Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

[align=center]Obrazek[/align]
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przy okazji weszłam do apteki dałam recepte sprzedawczyni i kupiłam sobie swoje leki na serce podziękowałam i wyszłam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Kuppiłem podstawowe leki,które powinnt być w domu
Zapłaciłem,i poszłem
Nick Jonas :)
piesElvis
ubranie
ubranko (bez dziewczyny)
rodzinka my family
Znam:Adrianne,Red-Cloud,Nikola,Michelle,Silver,Brooke,Enrique,
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dałem pani recepte,ona wydała mi leki po chwili wyszłem z siatką i poszłem do domu...
Nick Jonas :)
piesElvis
ubranie
ubranko (bez dziewczyny)
rodzinka my family
Znam:Adrianne,Red-Cloud,Nikola,Michelle,Silver,Brooke,Enrique,
mów mi:
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do apteki wykupiłam witaminy i poszłam do akademika
lat
cm

Post

Wszedł do apteki.
- Poproszę wodę utlenioną, dwa ściągacze na kolana, leki przeciwbólowe, gazę i bandaż elastyczny.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Podeszłam do apteki i oparłam się o lade.
- Coś na ból głowy, tylko mocne - powiedziałam, gdy nadeszła moja kolej. Złapałam się za głowę mrużąc oczy. Szlak by trafił te pieprzone drinki.
Blair Kennedy, 21, studentka
Obrazek
lookphone
mów mi:
lat
cm

Post

Nalał do kubka jednorazowego wody i rozpuścił magnez z wapniem.
Podał dziewczynie, widocznie miała ciężki dzień wczoraj.
- Ochydne w smaku, ale powinno przynajmniej trochę pomóc. - dodał podając kubek
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Zapłaciłam za tabletki podane przez aptekarkę i schowałam je do kieszeni. Spojrzałam w stronę chłopaka i zdziwiona uniosłam brew do góry, jednak wzięłam od niego kubek.
- A to co? Następny Caritas? - zapytałam przypominając sobie stwierdzenie Seana, chłopak pewnie tego nie zrozumiał, ale sama byłam nie ogarnięta, więc nie do końca wiedzialam o czym mówie.
Blair Kennedy, 21, studentka
Obrazek
lookphone
mów mi:
lat
cm

Post

- Trucizna skracająca męki. Jeśli przećpałaś to nie pij. Zabije Cię w kilka sekund jak cyjanek albo arszenik. Jeśli to kac, troche zapobiegnie reakcjom alkoholowym.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Dotarło do mnie tylko kilka słów, ale jak miało pomóc to co mi tam. Przysunęłam kubek do ust i wypiłam wszystko krzywiąc się przy tym lekko.
- Faktycznie, ochydne - mruknęłam. - No, ale dzięki - uśmiechnęłam się delikatnie.
Blair Kennedy, 21, studentka
Obrazek
lookphone
mów mi:
lat
cm

Post

- Nie ma za co, tylko pamiętaj, żeby tyle nie pić, wątroba się regeneruje, ale kiedyś nie wytrzyma. Za uratowanie życia pokaż mi jakieś ciekawe miejsce w tej mieścinie, bo dopiero kilka dni temu przyjechałem i poznaję miasto.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Jedyne co tu zwiedziłam to na pub`y, plażę i wesołe miasteczko - zaśmiałam się cicho. - Też jestem tu od kilku dni.
Blair Kennedy, 21, studentka
Obrazek
lookphone
mów mi:
lat
cm

Post

- W pubie byłem, dla Ciebie lepiej się tam na razie nie zbliżać. Plaża jest ok, prowadź. - pierwszy raz lekko się uśmiechnął.
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- Na razie? No tak, dzisiaj się tam nie zbliżam. - mruknęłam. - Mam nadzieję, że trafimy od razu - powiedziałam i wyszłam z centrum kierując się na plażę. Doszliśmy, jedną z okrężnych dróg, ale jednak.
Blair Kennedy, 21, studentka
Obrazek
lookphone
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”