Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzal na nia i parsknal smiechem.
-Zazwyczaj nie wiem czy to jest pierwszy raz - odparl.
-No widzisz..niemniej..no w basenie chyba plywasz nago co? Ale to jednak nie to smao.. - dodal i tez sobie plywal.Oczywiscie nie zapuszzali sie nie wiem jak w gląb.
-Swoja droga..woda o niebo lepsza i cieplejsz aniz u nas - dodal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się i podpłynęła sobie do niego..
-Oj, basenie to co innego.. - powiedziała i uśmiechnęła się. Objęła go za szyjkę i przebierali nóżkami żeby nie pójść na dno..
-Prawda.. Tu jest lepszy klimat.. - uśmiechnęła się. Bo ciepłej zdecydowanie. A ona lubi ciepło.. Pocałowała jego usta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nooo..czyli rozumiem, że ci sie podoba - objął ją oczywiscie w pasie.Całowlai sie namietnie.
-jak sie zapatrujesz na sex przy brzegu? - zapytal i przygryzl jej dolna warge lekko.No chodizlo mu ze tka na brzegu w wodzie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Hmmm. Myślę że się zapatruje.. - powiedziała z rozbawieniem i puściła mu oczko. Przejechała wargami po jego szyi..
-Wiec.. Którędy na ten brzeg? - zapytała śmiejąc się. Na szczęście już się zrobiło ciemno całkiem.. Więc.. Nie będzie za bardzo ich widać..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-TO idealnie - wiec sobie tam kawalek podplyneli a poem to juz jak poczul dno to zial ja na rece i calujac sie w sumie troche ostroznie tma zerkajac gdzie idzie w koncu dostali na plycizne.Polozyl sie znia ostroznie.Calowal juz namietnie jej usta.Fiutem sie ocieral o jej szparke
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Całowała się z nim namiętnie i błądziła dłońmi po jego ciałku.. Była już dość mocno nakręcona na niego. Co jak co to cały wyjazd będzie chodziła nakręcona chyba xD
Uśmiechnęła się do niego.. Wsunęła dłoń w jego spodenki i go pieściła.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

jakie spodneki?Nago byli! :P
Oj tak..on na sama mysl to juz sie podniecil..wiec dlugo go tam macac nie musiala..chwile i on ja popiescil paluszkami calujac sie z nia w tym samym czasie a potem sie nakierowal i wszedl w nia pewnym ruchem.Zamruczał w jej usta i zaczal sie w niej poruszac
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Aaa fakt! To nie w spodenki! Tylko Złapała jego chuja i już się nim bawiła! A jak w nią wszedł to jęknęła głośno i zatopiła usta w namiętnym pocałunku z nim.. Woda przyjemnie opływała ich ciałka.. A ona była cholernie nakręcona całą tą sytuacją..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wchodził w nia rytmicznie..raz po raz...caował i piescil jej ciało.I tak..woda byla cudowna..
-Alez ty mnie rkecisz - wydyzał i wpil sie w jej szyje pociagajac ja za wlody by odchylila glow w tyl
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa..
-Ty mnie też.. - wydyszała i odchyliła głowę i zdecydowanie te fale im przeszkadzały.. Ale było i tak cudownie.
-Jake.. - mruknęła w pewnej chwili.. Była mocno nakręcona.. Wykorzystała jakaś większą fale żeby zamienić się z nim miejscami, dosiadła go z uśmiechem i już ostro go ujeżdżała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

zasmial sie jak wyladowal pod nia.
-Okey..zdecydowanie tak wygladasz..no mam lepsze widki - zasmial sie i rekemi wjechal na jej piersi pieszczac je i tarmoszac jej sutki.
-O ytak..jedziesz do koncaaa - wydyszał.j bl napalony..jak to mlodzi wiec..nie wiele mu brakowlao
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Skoro był taki napalony to owszem, nie potrzebowali dużo żeby oboje doszli. Zacisnęła się na nim dość mocno i wbiła pazurki w jego klatę. Oj było jej bardzo dobrze.. Starała się nie jęczeć za głośno ale było to trudne..
-Ooo tak.. - wydyszała i wpila się w jego usta na koniec..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Odwzajemnil poclaunek chwytajac mozno jej tyleczek i po kilku chwilach tez doszedl z przeciaglm westchnenniem.
-teraz to czlowiek moze juz isc spac - zasmial sie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Teraz to trzeba ruszyć tyłki i wrócić do domku.. - powiedziała z rozbawieniem. Ale nie ruszyła się z miejsca. Całowała się z nim jeszcze chwilę namiętnie. A dopiero potem odsunęła się od niego.
-Chodź się ubrać.. - powiedziała. I poszli po rzeczy które leżały tam dalej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No niestety..jeszcze spacer - zasmial sie i no jakz niego zeszla to w koncu sie tez zwlekł.Ale najierw jeszcze sie tma opukal z tego piachu xD
-Hmm..recznikow brak..no coz.. - zasmial sie i zalozyl bokserki i spodneki ale poki co kozulki nie..zdarzy wyschnac sobie za chwile to zalozy hehe
-Chyba ze musze ja zaklada cbo wstyd czy cos isc z golasem? - zasmial sie pytajac Jos
ODPOWIEDZ

Wróć do „Miami”