Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie obrażam się - rzuciłem cicho.-Czy legalny to bym tego tak nie nazwał.jednak chyba nic by się nie stało jeśli tylko do nie zaszkodzi Sekcji - powiedziałem spokojnie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to masz w końcu tu kogoś czy nie?-spytałam bo mówił tak jak by nie miał
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie mam - odpowiedziałem.-Ale po co ci takie informacje? Książkę piszesz? - spytałem dopijając sok odsuwając talerz ze szklanka na bok.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-już Ci mówiłam, że jestem ciekawa...mam już o nic nie pytać?-spytałam i spojrzałam na niego
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie.Ok.jak chcesz to pytaj - powiedziałam szybko.Po prostu zaskoczyłaś mnie tym pytaniem i tyle.Wszystkich szefów sie pytasz o takie prywatne sprawy? - zacząłem się śmiać
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie nie wszystkich, ale ok już się zamykam-powiedziałam i zrobiłam tak jak bym zamykała sobie usta na kłódkę
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Taa.Już sobie wyobrażam mine Amandy jakbyś jej zadała takie pytanie - dodałem z uśmiechem rozbawienia na ustach.-Wiesz jednak Alex, że w naszej sytuacji wiązanie się z kimś jest...niebezpieczne.. Nie zapominaj o tym - dodałem po chwili
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak nie wiedziałam, ale zapamiętam to sobie...chyba mogę się spotkać z innymi ludźmi poza sekcją?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne, że możesz.Nikt ci tego nie zabroni.jednak wiesz tez, że nie możesz im powiedzieć czym się naprawdę zajmujesz - odpowiedziałem.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to oczywiste że nie mogę zdradzić czym się zajmuję bo z pewnością każdy facet uciekł by ode mnie gdzie pieprz rośnie-powiedziałam śmiejąc się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie zdążyłby bo Sekcja by się już nim zajęła - odparłem bez żadnych większych emocji.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a skąd byście wiedzieli kim on jest śledzicie mnie?-spytałam i spojrzałam na niego uważnie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ja cie nie śledzę Alex.Jednak nie mogę odpowiadać za poczynania całej Sekcji.Nie znam wszystkich zamiarów Percy'ego ani tego co robi i kogo każe śledzić. - odpowiedziałem
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-musisz coś wiedzieć jesteś jego prawą ręką ufa Ci chyba najbardziej-powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Patrzyłem na nią przez chwilę w milczeniu.-Ujmę to tak...na razie nie jesteś śledzona.Jednak jeśli ktoś zauważy coś podejrzanego, o co oczywiście cię nie posądzam, to może się szybko zmienić - powiedziałem
ODPOWIEDZ

Wróć do „BUDYNEK "Division"”