Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

***
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Weszłam na strzelnice, założyłam słuchawki i wzięłam broń, strzelałam do tarczy, w sam jej środek, wyobrażając sobie tam głowę mojego eks.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Idąc w strone częściu biurowej słyszał, że ktos strzela, więc zajrzał...
- No no no, typek ma bebechy na wierzchu - powiedział po całej seryjce jak zmieniała magazynek. Podszedł i zobaczył limo
- Coś narobiła, że tak wygladasz - powiedział i ujał jej twarz za brode i oglądał jej twrz
- chyba Robin naprawde potrzebuje pomocy
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Jego głos wyrwał mnie z transu, aż się wzdrygnęłam.. -Odwróciłam głowę, by nie widział mojego lima i odsunęłam się od niego.
-Nic nie narobiłam..-powiedziałam tylko i spojrzałam w stronę broni..
-Nie potrzebuję pomocy..-powiedziałam od razu.. po czym dodałam..
-Muszę odwołać dzisiejszą kolację..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie ściemniaj - powiedział powaznie i siegnał po jej broń i ja jej zabrał...
- i nie mów, że to drzewo, schody lub drzwiczki w kuchni - rzekł powaznie i siadł sobie na blacie nad którym sie strzelało
- Gdzie szukałas zwady i oby rywal wyglądał gorzej
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Nie ściemniam, nic mi nie jest... -powiedziałam i spojrzałam na niego..
-Wywróciłam się w łazience, gdy wychodziłam z wanny.. Walnęłam głową o umywalkę..
-Więc umywalka wygląda lepiej niestety..-powiedziałam i westchnęłam..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Czemu zatem przez umywalke i nieuwage kolacje odwołujesz?? - spytał ale wcale nie uwierzył w jej bajeczkę. Znał sie na bójkach i wiedział jak wyglądają sladu pobicia...
- Przyjade o 19, wiec sie nie migaj dobra - spojrzał na nią wzrokiem nie znoszącym sprzeciwu
- a teraz... posterunkowa tak sie pracuje??
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Mam kilka spraw do ogarnięcia, które niespodziewanie wynikły..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.. Wzdrygnęłam się, gdy tak do mnie powiedział.
-Nie możesz się kręcić wokół mojego domu..-powiedziałam, a wręcz wrzasnęłam na niego.. -Hood, ja nie żartuję!-dodałam, bo jednak trochę na niego naskoczyłam..
-Zrobiłam wszystkie papiery na dzisiaj, masz je na swoim biurku do podpisu..-powiedziałam.. -Za 15 minut jadę na patrol..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- I te sprawy musisz załatwić akurat dziś wieczór?? - spytał sie a potem oparł sie tyłkiem o tą półkę i nie spuszczał z niej oka
- Po pierwsze nie krzycz na mnie... na posterunku jestem ponad Tobą wiec sie nie zapominaj - oj musiał sprowadzić ją do pionu
- po drugie kto uważa że sie kręcę wokół Twojego domu?? - spytał powaznie. No bo cholera był raz a ta już wymyśla niestworzone historie
- Może faktycznie kolacja nie była dobrym pomysłem. - no bo uznał, że nie prosił sie o to by mu laska robiła jakies wywody i narzucała coś już w momencie gdy do niczego nie doszło
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Odetchnęłam głęboko i spojrzałam na niego..
-Potrzebuję chwili dla siebie, tak, dziś wieczór..-powiedziałam i odwróciłam twarz..
-Gdy się tym zajmę będę miała czas, by się z Tobą spotkać.. -powiedziałam, musiałam trzymać tego psychopatę z dala od siebie i od reszty..
-Nie będę..-powiedziałam tylko o tym krzyczeniu, bo się wkurzył jednak..
-Nikt, nie zaprzątaj sobie tym głowy..-powiedziałam, po czym ruszyłam przed siebie..
-Jadę na patrol..-dodałam.. nie skomentowałam już tej kolacji, bo zrobiło mi się przykro,
ale wiedziałam, że tak będzie lepiej dla wszystkich.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy wychodziła to patrzył za nią i w sumie to na jej tyłek patrzył az znikneła. Potem ubrał okulary i włozył nowy magazynek do pisoletu, zmienił stanowisko by mieć czystą tarcze i obstrzelał łepetyne jakiegoś typka a potem poszedł pracowac...
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Mia miałą chile wolna i juz sie obrobila z papierkowa roboa iec se przszła na strzlenice pocwiczyc itp
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Po skończonej papierkowej robocie przyszedłem na strzelnicę, bo wiedziałem, że Mia tam była,a nikogo poza nią, więc wchodząc zamknąłem za sobą drzwi. Podszedłem do niej od tyłu i cmoknąłem jej szyjkę. Nic nie powiedziałem, bo i tak miała słuchawki więc nie słyszałaby. xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No głupol!Wdrygneła sie i wystrzleila nietrafiajac w tarcze nawet.Obróciła sie zdejmujac automatycznie syzbko słuchawku.
-Powaliło cie Mike - walnela go w klate.
-A jakbym cie postrzleila.. - zmarszczyla na niego brwi grosnie xd
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jeszcze nie umiesz tak strzelać szybko do tyłu..-powiedziałem i puściłem jej oczko..
-Oj, bez przesady..-zaśmiałem się i pstryknąłem jej nosek palcami..
-Nic się nie stało.. Oprócz tego, ze nie trafiłaś..-powiedziałem i pocałowałem ją.
ODPOWIEDZ

Wróć do „POSTERUNEK POLICJI”