Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

No wiadomo że skorzystał z okazji, ona też.. Na szczęście jej dekolt taki głęboki ale dobrze się trzymał na niej.
-To co? Chwila oddechu? - zapytała w końcu. Bo może drinka wypija anie tylko ten parkiet xD zmachala się trochę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak...starość nie radość to sił brak :p
- jasne.. co ci przynieść? To samo czy jak? -zapytał rozgladajac się.
No i jak mu powiedziała to poszedł tam skolowqc te drinki
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

hahahah no tak :)
-Może być to samo.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego..
No i on poszedł po te drinki.. Wiec chwilę tam siedziała sama. A potem juz wrócił. Więc wzięła sobie od niego szklankę i napiła się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Dobrze z emieli loze wiec zawsze mieli miejsce.
-Lubisz sie peirpzyc w klubowych lazienkach czy to juz za szczeniackie? -zapytal smiejac sie.
Niekoniecznie ze by chcial isc ja tma przeleciec..tzn chcialby ale no..nie ze teraz je to proponowal tlyko ogolnie chcial wiedziec od tak
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Parsknęła śmiechem na to jego pytanie..
-O wow.. - odchrząknęła aż i spojrzała na niego..
-Z pieprzeniem w toaletach.. Jakichkolwiek to jest tak. Ze musisz druga osobę nakręcić tak że MUSI mieć cie tu zaraz, teraz natychmiast.. I nooo. Jak dla mnie wiek nie ma tu znaczenia..- powiedziała do niego i napiła się drinka, bawiąc się rurka języczkiem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej no co..?Myslalem ze sie nie krepujemy gadac wprost co - wyszczerzyl aie.
-Hmm..no w sumei fakt..ale w takiej teori to wsumie sie to tyczy na dobra spraw kazdego miejsca - powiedzial obserwujac ja.Oj ona to jego mgla nakrecic w 5 sekund wszedzie haha
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

No przecież się nie krępowała..
-A pierwsza zasada jest taka że jak chcesz kobietę przeleciec to nie mówisz o tym głośno. Tylko sprawiasz drobnymi gestami że nie myśli o niczym innym jak czuć twojego pulsującego chuja w sobie.. - powiedziała to mega seksownie, muskając go nieco paluszkami po udzie. Miała je chłodne od zimnego drinka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Mial dlugiw spodnie wiec..nie czul tego chłodu xDDD
-Oj wcale ci ne proponowalem sexu w kublu..zapytalem ogolnie.. co jednak nie znaczy ze bym cie nie przelecial..gdziekolwiek..kiedykolwiek.. - zasmia sie.
-Ale okey..zapamietam te cenne rady - powiedzial i sie pochylil i pocalowal namietnie jej usta

a jak ona ubrana?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- A kto powiedział że proponowałeś? - spojrzała na niego z rozbawieniem. Puściła mu oczko.
Zaśmiała się j pokręciła na niego głową. Dlatego lubiła młodszych facetów.
-Yhm. Zapamiętaj.. - powiedziała i Odwzajemniła pocałunek.


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... A&usqp=CAU
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- yhm.. -całował ja nieco dłużej.rrka sciskal i nadal i jej udo tuż przy samej cipce. W końcu się odezwał od niej.
-jestem twoim najmłodszym... kochankiem?-zapytała i pół drinka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Całowała się z nim i nagle pytanie.. Zachichotała j spojrzała na niego..
-Wygląda na to, że tak.. - pokiwała głową. Przygryzła wargę..
-A to jakoś szczególnie źle? - zapytała i pocałowała go jeszcze raz.. A potem Złapała go za rękę..
-Chodź tańczyć.. - i znowu wylądowali na parkiecie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie no..dla mnie zaden..po prostu ciekawosc - odppowiedzial a potem juz znow tanczyli..jak byla szybka i fajna muza to ja wyobracał itp itd ale przy wolniejszych kwalkach trzymal ja blisko siebie sciskalac za tylek i calujac sie z nia.No coz..chyba chcial jakos tak jednak zaznaczyc ze jest..'jego".Bo widzial wzrok fcetów wkazdym wieku skierowany na nią
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Bawili się doskonale, było tańczenie, macanko, całowanie.. Wiele śmiechu i ogólnie fajny czas..
Więc? Bawili się do rana? czy jeszcze poszli pić jakieś drineczki i na macanki w strefie VIP?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A to mja atu jaas strefe IVIP? xD No pewnie potancyzli, poili i pewne skonczyli w tej strefie no bo jakby nie?W domu to juz ed apadnieci a nie sexy tlyko spanie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Miami”