Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jeszcze nie jesteś jedyny , ale kto wie może to się zmieni -powiedziałam...-nie wspominaj o Milo nie chcę o tym rozmawiać , Ty też zdradzasz Chloe -powiedziałam odsunęłam się od Clarka i kończyłam się ubierać.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Tylko z Tobą - powiedziałem patrząc na nią i założyłem koszulę - nie wiem jak Tobie ale trudno byłoby mi z tego zrezygnować - powiedziałem teraz szczerze - ale nie chcę o tym myśleć, oboje kochamy nasze rodziny i nic tego nie zmieni nie sądzisz??
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-mi też było by ciężko z tego zrezygnować -podeszłam do Clarka...-masz rację Ty kochasz Chloe , a ja Mila i nic tego nie zmieni...i nie zrezygnuję z sexu z Tobą -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy....-to tylko sex nie robimy nic złego , prawda?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- To tylko sex Lois... przeciez się nie kochamy... Oboje mamy u swojego boku kogoś na kim nam bardzo zalezy i nie zaniedbujemy naszych rodzin - powiedziałem patrząc jej w oczy tłumacząco to tak też i sobie
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nikogo nie ranimy -powiedziałam i pocałowałam jego usta...-bawimy się świetnie i o to chodzi-powiedziałam uśmiechając sie do niego...-i tak zdecydowanie Cię nie kocham -powiedziałam śmiejąc się...-nie wspominajmy o nich przy naszych spotkaniach
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- W porządku - powiedziałem i sie do niej uśmiechnałem - czas na Ciebie moja droga... nie żebym Cię wyganiał ale kawa jest już zimna... - puściłem jej oczko - niebawem znowu sie pobawimy, obiecuję, że nie będziesz miała czego żałowac
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Poprawiłam jego koszulkę...-no i znowu wyglądasz jak nudziarz -poklepałam go po ramieniu...-pracuj i nie wykorzystuj piosenkarek -powiedziałam i wyszłam ze studia.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Zaśmiałem sie gdy wyszła i wypiłem resztę tej zimnej kawy a potem sam siebie jeszcze poprawiłem patrząc na swoje odbicie w szybie studyjnej...
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Nagralismy troche materiału bla bla bla a potem skończyłem prace więc pojechałem do domku....
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Następnego dnia Clark przyjechał do pracy, zajął wolne studio i czekał na Ade.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Kent przyszedł do roboty. Usiadł sobie w studiu i przesłuchiwał nagrania żeby wiedzieć co jeszcze jest do zrobienia.
Czekał na Ade.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyjechałam do pracy i od razu przyszłam do studia.
-cześć Przystojniaku , jak podobają się nagrania ?-spytałam i podeszłam sobie do niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

- Hej, no właśnie odsłuchuje.. Jest kilka rzeczy do powtórzenia.. Ale ogólnie nie jest źle.. - powiedział ściągając słuchawki i spojrzał na nią z uśmiechem.
-Co tam? - przyciągnął ją do siebie i wpił się w jej usta.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

- jasne nie ma sprawy możemy poprawić nagrania - powiedziałam i Odwzajemniłam jego pocałunek
- to może na początek małe co nie co zanim zaczniemy pracować - uśmiechnęłam się do niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiał się i spojrzał na nią. Podszedł do drzwi i zamknął je na klucz..
-Może być najpierw male co nieco.. - powiedział i znów ją pocałował. Spojrzał w jej oczka. Przejechał dłonią po jej tyłku i ścisnął go.
ODPOWIEDZ

Wróć do „INTERSCOPE RECORDS”