Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Doszedłem do gabinetu i zapukałem po czym od razu wszedłem do środka.Zamknałem za sobą drzwi na klucz, jak prosił Percy po czym zaczęliśmy omawiać plan i szczegóły dotyczące najnowszej, bardzo waznej, akcji...
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcę byś wziął do zespołu Alex...myślę, że da sobie radę, a Ty co o tym sądzisz?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne.I mogę za nią ręczyć.Jest chyba najlepsza z nowych agentów - kiwnąłem głową.-W jakiejś konkretnej roli sobie ją życzysz? - spytałem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcę, żeby to ona odzyskała dysk-powiedziałem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm...okey.Przygotujemy ja do tego odpowiednio.Jednak jesli coś pójdzie nie tak od razu wkraczam - zaznaczyłem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wejdziesz tam z nią jako jej alfons...to będzie spotkanie w klubie Alex ma odegrać prostytutkę i musi dostać się do pokoju szefa klubu w sejfie ma dysk gdy go będzie miała znikacie...zrozumiałeś
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne.Nie wydaje się zbyt trudne jednak wszytko w większej mierze będzie zależec od Alex. - powiedziałem wstając powoli z fotela.-Coś jeszcze?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Amanda już wie o wszystkim więc jeśli powiesz wszystko Alex wyślij ją do niej...mam nadzieje, że Alex sobie z tym poradzi ta akcja jest bardzo ważna więc nie ma mowy o błędach
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Zaraz pójdę powiadomić Alex - podszedłem do drzwi i wyszedłem szukać Alex
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Gdy Michael wyszedł z mojego gabinetu zająłem się szczegółami kolejnej akcji
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zapukałem po czym wszedłem do Percy'ego.-Misja udana.Mamy skrzynkę.Oto ona - powiedziałem kładąc czarne pudełeczko na jego biurku.-Alex pojechała do domu.I ja tez się stad zabieram.Musze odpocząć - powiedziałem i nie czekając nawet na odpowiedź szefa aby czasem mi nie kazał zostać wyszedłem z jego gabinetu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zapukałam do drzwi i weszłam do środka.
-chciałeś mnie widzieć więc jestem-powiedziałam i podeszłam do jego biurka gdzie siedział Percey
Percy Rose
lat
cm

Post

-dobrze , że tak szybko się pojawiłaś-powiedziałem i wskazałem jej na krzesło żeby usiadła...-chcę wiedzieć co się dzieje z Michaelem
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Trochę mnie zaskoczył pytaniem o Michaela, a ja miałam go kryć więc nie miałam zamiaru go wydać...-nie wiem co się z nim dzieje, nie widziałam go parę dni myślałam , że jest na jakiś misji -powiedziałam kłamiąc Percyemu prosto w oczy , w tym akurat byłam dobra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”