ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jamesy Boy bardzo dobry film pod względem psychologicznym. Świetna gra aktorów , dobrze napisany scenariusz. Dawno tak dobrego filmu o tematyce więziennej nie widziałam. Film jest na faktach co jest jeszcze większym jego plusem.
9/10

Magic Mike XXL film bardzo przyjemnie się ogląda , jest na co popatrzeć ^^ bardzo dużo scen z tańcem na wysokim poziomie. Nowe choreografie , rewelacyjny humor ,aż można popłakać się ze śmiechu. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy od jedynki. Polecam.
9/10

Crónicas kolejne hiszpańskie dzieło. Kino hiszpańskie chyba nie ma zły filmów , a przynajmniej ja jeszcze na takie nie wpadłam. Jestem pod wielkim wrażeniem po mimo tego , że film trwa prawie 2 h to się tego nie odczuwa. Ciekawa akcja , aż chce się zobaczyć zakończenie , które zaskakuje. Polecam
9/10
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Octavia Blackburn pisze:
Magic Mike XXL film bardzo przyjemnie się ogląda , jest na co popatrzeć ^^ bardzo dużo scen z tańcem na wysokim poziomie. Nowe choreografie , rewelacyjny humor ,aż można popłakać się ze śmiechu. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy od jedynki. Polecam.
9/10
Tez ogladalam niedawno :D Fakt, jest na co popatrzec <33 jednak uwazam ze byl gorszy od jedynki. Choreografia faktycznie na wysokim poziomie jednak wydaje mi sie ze tanca jest bardzo malo jak na taki film. Skupiono sie bardziej na przedstawieniu postaci, co z jednej strony jest dobre, jednak przez to bylo mniej tanca. Mimo wszystko film dobry :D Matt Bomer ktory w poprzedniej czesci dostal moze z dwie linijki tekstu, gdyz jego postac byla bardziej postacia drugoplanowa, to w tej czesci wysunieto go na pierwszy plan :D 7/10
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Chloe Hemsworth pisze:
Octavia Blackburn pisze:
Magic Mike XXL film bardzo przyjemnie się ogląda , jest na co popatrzeć ^^ bardzo dużo scen z tańcem na wysokim poziomie. Nowe choreografie , rewelacyjny humor ,aż można popłakać się ze śmiechu. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy od jedynki. Polecam.
9/10
Tez ogladalam niedawno :D Fakt, jest na co popatrzec <33 jednak uwazam ze byl gorszy od jedynki. Choreografia faktycznie na wysokim poziomie jednak wydaje mi sie ze tanca jest bardzo malo jak na taki film. Skupiono sie bardziej na przedstawieniu postaci, co z jednej strony jest dobre, jednak przez to bylo mniej tanca. Mimo wszystko film dobry :D Matt Bomer ktory w poprzedniej czesci dostal moze z dwie linijki tekstu, gdyz jego postac byla bardziej postacia drugoplanowa, to w tej czesci wysunieto go na pierwszy plan :D 7/10
Jak dla mnie taniec był lepiej przedstawiony. Bomer mnie niemiłosiernie wkurzał w tej części pokazują to swoje homo, aż niedobrze mi się robiło. Miał grać faceta hetero , a zachowywał się jak gej masakra. To byl jedyny minus jak dla mnie tego filmu. Reszta chlopaków świetnie sie spisała. Fabuła filmu zdecydowanie lepsza od jedynki.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Twarz Anioła- oglądałam już film na podstawiej tej historii , a w sumie morderstwa bo było bardzo o tym głośno i powiem , że ten film jest bez sensu. Nie wiadomo co autor miał na myśli , nie wiem po jaką cholerę wracać znowu do tej historii. Wynudziłam się strasznie. Nie polecam, film oglądałam na 3 razy bo inaczej się nie da.
1/10
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Crimson Peak. Wzgórze krwi film ciekawy , świetna sceneria i muzyka. Gra aktorska też na wysokim poziomie , no i Charlie <3. Z początku zastanawiałam się czy iść na film do kina , bo to jedna stare czasy , a ja takich filmów nie za bardzo lubie. Nie żałuję , film pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam
8/10

Taśmy Watykanu film jak film , spodziewałam się czegoś mocniejszego, jak na tematykę egzorcyzmów. Po mimo tego film momentami zaskakujący , ale jednak czegoś mi w nim brakowało. Jak się komuś nudzi to polecam
5/10
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spotlight obejrzałam film ze względu na tematykę no i za oscara , ale nie wiem za co dostał tego oscara. Film nudny , za długi tematyk bardzo dobra , ale film beznadziejne nakręcony. Gra aktorów tragiczna jak dla mnie.
4/10
Awatar użytkownika
37 lat
193 cm
Sons of anarchy
ex lekarz
rozwiedziony
brak
Charming

Post

Max z nudów spojrzałem na film , ale całkiem spoko. Nie wynudziłem się więc jest ok
6/10
mów mi:
Tomas
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Nie oddychaj bardzo fajny film , z początku podszedłem do tego sceptycznie , ale film był całkiem niezły czasami zaskakujący
8/10
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family= ... pt:400,700' rel='stylesheet' type='text/css'><center><div style="font-family: 'Dancing Script', cursive; color: #968374; font-size: 35px; line-height:60%;">Brian Winchester </div><div style="font-family: Calibri; font-size: 9px; color: #4F4339; text-transform: uppercase;">kp sms rozmowy relacje [url=http://]problemator[/url] szafa fb willa praca</div></center>Obrazek Obrazek
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”