Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O matko..ale z ciebie napaleniec - rozesmiałam sie i wstałam od stolika jak dopiłam szampana.Strasznie sie cieszyłam, że Josh był tu ze mną.Dla mnie to tez juz było takie..naturalne.Że sedzamy wolnczy czas razem..Załozyłam placz i on tez i zjechalsimy winda na dół
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wsiedliśmy do taksówki , którą złapaliśmy i pojechaliśmy do najbliższego hotelu. Oczywiście po drodze ja obmacywałem i całowałem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to sobie tu przyszli...
-widzisz..wieczne kolejki - zasmial się. Bo jeszcze nie był środek nocy to jeszcze wie za czynna.
-ale no nie powiem..wieczorem.. w nocy..widok jest super.. A za dnia mas fajna panoramę z wieży-powiedzisl i sobie fotkę zrobili jakaś pewnie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Kurde.. - zaśmiała się.. - Nie wiedziałam że tutaj aż tak jest.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego.
-ale może w dzień.. W sumie fajnie byłoby wjechać na górę jak już jesteśmy.. Nie możesz jako VIP wejść bez kolejki? - zapytała z rozbawieniem i sobie zrobili jakąś sesje zdjęciową cała pod wieża..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-hmm.. możemy spróbować ale wiesz... nic nie obiecuje... Niemniej o ile bramkarz nas wpuścić to wiesz jaki będzie hejt 4-zaamial się ale złapał ja za rękę i podszedł z nią do kolesia.
Coś tam zagadal oczywiście że po francusku no o trochę trwało ale w końcu się udało.
-chodź.. szybko-no i się wslizgbrli do windy.oczywiscie było że co to ma być ble ble..
-
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i spojrzała na niego.. Patrzyła chwilę jak gada z bramkarzem..
A potem siup i już jechali do góry..
-co mu powiedziałeś? - zapytała i jak jakoś z rozpędu go pocałowała namiętnie w tej windzie i sobie jechali do góry. Trochę to trwało. A potem.
-allleeeee widok.. - uśmiechnęła się.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Musialem obiecac plyte z autografem,dla jego siostrzenicy i wejsciówki na koncert Vip jak tu bede grał ..no takie tam pierdoly..jutro wiec musimy tu podejsc.. - bedzie musial kupic swoja plyte haha
Odwzajemnil poclaunek..choc wiaodomo..smai nie ejchali ta winda xd
-A nooo..widok zawsze zajebisty..coc sama wieza w sobie..to kupa stali - zasmial sie i staneli sobie w jakims miejscu to obja ja od tlyu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i pokręciła głową..
-No to nieźle się urządziłeś.. Jednak siostrzenica na pewno będzie zachwycona..-puściła mu oczko.
-No wiadomo, każda budowla to kupa czegoś tam..-powiedziała, bo jak nie cegieł, czy betonu to stali xD
Wtuliła się tam w niego i napawała się widokiem..
-Pięknie tutaj jest..-powiedziała i sobie tak położyła dłonie na jego dłoniach.. Wyglądali jak cała masa par akurat w tym momencie na wieży.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- to twoja wina.. więc widzisz... jak się poświęcam.. doceń to - odparł.
Oj tam.. 10 min i po sprawie.. autograf fotka.. dla mnie to normalka.
-no widok super..noc A.. jak wszystko świeci.. fakt..-powiedział.mia oparta tak brodę o jej ramię lekko Intex sobie patrzył.on tam nie zwracał uwagi na cała reszta par czy nie par.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się..
-no to tym bardziej jestem mega wdzięczna.. - powiedziała.. - kupię ci twoja płytę.. - wyszczerzyła się do niego.
-Niby normalka.. Mnie to jednak zawsze bawi.. - powiedziała. Bo dla niej to on był on a nie jakaś gwiazda.. Więc.
Oparła głowę o jego ramię i tak sobie stali dłuższą chwilkę..
-wracamy?-zapytala w końcu Justine. Choć wcale się jej nie chciało wracać.. Ale. W końcu trzeba było.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Parsknal smiechem.
-ok.. kup mi moja płytę- no nie mógł z niej. Uwielbial ja między inny właśnie z to poczucie humoru.
-No tak...bo ty masz W dupie że jesteśmy big star-powiedział wesoło.
-jak się neiogladalas widoków to tak- ppwiedzial i wziął ja za rękę oni zjechali na dół już i potem to już taxi wzięli i do hotelu.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszli tutaj z płytą Matta xD odnaleźli tego strażnika wieży i chwilę z nim pogadali, dali mu płytę itp. Matt zrobił sobie z nim fotkę i pewnie z tą dziewczynka też. W sumie Justi sobie robiła gdzieś zdjęcia po okolicy by dać im chwilę. Potem jednak wróciła by wyrwać Matta z ich szponow.. XD
-możemy iść? - zapytała i wzięła go za reke.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- tak.. idziemy.. wiec..było miło ale serio..czas na mnie..moja dziewczyna chyba zrobilansis juznzazddosna 4-zaamial l się i uciekli xd
-moglas szybciej przyjść.. nie że nie lubię fanów itp Ale noo.. - dodał.
- to co?chcesz coś jeszcze zwiedzić na szybko zanim coś zjemy i skoczymy do mojego ojca?-zapytal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Tak. Twoja zazdrosna dziewczyna chce jeszcze pozwiedzać a potem lecimy na chwilę do hotelu, żeby się odświeżyć i przebrać no i w drogę do twojego taty.. - uśmiechnęła się miło. No i poszli gdzieś pod kolejne zabytki.. A potem do hotelu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przyszli więc do wieży i stanęli w kolejce do wjazdu. Jak doczekali się swojego czasu to wyjechali na górę i skierowali się do stolika..
-Ale czad.. - powiedziała wesoło i uśmiechnęła się szeroko widząc ten widok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”