Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

ROK PÓŹNIEJ
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do apteki wykupiłam leki które przepisał mi lekarz zapłaciłam podziękowałam i wyszłam z apteki poszłam do hotelu
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Doszłam do centrum weszłam do apteki podałam recepty kobiecia która stała za kasą zapłaciłam za lekarstwa podziękowałam i wyszłam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wszedł do apteki i kupił pudełko najmocniejszych środków przeciwbólowych, tłumacząc, że potrzebne są dla dziewczyny, która ma bardzo bolesne okresy i zawsze bardzo cierpi. W końcu sprzedali mu leki wiec wyszedł z apteki i z powrotem poszedł do domu Adrianny.
dzisiaj
Znam: Ad, Silver
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mów mi:
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do apteki dałam receptę i wykupiłam swoje leki farmaceuta wszystko mi wytłumaczyła podziękowałam jej i wyszłam
Awatar użytkownika
29 lat
164 cm
Karen`s Cafe
menager w KC
singielka
a po co xD
Miami

Post

Weszłam do apteki podałam receptę zapłaciłam za tabletki podziękowałam i wyszłam
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do apteki kupiłam swoje leki zapłaciłam i wyszłam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przyszlismy do apteki, stanęlismy w kolejce a gdy przyszła nasza kolej wyjałem z kieszeni receptę i wykupiłem na nią lekarstwa dla Chloe
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dostaliśmy moje leki i poszliśmy do wyjścia...-a teraz gdzie idziemy po synka czy jeszcze nie teraz?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kupimy dla mnie nowy telefon i możemy jechać po Michaela... Obiecaliśmy mu plażę
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Poszliśmy do sklepu z komórkami
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszłam do apteki kupiłam z jakieś 20 testów ciążowych, zapłaciłam i wyszłam kierując się w stronę domu
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Przed spotkaniem z Addison podjechał jeszcze pod centrum, do apteki. Zakupił niezbędne medykamenty i wrócił do auta, które stało na parkingu. Od razu otworzył jedno z nich i wrzucił w siebie kilka, popijając tym wodą z małej butelki. Następnie schował jedno opakowanie do schowka samochodu, a dwa do swojej kieszeni od marynarki.
Zapalił silnik, po czym odjechał, kierując się do apartamentu partnerki.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No tak...wiem o co chodzi.No ale to dobrze, że tabletki pomagają..i przykro mi słyszeć, że nie zostałes sławnym koszykarzem ale...no wiesz...z tego co wiem to zostałeś pisarzem więc...nie ma tego złego... - powiedziałam kiedy wchodzilismy do apteki
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

- E tam od razu sławnym - zasmiałem się i podszedłem do okienka, kupiłem tabletki całe takie pomarańczowe opakowanie i wróciłem do niej - obecnie nie piszę.... brakuje mi weny, więc obecnie skupiam się na trenowaniu koszykarzy
Wren Kim - 21 lat (02.08)******* ***** Joel Carter - 26 lat (04.01)
student******* ************** ******* gorgeous man
Telefon || Dom || zarost i fryzura || Chicago na impreze - bez krawata--------------------Telefon || Dom || plus czarne Jeansy

Nick"Harvey"Harwell - 28 lat (04.03)******* ***** Lucas Scott - 27 lat (29.03)
businessman******* ******************** ******* Ravens coach
Telefon || Dom || ubiór--------------------Telefon || Dom or Quinnowy domek || ubiór

Taylor Kyle McAden - 19 lat (03.03)******* *****Lauren Gottlieb - 20 lat (30.08)
hot bad boy******* ******************** ******* Dancer
Telefon || Dom || zarost i fryzura || bal maska--------------------Telefon || u Donovanów || ubiór
mów mi:
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”