Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Powiedziałem mu którą drogą ma jechać i by zgubić ewentualny a raczej pewny pościg i odsłoniłem rany Alex i sprawdziłem czy są na wylot czy nie musimy wyjąć jej kuli
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przywieźli mnie do sekcji od razu zaprowadzili mnie do sali tortur.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No to na znak ruszyli do wejścia, zdjęli kilku, Marki miał dla psów tabletki usypiające które już wcześniej podał, więc teraz był spokój. Weszli tak jak to umówili do budynku sekcji
- rozdzielamy się?
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-jasne...tak szybciej znajdziemy Alex - powiedziałem.-Trzeba zajrzec do celi, gabinetu Percyego i pomieszczenia tortur więc? - spojrzałem na chłopaków.-ja idę do percyego, Nick zajrzyj do torturowni a ty Marcus na dól do celi.Utrzymujemy kontak...jak cos spoykamy sie przy wejsciu czy cos - powiedziałem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Rozdzielając się dałem każdemu zdalne bombki by odwracać potem uwagę w każdym miejscu sekcji od wejścia którędy uciekniemy
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

[color-indigo]Mając przed sobą Michaela a za sobą Marcusa wziałem znowu Alex na ramię by iść szybciej i wysadziłem kilka ostatnich ładunków, które pewnie tez poraniły lub pozabijały jakichś tam agentów... Dobiegliśmy do wyjścia i musieliśmy obezwładnić lub zabić jeszcze kilka osób które stanęły nam na drodze nim dotarlismy do lasu...[/color]
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Jak zabijać to Marki chętny! O matko, jeden z lepszych dni w jego życiu, mega się cieszył, że zgodził się na akcję.
- wiejcie, osłaniam was - kluczyki podał Michaelowi i stanął do nich plecami rozstrzeliwując każdego kogo zauważył
Info # dom # szafa # relacje # tel
Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Nick wsadził mnie do samochodu. Michael i Marcus też wsiedli do samochodu i odjechaliśmy wszyscy razem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pojechaliśmy do mnie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Kiedy wszystko pozałatwiałem co miałem na dziś wyszedłem zSekcji i pojechałem do Alex
lat
cm

Post

Dojechałam na motorze do sekcji , nie chcieli mnie wpuścić więc czekałam , aż Mike przyjdzie po mnie. Zaparkowałam motor i podeszłam do drzwi czekając na Michaela.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Kiedy powiadomili mnie, że ktoś chce wejśc do Sekcji spojrzałem w monitoring i zobaczyłem Dette.Mogłem w sumie powiedziec by ja wpuścili jednak nie miałem za wiele do roboty w tej chwili więc sam po nia posedłem.-Witaj Piekna - powiedziałem wychodzac do niej
lat
cm

Post

-cześć -powiedziałam podeszłam do niego i pocałowałam namiętnie jego usta....-dobrze mieć Cie tutaj -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy...-mam nadzieje , że przygotowałeś dla mnie testy -powiedziałam i delikatnie przygryzłam wargę. Byłam tak wkurwiona na Neila , że musiałam się wyżyć , z pewnością dzisiejsze wyniki będą lepsze niz były by wczoraj czy jutro. Wsunąłem dłoń w tylną kieszeń spodni i weszliśmy do sekcji.
mów mi:
lat
cm

Post

Wyszliśmy z sekcji tak jaki Mike mówił kazał komuś schować mój motor , oddałam od niego kluczyki i ruszyliśmy do samochodu Michaela...-może być lo restaurante lub da grasso -powiedziałam i wsiadłam do samochodu. Po chwili Michael ruszył do centrum.
mów mi:
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyjechałem do seksji zaraz po telefonie od jednego z agentów.ZAparkowałem i wszedłem do środka...Peter mnie wprowadził co sie dzieje.Poszedłem zobaczyc sie z Alex
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”