maja jakies wpływy i lepsze salony, co??
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tutaj nie nocują osoby z sekcji , to pokoje dla przyszły agentów...a agenci dostają mieszkania takie jak ja mam więc nie znajdziesz tu wygodniejszego i większego łóżka -powiedziałam do Nicka.
-ok więc chodźmy-powiedziałam i wyszliśmy z pokoju skoro tego chciał.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wróciłam do swojego pokoju Nicka jeszcze tu nie było więc wzięłam swoje rzeczy do spania i poszłam do łazienki. Wzięłam szybki prysznic umyłam ząbki i wróciłam w koszulce do pokoju. Położyłam się na łóżku czekając na Nicka i obmyślałam plan jak zaskoczyć Nikitę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po jakimś czasie kiedy tak czekałam , po prostu zasnęłam ze zmęczenia. Rozwaliłam się na łóżku , a wiadomo , że nie było za duże więc Nick nie za bardzo by się tu ze mną zmieścił w obecnej chwili.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obudziłam się rano, Nicka nie było więc wstałam ubrałam się i poszłam do gabinetu Michaela.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”