Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne , jak coś to wiesz jak mnie znaleźć-powiedziałam i wstałam z krzesła...- do zobaczenia-powiedziałam i wyszłam z gabinetu.
Percy Rose
lat
cm

Post

Gdy Alex wyszła poszedłem porozmawiać z Amandą.
mów mi:
Percy Rose
lat
cm

Post

Gdy przywieźli Alex do sekcji. Od razu poszedłem z nią porozmawiać.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wparowałem do gabinetu Percyego.Siedział jak zwykle przy swoim biurku.Od razu wymierzyłem w niego broń.-Gdzie Alex?! - krzyknąłem.-jak widzisz nie ma jej tu - odparł spokojnie Percy wstając zza burka.-Ręce do góry.Nic nie próbuj...tym razem sie nie wywiniesz Percy - mówiłem z ogromną złością i jadem.-Alex nie zyje.niepotrzebnie narażasz swoje zycie, i zycie tych, którzy tu z toba przyszli - powiedział.Już miałem cos mu odpowiedziec kiedy uslyszałem przez nasz system komunkacji, że Nick ma Alex.-Jak zwykłe kłamiesz Percy...idziemy - podszedłem do niego i przyłozyłem mu pistolet dopleców.druga ręką mocno go trzymałem.Wyszlismy z jego gabinetu..nikt nie wazył sie w tej chwili do nas strzelac skoro miałem ich szefa na muszce-Spotkamy sie w korytarzu - powiedziałem przez komunikator do M i N
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zostałam przyprowadzona do gabinetu. Przywitałam się z nowym szefem i zaczęłam opowiadać , czego potrzebuję. A że potrzebowali agenta , to musiałam pojechać na 2 misje , żeby zainteresowali się tym o co proszę. Zgodziłam się bez wahania, dostałam komórkę , którą miałam trzymać zawsze przy sobie. Podałam im wszystko co wiedziałam na tema Sergiejewa , oni mieli zająć się resztą. Szef pozwolił rozejrzeć mi się po sekcji. Po czym pożegnałam się i poszłam do wyjścia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”