Percy Rose
lat
cm

Post

Wstałem z fotela wyciągnąłem z szafki kopertę , w której były zdjęcia Michaela i Nikity. Podałem kopertę Alex...-możesz mi to wytłumaczyć?-spytałem patrząc na nią uważnie.Nie cierpiałem gdy ktoś mnie oszukiwała zwłaszcza moi ludzie.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wyciągnęłam zdjęcia z koperty i zaczęłam je oglądać. Fakt , że widziałam je po raz pierwszy pozwalał mi być jeszcze bardziej wiarygodniejszą...-nie wiem co to za zdjęcia i nie wiem dlaczego Michael jest na nich z Nikitą , może to jakieś stare zdjęcia-powiedziałam i spojrzałam na Percyego
Percy Rose
lat
cm

Post

Chodziłem po gabinecie i patrzyłem jak Alex ogląda zdjęcia...-jesteś pewna, że nic o tym nie wiesz?-spytałem kolejny raz...-spędzacie dużo czasu z Michaelem jest Twoim opiekunek, może coś Ci mówił o tym dlaczego wyjeżdża?-spytałem po raz ostatni.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie rozmawiam z Michaelem o tym co robi, zajmujemy się misjami i o tym rozmawiamy, ja nie pytam o nic więcej , a on też nic nie mówi...pracujemy tylko razem i tyle-powiedziałam spokojnym tonem głosu...-przepraszam , że nie mogę Ci pomóc- wstałam z krzesła...-jeszcze masz jakąś sprawę do mnie?-spytałam powoli idąc do wyjścia z jego gabinetu. W między czasie napisałam wiadomość do Michaela.
Percy Rose
lat
cm

Post

Gdy zaczęła iść w stronę drzwi odezwałem się.
-tak jeszcze mam do Ciebie jedną sprawę, skoro nie wiesz gdzie jest Michael i co robi z Nikitą poddamy Cię testowi-powiedziałem. Wsadziłem ręce do kieszeni spodni i czekałem na to jak zareaguje.
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Zatrzymałam się i odwróciłam się w jego stronę...-jeśli jest to konieczne , to nie ma sprawy-powiedziałam tak jak by mnie to nie obchodziło. Nie wiedziałam tylko czy uda mi się oszukać wariograf.
Po chwili do gabinetu weszło dwóch agentów, którzy wwieźli do pokoju krzesło wraz z wariografem. Posadzili mnie na nim i zaczęło się przesłuchanie.
Percy Rose
lat
cm

Post

Po paru godzinach przesłuchań wyszło na jaw , że Alex chce coś zataić przede mną. Dlatego wezwałem Amandę do swojego gabinetu, a Alex została zabrana przez dwóch agentów do sali tortur.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zapukałem po czym po chwili wszedłem do gabinetu.-Cześc Percy.mam takie małe pytanie: nie wiesz gdzie może być Alex? Mam do niej sprawe a nie moge jej znaleźć.Podobno ostatnio była u ciebie... - powiedziałem
Percy Rose
lat
cm

Post

Spojrzałem na Michaela uważnie mu się przyglądając.
-wiem gdzie jest Alex , a mogę wiedzieć gdzie Ty się podziewałeś?-spytałem
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Załatwiałem swoje prywatne sprawy.Nie było mnie w mieście - odpowiedziałem nie wdając się w żadne szczególy.-A więc gdzie ona jest? - dopytywałem sie o Alex
Percy Rose
lat
cm

Post

Wziąłem zdjęcia z biurka i podałem mu je...-możesz mi wyjaśnić co to znaczy?-spytałem podniesionym głosem
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przejrzałem zdjęcia.Byłem cały czas opanowany.-Zdjęcia Percy - odpowiedziałem głupio jednak szybko się zreflektowałem.-No tak..to ja i Nikita - powiedziałem powoli.-Wpadliśmy na siebie kiedy załatwiałem swoja sprawę....próbowałem ją złapać jednak..no byłem zajęty i nie miałam akurat czasu.... - odpowiedziałem.A później zniknęła.Ja zawsze...nie mówiąc juz, że zdązyła mnie postrzelić.. - - dodałem wskazując na ramię.Nikt nie musiał wiedziec, że to nie ona strzelała
Percy Rose
lat
cm

Post

Z początku nie chciałem mu wierzyć , a jak wspomniał o postrzale to wszystko nabrało sensu...-nigdy więcej nie wyjeżdżaj bez zawiadomienia mnie o swoich planach-powiedziałem stanowczo...- Alex jest w pomieszczeniu tortur-powiedziałem i usiadłem przy swoim biurku.
-zabierz ją do jej mieszkania i pomóż jej się ogarną , jutro mam was widzieć w swoim gabinecie.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Nie zareagowałem na wieści, że mi uwierzył choć mi bardzo ulżyło.Usłyszawszy jednak gdzie jest Alex chciałem zrobić mu awanturę ale zdecydowałem nie.Mogłoby sie jeszcze wszystko wydać.Stwierdziłem zresztą, że na pewno aż nic takiego jej się nie stało.-Nie ma sprawy -odpowiedziałem, skinąłem głowa i wyszedłem.Poszedłem po Alex.
Percy Rose
lat
cm

Post

Gdy Michael wyszedł z mojego gabinetu zadzwoniłem do Amandy i poprosiłem , żeby do mnie przyszła.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”