Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie nic nie znaleźliśmy-powiedziałam do Michaela i spojrzałam na Nicka bo chyba już go z 3 dni na oczy nie widziałam , aż dziwne , ze sie tu pojawił.
-myślę , że ona wiedziała , że przyjdziemy ktoś miał jej telefon , przełączył go jak się pojawiliśmy i zniszczył telefon , tylko mam taki pomysł
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Hmm świetnie - skrzywiłem sie i walnąłem w lat ręką.-No tak.jedyna opcja..kto wie czy w takim razie ona tam w ogóle była..może cały czas jej telefon miał ktos inny....-Kiedy zniknął sygnał? - zapytałem Nicka skoro tu był
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Sygnał zaniknał gdy pojawiliście się na miejscu - powiedziałem do Michaela. No i on ciągle tu był ale nie szukała go, bo on z Birkhoffem uczyli sie nawzajem tricków komputerowych - sybnałóow było nagle zbyt wiele... i sygnał tez nieźle skakał - dodałem bo taka była prawda
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a Ty oberwiesz ode mnie-powiedziałam do Nicka i pogroziłam mu palcem bo pewnie sypiał ze mną ,ale mnie nie budził kiedy kładł się obok mnie , a jak wstawał to ja dalej spałam.
-to jaki plan teraz, czekamy aż się pokarze czy będziemy jej szukać po omacku?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak...hmm..po omacku t chyba nam nic nie da..za dobra jest..a szkoda naszego czasu na takie głupie gierki..poczekamy, az znów się gdzies pojawi na anszych radarach.. - westchnąłem podejmujc decyzję.-Chyba, że chcecie działac na własną ręke to prosze bardzo... - dodałem.-Ty Nick z Birkhoffem monitorujcie wszystko..no..miejcie na to wieksza uwagę.. - dodałem
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak...hmm..po omacku t chyba nam nic nie da..za dobra jest..a szkoda naszego czasu na takie głupie gierki..poczekamy, az znów się gdzies pojawi na anszych radarach.. - westchnąłem podejmujc decyzję.-Chyba, że chcecie działac na własną ręke to prosze bardzo... - dodałem.-Ty Nick z Birkhoffem monitorujcie wszystko..no..miejcie na to wieksza uwagę.. - dodałem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Tak monitorujemy, ten sygnał jest numerem numer jeden na liście śledzących, więc będziemy wiedziec gdy sie odezwie czy gdzies pojawi. No ale jak mówiłem porobiła klony, więc to nic pewnego w tej chwili
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to ja się zbieram do domu , nie zamierzam tu teraz siedzieć jak na szpilkach-powiedziałam do chłopaków.
-Nick wracasz ze mna do domu , czy zostajesz tutaj?-spytałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Wracam, bo ostatnio przez tą cała akcje widziałęm cie tylko śpiącą i musze przypomnieć sobie moja Alex - powiedziałęm i objałem ja ramieniem - tak więc Mike wybacz, ale my sie zmywamy i jesteśmy pod telefonem
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-przyjedziemy jutro i będziemy pracować -powiedziałam do Michaela. Pożegnaliśmy się z nim i poszliśmy z Nickiem do wyjścia. Wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy , albo do niego albo do mnie to już jak chcesz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”