Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek i przyparłem ja mocno do drzwi - ani Ty mi - powiedziałem i pozwalając jej by sie utrzymywała w powietrzu oplatając mnie nogami zsunąłem jej stanik i złapałem w jedna dłoń jej pierś... Była tak inna od Chloe i choć mojej żonie niczego nie brakowało nie wiem czemu akurat kształty Lois odpowiadały mi zdecydowanie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie gadaj tyle Kent -powiedziałam i zaczęłam całować jego usta. Dłońmi błądziłam po jego plecach. Doprowadzał mnie do szaleństwa jak zawsze, po mimo tego , że kochałam Mila nie mogłam oprzeć się Clarkowi.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Całowaliśmy sie coraz zachłanniej i bardziej zawzięcie... Wiedząc, że się mnie trzyma to całując się z ią rozpiąłem pasek swoich spodni a potem o ile byłem w stanie rozpiąłem też jej spodnie... Jednak nadal zajmowaliśmy się sobą nawzajem bez zbędnych pieszczot... Działaliśmy na siebie naprawdę silnie, pożądaliśmy siebie sami się sobie dziwiąc
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Po dłuższej chwili zsunęłam się na podłogę stojąc przy Clarku uśmiechnęłam się do niego z cwanym uśmieszkiem. Lekko wychyliłam się by zobaczyć gdzie znajduje się krzesło i mocnym ruchem pchnęłam Clarka na niego. Gdy na nim usiadł powoli ściągnęłam z siebie spodnie i podeszłam do niego. Usiadłam na nim okrakiem i wróciłam do całowania jego usta. Dłonie wsunęłam w jego bokserki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemniałem każdy jej pocałunek a potem całowałem jej szyją gładząc dłońmi jej plecy a raczej jeżdżąc po nich trzymając mocno na niej dłonie. Po dłuższej chwili jej poczynania naprawdę mnie stawiały na baczność więc odchyliłem ją lekko w tył i dossałem się do jej piersi pobudzając jej sutki. Przyciągnąłem jej biodra bliżej siebie uniemożliwiając jej kolajne pieszczoty i spojrzałem jej w oczy - pragnę Cie Lois, więc nie drocz się już tylko zróbmy to tak jak lubimy najbardziej
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Spojrzałam w jego oczy z pożądaniem...-co tylko chcesz-wyszeptałam głośno oddychając. Pozbyłam się swojej bielizny. Spojrzałam w oczy Clarka i gwałtownym ruchem nabiłam się na jego członka. Głośno zawyłam z rozkoszy , zaczęłam się na nim poruszać dłonie oparłam o jego barki. Odchyliłam się do tyłu i delektowałam się tą chwilą.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy sie odchyliła do tyłu znowu zatopiłem usta w jej piersiach i pieściłem jej przy okazji zagłuszając siebie samego. Ujałem dłońmi jej biodra i pomagałem jej się poruszać najpierw dosyć wolno a potem stopniowo coraz ostrzej i pod róznymi kontami aby obojgu nam było idealnie...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wplotłam palce w jego włosy, pojękiwałam z rozkoszy jaką mi dawał coraz głośniej. Poruszałam swoimi biodrami coraz szybciej , wiedziałam , że już nie wiele brakuje mi do spełnienia. Przyciągnęłam jego twarz do swojej i pocałowałam łapczywie jego usta by zagłuszyć swoje jęki.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wplotłem palce obydwu dłoni w jej włosy i całowałem się z nią zachłannie czując jak po dłuższej chwili intensywnych ruchów jej bioder, oboje doszliśmy. Czując fale spełnienia i to jak zalewam jej wnętrze swoim nasieniem przywarłem mocniej do jej usta a potem popatrzyłem w jej oczy - dzięki za tą kawę Lois
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-te tabletki nigdy nie zawodzą -powiedziałam z uśmiechem...-mogłeś wcześniej do mnie zadzwonić po tą kawę -powiedziałam i pocałowałam jego usta...-kolejne miejsce , które ochrzciliśmy , niedługo będzie trzeba wyjeżdżać z Tree Hill-powiedziałam. Wstałam z kolan Clarka i zaczęłam się ubierać.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Naciagnąłem swoje bokserki a potem zapiałem spodniej i jeszcze bez koszulki podszedłem di niej i ja objąłem powstrzymując na chwilę ubieranie się. Spojrzałem w jej oczy - Twój dom jest pusty?? - spytałem naprwdę będąc ciekawym czy komuś go wynajeła - moje mieszkanie wynajmuje Kate, więc może spotkajmy się tam któregoś dnia??
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-tak , moje mieszkanie jest puste -powiedziałam patrząc w jego oczy...-zdecydowanie wolę na nikogo nie wpaść , więc zapraszam do mnie -powiedziałam , ujęłam dłonią jego policzek i pocałowałam jego usta...-zarezerwuj więcej czasu na mnie -powiedziałam z cwanym uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Złapałem ją za tyłek dłonia i spojrzałem w jej oczy - a Ty rezerwuj siły - puściłem jej oczko - aha i to nie znaczy, że kończymy z innymi miejscami.... - usmiechnąłem się do niej cwanie nadal trzymając dłoń n a jej pośladku - to kiedy masz teraz dla mnie czas, co??
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-żebyś się nie przyzwyczaił to spotkamy się po weekendzie -powiedziałam i spojrzałam na jego rękę , a później w jego oczy...-ja zawsze mam siły, Ty musisz popracować trochę nad swoją kondycją...będziesz w domu to masz z kim ćwiczyć -powiedziałam i uśmiechnęłam się do nie niego...-jak wymyślisz jakieś ciekawe miejsce to daj mi znać -powiedziałam jeżdżąc palcem po jego nagiej klacie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Póki co zawsze mamy Twój dom - powiedziałem patrząc w jej oczy - mam nadzieję, że jestem Twoim jedynym kochankiem... Nie powinnaś zdradzać Mila, ten fazet oddałby za Ciebie życie - powiedziałem i dodałem - ja to wyjątek, pamiętaj
ODPOWIEDZ

Wróć do „INTERSCOPE RECORDS”