Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Korytarzem poszłam do gabinetu Amandy bo zostałam do niej wezwana
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Korytarzem poszłam do sali do ćwiczeń
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Szłam korytarzem w stronę gabinetu Amandy po drodze przywitałam się z innymi rekrutami gdy doszłam do gabinetu wzięłam głęboki wdech i zapukałam do drzwi gdy Amanda zaprosiła mnie do środka weszłam i zamknęłam za sobą drzwi
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyszłam od Amandy zadowolona z tego co mi powiedziała, przywitałam się z innymi agentami , których mijałam na korytarzu skierowałam się w stronę wyjścia z sekcji
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Gdy się przebrałam po ćwiczeniach. Korytarzem udałam się do wyjścia z budynku.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wybiegłam z celi na korytarz. Rozejrzałam się i zawołałam Michaela...zaczęliśmy iść w stronę wyjścia nie za szybko , żebyśmy nie wyglądali podejrzanie.
Percy Rose
lat
cm

Post

Korytarzem poszedłem do sali tortur, gdzie była przetrzymywana Alex, kazałem jednemu z agentów zawiadomić Amandę.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Szedłem korytarze zaglądają w każdy zakamarek i zostawiając za sobą w ukryciu bombki, które przy ucieczce będę detonował dla odwrócenia uwagi... Kierowałem się ku sali, którą pokazał mi Michael na planach
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Dotarłem z Percym na korytarz.W okół było pełno jego ludzi chcących mnie zabić.Czekałem na chłopkaów i alex.Broń przystawiałem percyemu do skroni.-Jeden niewłaściwy ruch a on zginie - powiedziałe do wszystkich.Póki co miałem wszystko pod kontrolą.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Alex była tak obolała i słaba, wię w zasadzie musiałem przerzucić ją sobie przez ramię by nie dotykać też jej poranionych pleców... - jesteśmy - powiedziałem do Michaela i popatrzyłem na sługusów Percyego - z drogi, bo go zabijemy - powiedziałem i miałem nadzieję, że jak coś to Marcus będzie nas osłaniał... choć nie powinni nam drogi torować skoro mamy za zakładnika Percy'ego
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- trzymam się z tyłu - podał przez radio i otarł z mordki krew. Stał za ścianą i obserwował wszystko z ukrycia gdyby któryś ze straży chciał zaimponować i wykonać jakiś nie mądry ruch.
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nick nie trzymał mnie za mocno na szczęście , dlatego uwolniłam się od niego, gdy zobaczyłam Amande w oddali , która próbowała uciec, a na jej nieszczęście natknęła się na nas. Chwyciłam za broń , która miał schowaną z tyłu i strzeliłam do Amandy, która celowała w Michaela , po wystrzale wypuściłam broń z ręki.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Świetne...zostan na pozycji Marcus - powiedziałem.-Co z Alex...?Jak się..? - zacząłem pytać kiedy wszystko potoczyło sie dośc szybko i uslyszałem strzał a potem spostrzegłem lezącą na ziemi Amande.-Sprawdze co z nią? Czy zyje.. - powiedziałem.-odsunąc się...wszyscy - rozkazałem ludziom z sekcji.na skroni Percyego pojawił sie juz siniec od nacisku broni.Powoli ruszyłem torując nam droge do wyjścia.W pewnym momencie jednak znalazł sie jakis odwazny i strzeliłw moja stronę.uchyliłem się, Percy to wykorzystał i próbował uciec, zastrzeliłem tego co do mne strzelił po czym nie wiele sie zastanawiając strzeliłem do Pecyego w plecy kilka razy.Padł na ziemie.Rozpętało sie piekło...:P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Faktycznie rozpetało sie piekło więc zdetonowałem kilka ładunków na innych korytarzach co oczywiście trochę zdezorientowało agentów bo pomyśleli, że jest nas więcej... obezwładniłem kilku którzy chcieli nam przeszkodzić, ale musiałem też kilku zabić byśmieli kilka metrów wolnej drogi....
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”