Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak mam -powiedziałam i włączyłam muzykę w tle. Pozbyłam się jego koszulki
-raczej mój mąż będzie jeszcze spał rano -powiedzialam i odchyliłam się lekko do tyłu
-więc możesz zrobić jego robotę -powiedziałam podniecona. Pozbyłam się swojej koszulki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Coraz bardziej mi sie podoba ten twój mąż..-powiedziałem do niej i pomachałem brwiami, spojrzałem na nią jak się rozbiera, przejechałem dłońmi po jej ciałku..
-Yhm. Ad..-mruknąłem widząc jej boskie piersi w staniku, którego szybko się pozbyłem..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-będę miała lepszą motywację do przychodzenia do studia -powiedziałam i przejechałam ręką po jego klacie , brzuchu i zatrzymałam ją na jego kroczu. Spojrzałam na Clarka
-mam ochotę na Ciebie -pocałowałam jego usta. Rozpięłam jego spodnie wsunęłam ręce w jego bokserki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek zachłannie, spojrzałem w jej oczka,
przejechałem dłonią po jej piersiach i uśmiechnąłem się.
-Ja będę miał jeszcze większą...-powiedziałem i pocałowałem ją zachłannie..
-Jak Cię przelecieć?-zapytałem i pocałowałem jej szyję.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak jak masz ochotę , nie mam dzisiaj specjalnych zachcianek -powiedziałam podnieconym głosem. W tle leciała muzyka. Zsunęłam z niego spodnie razem z bokserkami. Pocałowałam jego usta i spojrzałam w jego oczka.
-weź mnie Kent
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałem na nią podniecony, mój fiut stał na baczność, podszedłem do niej, pocałowałem jej usta, a potem gwałtownym ruchem odwróciłem ją do siebie tyłem, pchnąłem ją, by się pochyliła, a potem wszedłem w nią od tyłu.. Zacząłem mocno ją posuwać, ujmując w dłonie jej biodra.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oparłam się o konsolę i poczułam jak we mnie wchodzi po same jajka. Było idealnie , zdecydowanie ostatnio brakowało mi seksu. Z Damonem się mijaliśmy więcej spędzaliśmy czasu osobno niż razem
-bosko -wydyszałam i mocniej zaparłam się rączkami
-jutro rano liczę na powtórkę -wydyszałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ooo tak, na pewno dostaniesz więcej..-powiedziałem do niej, przejechałem dłonią po jej piersi i ściśnąłem ją lekko, cały czas pracowałem swoimi bioderkami, mocno, wchodziłem w nią do samego końca, moje jaja obijały się o jej tyłeczek, wchodziłem w nią ostro..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-taakką motywację to ja rozumiem -powiedziałam i jęknęłam czułam jak coraz mocniej na nim pulsuje. Cała sytuacja była niesamowicie nakręcająca , poza tym był niezły w te klocki. Poddałam mu się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Gdybym wiedział, jak Cię to zmotywuje, to już wczesniej bym zaczął..-powiedziałem i zaśmiałem się, nie przestawałem mocno jej pieprzyć. Byłem totalnie nakręcony. Wchodziłem w nią do samoego końca..
-Ooo tak, Ad..-powiedziałem, czując jak sie zaciska.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-mogłeś spróbować -powiedziałam i zaśmiałam się
-za to teraz spisujesz się na medal -o tak było idealnie mocniej wypięłam się w jego stronę , poddałam się chwili i przy tak mocnych pchnięciach doszłam z jękiem.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No już teraz wiem, że trzeba było próbować..-powiedziałem i zaśmiałem się, spojrzałem w jej oczka z uśmiechem, mocno poruszałem bioderkami, aż w końcu zalałem jej cipkę swoim nasieniem, głośno jęknąłem, pocałowałem jej kark.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to mi się podobało szefie -powiedziałam wesoło , a kiedy ze mnie wyszedł zaczęłam się ubierać
- o której jutro się widzimy ?-spytałam i pocałowałam jego usteczka
-nagramy zdecydowanie szybciej tą płytę -uśmiechnęłam się do niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Możesz wpaść tutaj o 9..-powiedziałem i pomachałem brwiami.. -Kilka razy Cię przelecę, a potem będziesz śpiewać..-powiedziałem do niej i spojrzałem w jej oczka. Pocałowałem ją jeszcze raz..
-Może jakiś utwór nagramy podczas twojego orgazmu?-zapytałem i pomachałem brwiami..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wariat jesteś -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-będę o 9 czekaj na mnie gotowy , bo będę miała cholerną ochotę z rana na Ciebie -powiedziałam
-dzięki za dzisiejsze orgazmy -puściłam mu oczko pozbierałam swoje rzeczy
-do jutra -wyszłam ze studia i wytwórni poszłam spacerkiem do domu bardzo zadowolona
ODPOWIEDZ

Wróć do „INTERSCOPE RECORDS”