Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

***
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Przyjechaliśmy pod klub, zapłaciłem za taxi i weszliśmy do środka.Juz z zewnątrz było słychać głośna muzykę.Podeszliśmy do baru i zamówiliśmy drinki.Chwyciłem Ade za rękę i poszliśmy usiąść w jednym z boksów.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-i jak Ci sie tu podoba?-spytałam siadając na kanapie i zaczęłam rozglądać się po klubie dawno mnie tu nie było, ale i tak się nic nie zmieniło
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Jasne.Mnie się każdy klub podoba - zaśmiałem się.usiadłem koło niej i objąłem ja ramieniem.W drugiej ręce trzymałem drinka, którego sobie powoli popijałem.-Często tu bywałaś? - zapytałam
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-można powiedzieć że to był mój drugi dom każdy wieczór tu spędzałam-spojrzałam na niego a później na jego ręke która mnie obejmował...-tak nie wyrwiesz żadnej laski-zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nic sie nie martw.umiem o siebie zadbać Ade - powiedziałem.-A nawet jak nie to przynajmniej wiem, że i ciebie też nie poderwą - zaczałem się smiać
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a to Ty robisz to specjalnie by nikt Ci mnie nie porwał-wytknęłam mu język
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O jakaś ty bystra Ade - powiedziałem kiwając głową.-Zresztą wiesz...nie sądzę aby był to jakiś równie przystojny i zajebisty facet jak ja - dodałem i rozglądałem sie po klubie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie bądź takie pewny siebie-powiedziałam i napiłam się drinka wysiadłam sobie wygodnie i patrzyłam się na bawiących się ludzi w klubie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiesz, że się nie da.ja już tak mam - puściłem jej oczko , dopiłem drinka.-Chcesz jeszcze jednego? Ide do baru - zapytałem wstając
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jasne bardzo chętnie-powiedziałam i dopiłam swojego drinka
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Skinąłem głową i poszedłem z pustymi szklankami do baru.Położyłem je na barze i zamówiłem Ade drinka a sobie tym razem piwo.Czekałem chwilę na zamówienie w międzyczasie rozglądając się i puszczając oczko czu intrygujący uśmiech do co ładniejszych lasek
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Siedziałam i czekałam na Asha gdy zobaczyłam w tłumie mojego starego dilera wstałam z kanapy i podeszłam do niego kupiłam pare tabletek i wróciłam na miejsce zanim Ash zdążył wrócić z drinkami
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po kilku chwilach dostałem zamówienie i wróciłem do Ade.Usiadłem podając jej drinka.Upiłem trochę swojego piwa i odstawiłem szklankę zna stole.-I jak? Tęskniłaś? - zażartowałem.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po kilku chwilach dostałem zamówienie i wróciłem do Ade.Usiadłem podając jej drinka.Upiłem trochę swojego piwa i odstawiłem szklankę zna stole.-I jak? Tęskniłaś? - zażartowałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Beverly Hills”