lat
cm

Post

***
mów mi:
lat
cm

Post

Odeszliśmy już spory kawałek od drogi Neil położył Lois pod jakimś drzewem...-widzę że nie odmawiałeś sobie użycia pięści
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Jak pyskowała to musiała oberwać - powiedziałem patrząc na nią - nie tylko pięści sobie nie żałowałem, mam tylko nadzieję, że nie podarowała mi żadnego świństwa - powiedziałem i spojrzałem na Dettę - oj nie martw się żartuje
lat
cm

Post

-czy ja coś mówię?-spytałam i spojrzałam na niego a później na Lois...-czas na nas
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie moja droga, Ty nic nie mówisz. Widzę na szczęście Twoją aprobatę w oczach - zasmiałem się i ruszyliśmy spowrotem w stronę samochodu - ciekaw jestem czy Ty byś znalazła łatwo drogę do domu
lat
cm

Post

-wątpisz w moje umiejętności ?-spytałam zbliżając się do samochodu
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- To po prostu czysta ciekawość. Sama wiesz jak nietrzeźwy umysł ona obecnie ma, więc myślę, że każdemu byłoby trudno
lat
cm

Post

-możliwe, ale trzeba być głupimy że dać się tak złapać
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Tu się z Tobą zgodzę. Nie tylko oni sa głupi, że dają sie tak łapać i robić w konia. My jesteśmy dodatkowo mądrzy, bo wiemy jak sie zabawić i wykorzystać do swojego celu różne fajne zabaweczki
lat
cm

Post

-to chyba nie pierwsza Twoja taka akcja?
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Pytasz jakbyś nie pamietała co wcześniej razem odwalaliśmy - zasmiałem sie - My dajemy sobie rade w każdej sytuacji, umiemy improwizować a oni niestety... dla nas stety, tego nie potrafią


O mało nie napisało mi sie color=browar <lol>
lat
cm

Post

-nasze akcje pamiętam, ale nigdy nie były takie jak ta
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Przecież musimy sie rozwijać - uśmiechnąłem się - poza tym gdyby nasze akcje byłyby takie jak dawniej to nie byłoby już tak fajnie. Chyba nie lubie odgrzewanych kotletów. Wolę iść naprzód
lat
cm

Post

-masz pomysł na kolejną zabawę?-spytałam i otworzyłam drzwi od samochodu
mów mi:
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Mam - powiedziałem i rzuciłem jej kluczyki - teraz Ty prowadzisz tę furę a jak i dokąd obecnie nie wnikam
ODPOWIEDZ

Wróć do „DROGI”