Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oblivion - O matko! Na zawiastunie te 2 czy 3 min to oo fajny film..akcja sie zieje...zajebiście.A film...nudny jak flaki z olejem..nie polecam wcale..ani to jakaś fabuła za ciekawa, a efekty..to juz wcale.. ;pi 5 aktorów na krzyz ;p
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Hours bardzo fajny film polecam Paul jako ojciec fajnie się na niego patrzyło ;)

Świat w płomieniach bardzo dobry film akcji i można znaleźć trochę komedii , bardzo fajnie się oglądało i patrzyło na Tatuma , uważam , że coraz lepszy z niego aktor i zaczyna grać w ciekawych filmach. Polecam jak by ktoś się nudził :P
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

J.I.Joe:Odwet - jak dla mnie fajny film.W sumie prawie cały czas jakasa akcja jest.Jak ktos lubi takie filmy to fajnie spojrzec xD

Gangster Squad - hmm..generalnie cały film 5 facetów ściga jednego mafioza..dla mnie nie za ciekawa ta akcja cała :P

Despicable me 2 - taka bajeczka, z nudów mozna obejrzeć.. :P

Hours - fajny film.jak ja nie przepadam za takimi filmami to ten nawet spoko.paul super zagrał :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Pamiętniki Wampirów!! - serial świetny do tego dużo się tam dzieje. :) Kto jeszcze ogląda pamiętniki? :D
Jimmy Olsen 26 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Katerina Brown 20 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sue Walker 17 l.
Komórka & Szafa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Hobbit 2:Pustkowie Smauga - byłam w kinie a potem na kompie ogladałam.Zdecydowanie lepsza część niż I :P I nie mogę się doczekac 3 czesci :)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Thor:Mroczny świat - jak dla mnie fajny.Jak i pierwsza część. Może głowy nie urywa ale fajnie sie oglada :)
Gra Endera - tez mi sie podobał.Miło sie oglada..końcówka fajna xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Carrie- w sumie film beznadziejny , zdecydowana starsza wersja o niebo lepsza. Nie polecam tego filmu , chyba tylko żeby usnąć.
Pamiętnik uwielbiam ten film , oglądałam chyba go już z jakieś 15 razy i za każdym razem świetnie się go ogląda. Polecam.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Chloe Kent pisze:Carrie- w sumie film beznadziejny , zdecydowana starsza wersja o niebo lepsza. Nie polecam tego filmu , chyba tylko żeby usnąć.
dla mnie to jest dokładnie jak pierwsza wersja z małymi dodatkami filmiku w necie wiec..fakt..beznadzieja..tez nie polecam xd
Chloe Kent pisze:Pamiętnik uwielbiam ten film , oglądałam chyba go już z jakieś 15 razy i za każdym razem świetnie się go ogląda. Polecam.
oj.dawno nie ogladałam ale fakt..ten film zawsze jest fajny xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

47 Roninów - w sumie to fajny film.Może nie ma tam jakis nie wiem jak wielkich efektów specjalnych, historia może nie jest jakos super powalająca ale fajnie mi sie ogladało i film mi sie podobał
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

The Legend of Hercules z Kellanem Lutz'em.jak ktos lubi tego typu filmy to fajny.Może nie jakis wybitny ale się miło oglądało xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Paranormal Activity: The Marked Ones - kolejna durna część i ani to straszne ani nic.Ale oglądam juz chyba tak z przyzwyczajenia skoro widziałam inne części i z nudów.Ale film głupi xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Porozmawiajmy o Kevinie oglądałam już chyba po raz 5 ten film jak dla mnie rewelacja , zwłaszcza gra aktorów. Film cięzki , ale bardzo dobrze nagrany polecam jeśli jeszcze ktoś nie widział
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Akademia Wampirów - na podstawie seri książek. Ale zapewne beda kolejne częsci a przynajmniej powinny bo zekranizowana była chyba tylko pierwsza jak dobrze pamiętam (ale książki daaawno temu czytałam więc moze cos tam i z drugiej ksiazki było ;p). A co do filmu to..nie jakas rewelacja czy coś ale tez nie jakies tam dn
o totalne.Mozna sobie spokojnie obejrzeć.. Co do aktorów to mi jakos nie bardzo podeszli..tzn glowne bohaterki Rose i Lisa jeszcze ujdą ale cała reszta..jakos sobie te postaci inaczej wyobrażałam czytając..a wgl ten aktor co gra Dimitri'ego to juz mega mi nie pasi.ja tam w tej roli widziałabym np Bena Barnesa hehe no ale.. ;p
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Jack Ryan:Shadow Rectuit - taki bym to nazwala film.."szpiegowski" Rosja-USA.Cia, udaremnienie zamachu itp..w sumie całkiem przyjemnie sie oglada..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I,Frankenstein - w sumie film..taki sobie.Fajny, ciekawy motyw ale tak jakos sie wszystko szybko, łatwo dzieje.I końcówka beznadziejna..taki jakby nie dokończony film..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”