Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-cześć... dzięki co tam słychać?-spytałam i zajęłam się jedzeniem...-słyszałam, że szykuje się jakaś poważna akcja-powiedziałam i spojrzałam na Michael`a
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A i owszem.Własnie wracam od Percy'ego.Osobiście prosił o Ciebie.Odegrasz kluczową rolę - powiedziałem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jesteś pewny, że sam sobie radę jeszcze nigdy nie brałam udziału sama w akcji... też tam będziesz?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie będziesz sama.Będę tam z Tobą więc spokojnie - uspokoiłem ją.-Z grubsza akcja ma polegać, że ja będe twoim alfonsem i idziemy na impreze.Ty będziesz musiała się dostac do gabinetu własciciela i wykrac dysk.Potem się zwijamy - powiedziałem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-będę prostytutką ?-spytałam i spojrzałam na niego nie za bardzo mi sie to podobało...-mam wykraść dysk nic więcej?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No tak..masz grać panią do towarzystwa.Aczkolwiek nikt nie oczekuje od ciebie, że pójdzies zz tym facetem do łóżka -powiedziałem choć wiedziałem, że gdyby tego wymagała pomyślność misji to Percy by tego wymagał.Nie powiedziałem jednak tego na głos.-I tak.Najważniejszy jest dysk.Potem jak najszybciej się stamtąd ulatniamy - potwierdziłem.-Jak będziesz gotowa masz iśc do Amandy
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ok zjem i pójdę do niej-powiedziałam....-co to jest za dysk...pokażesz mi jako on wygląda, żebym wiedziała co mam szukać?-spytałam i napiłam się soku...-nie zawiodę Cię obiecuję
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Spokojnie.Jak wrócisz od Amandy dostaniesz szczegóły akcji i zdjęcia dysku -powiedziałem.-I mam nadzieję, że nie zawiedziesz.Bardzo wiele zależy od tej akcji.To najwyższy priorytet.A ja za ciebie poręczyłem - dodałem całkiem poważnie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-spotkamy się dzisiaj poza sekcją?-spytałam i skończyłam jedzenie....-czyli mam rozumieć, że wszystko zależy ode mnie?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-W zasadzie większość zależy od ciebie.Ale w razie problemów wkroczę aby ci pomóc - powiedziałem.-A co do spotkania...zobaczymy jak nam pójdzie misja
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-chcę się spotkać mam nadzieje, że przyjedziesz do mnie...a akcja jest dzisiaj czy jutro?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Moge wpaść - stwierdziłem.-Akcja jest jutro wieczorem -powiedziałem

/ja zmykam , pa
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-więc spotkajmy się dzisiaj wieczorem-powiedziałam wstałam od stolika...-do zobaczenia później przynieś zdjęcia do mojego mieszkania-powiedziałam odniosłam tacę i poszłam do Amandy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie ma sprawy - powiedziałem odczekując chwilę az Alex wyjdzie a potem tez wstałem i poszedłem poćwiczyć sobie trochę strzelanie
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”