ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszliśmy do sali...-ściągnij ten garnitur bo nie stać mnie by Ci go odkupić-powiedziałam ściągnęłam z siebie kurtkę i koszulkę by było mi wygodniej zostałam w samym staniku i spodniach
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiem, że cie nie stać - wyszczerzyłem sie po czym zdjąłem marynarkę a potem koszulę.Zostałem w samym podkoszulku.Buty tez zdjąłem bo do walki to one sie nie nadawały.-Coś jeszcze? - spytałem podchodząc do niej po czym beż żadnego uprzedzenia podciąłem jej nogi a gdy upadła na podłogę nachyiłem się nad nią z uśmiechem-Bądź zawsze gotowa.Nikt ci w walce nie powie start aby zacząc -powiedziałam i podałem jej ręke aby wstała
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Gdy wyciągnął do mnie ręke udałam że podaje mu swoją i jednym kopnięciem powaliłam go na matę....pochyliłam się nad nim....-a Ty nigdy nie pomagaj wrogowi-powiedziałam i szybko wstałam czekałam aż się podniesie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie wiedziałem, że jestesmy wrogami.Ale jak chcesz - powiedziałem wstając.Stanąłem przed nia i przyjąłem odpowiednia pozycję.-No ale jak tak wolisz.. - dodałem i wykonałem sekwencję ruchów rekami aby ja uderzyć...
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zaczęłam się bronić i unikać jego ciosów...-musisz bardziej się postarać...a wrogami jesteśmy tylko teraz -powiedziałam i zaczęłam wykonywać ciosy nogami i rękoma z nadzieją że któreś z nich w koncu go trafią
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to chyba oczywiste...poza tym jeszcze nic takiego nie zrobiłaś aby zapracować sobie na miano mojego wroga - odparłem i też unikałem jej ciosów.Czasem udało jej sie trafić jednak nie pozostawałem jej dłużny.Mimo, że byłam starszy to całkiem świetnie sobie jeszcze radziłem.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Gdy miałam sposobność kopnęłam go w brzuch aż zatrzymał się na ścianie...w kilka sekund znalazłam się przy nim...-uważaj bo cos sobie zrobisz-powiedziałam i byłam gotowa do kolejnego ataku
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ojj co ty nie powiesz - powiedziałem i odepchnąłem sie pd ściany prosto na nią łapiąc ją w pasie i wywracając na podłogę pomagając sobie podcięciem jej nóg..Sam znalazłem sie na niej przytrzymując jej ręce przyciśnięte do ziemi
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-i co teraz?-spytałam lekko dysząc patrzyłam w jego oczy nie wyrywałam się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jak to co?Albo sie poddajesz albo walcz, Alex. -powiedziałem nie spuszczając z niej oczu.-Chyba, że wymyśliłas jeszcze cos innego to mnie zaskocz. - dodałem z lekkim usmiechem
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-lekki nie jesteś-powiedziałam...-ja się nigdy nie podaję...gdyś nie był szefem to może i bym wymyśliła coś innego ale niestety nim jesteś-powiedziałam gwałtownym ruchem wyrwałam swoje ręce i odepchnęłam go od siebie szybko wstałam i zaczęłam go atakować
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No to mogłoby byc ciekawe.Ale nie chcę abyś w tej walce traktowała mne jak szefa.W ej chwili jesteśmy wrogami.Nie zapominaj o tym - dodałem a potem poczułem jak sie uwolniła i znów mnie zaatakowała.Broniłem się rekami czekając na odpowiednia chwile aby przejśc do kontrataku
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dostałam pare razy od niego ale na szczęście nie straciłam równowagi gdy poczułam kolejne uderzenie znalazłam się na ścianie i osunęłam się po niej na podłogę...-ciekawie możesz mieć z kimś innym
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Masz już dość? - spytałem głosniej juz oddychając i odsuwając sie nieco od niej aby mogła sie pozbierac.-Nikita by cię załatwiła po dwóch minutach
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”