Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do pomieszczenia wzięłam broń i zaczęłam strzelać do tarczy musiałam się jakoś wyładować po spotkaniu z Amandą , a poza tym dawno nie było mnie tu by poćwiczyć strzelanie...
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Gdy skończyłam ćwiczyć odłożyłam broń na miejsce i wyszłam z pomieszczenia
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do pomieszczenia do ćwiczeń i zaczęłam ćwiczyć z różnymi brońmi tak by nie wyjść z wprawy bo dawno mnie nie było w sekcji a z tego co słyszałam szykowała się jakaś niezła akcja
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po ćwiczeniach poszłam na stołówkę coś zjeść bo zgłodniałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przebrałem się po czym przyszedłem aby sobie chwile poćwiczyć.Wziałem odpowiedni sprzęt i ćwiczyłem strzały...
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Wszedłem do sali i od razu zacząłem wyciągac odpowiednią bron i kłaśc na stole.uzbroiłem siebie i czekałem na resztę członków załogi wyznaczonej do owej misji aby każdemu wydac odpowiednią broń...
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do pomieszczenia podeszłam do Michaela...-a co z moją bronią?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A gdzie jakies dzień dobry szefie? - zapytałam starając się aby się nie zaśmiać bo widziałem, że zbliża się juz kilku kolejnych agentów.-Na stole wszytko jest przygotowane.Ty jako, że nie będziesz miała za bardzo gdzie tego pochować to będziesz musiała zadowolić sie tym - powiedziałem podając jej nóż.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dzień dobry szefie-powiedziałam z powagą wzięłam do ręki nóż...-całkiem ładny-powiedziałam i ukryłam nóż...-kiedy wyjeżdżamy?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-W zasadzie to jak tyko reszta sie przygotuje.Auta już są podstawione.Ty Alex oczywiście jedziesz ze mną.Nasi kelnerzy w drugim aucie a reszta ekipy, ktora będzie w razie czego pojedzie za nami.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ok więc ja już jestem gotowa-powiedziałam i oparłam się o blat na, którym leżała broń
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Pozostali tez juz wkrótce się uzbroili i byliśmy gotowi.-No to idziemy - powiedziałem a gdy wszyscy opuścili pomieszczenie zamknąłem je.Poszliśmy do wyjscia.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Weszlismy do sali.Akurat jakos tak wyszło, że nikogo nie było.-Okey..najpierw zaczniemy od rozkładania i składnaia broni.Wiem,że to umiesz jednak...musze to zobaczyc - usmiechnąłem sie i podeszlismy do stołu gdzuie były różne rodzaje broni.od zwykłych pistoletów do karabinów
lat
cm

Post

-ok więc czym mam się zająć na początek?-spytałam i spojrzałam na różnego rodzaju bronie , a później na Michaela.
-nie boisz się chyba mnie po tym co zobaczyłeś co?-spytałam i spojrzałam na niego uważnie.
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”