Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wziąłem od Peyton chusteczkę i wytarłem swój wisiorek , a poźniej buzię córeczki.
-zdecydowanie tęskniłem za wam -powiedziałem i spojrzałem to na jedna to na drugą.
-zwłaszcza gdy zasypiałem i nie było Cię obok mnie , te noce były okropne -powiedziałem szczerze do Peyton.
-nie ma sprawy możemy najpierw nacieszyć się sobą , a później naszymi znajomymi -powiedziałem i uśmiechnąłem się do żonki.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałam się, patrząc jak wyciera buźkę Kate.. -Oj, kochanie, my za Tobą też..-powiedziałam i usiadłam koło niego na kanapie i położyłam głowe na jego ramieniu..
-Sam tego chciałeś..-powiedziałam żartobliwie, po czym spojrzałam na niego..-Ale to dobrze, że nie możesz beze mnie spać.. Musisz nas zabierać ze sobą..-powiedziałam.
Uśmiechnełam się..-Tak będzie najlepiej..-puściłam mu oczko..-Chyba będę powoli się szykować do naszej randki.. Mam się ubrać luźno czy ekskluzywnie?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-wiem Kochanie i już nigdy więcej tego nie zrobię , jak będę miał jakiś wyjazd to zabiorę Was ze sobą -powiedziałem i uśmiechnąłem się do Peyton. Pogładziłem ją po udzie i spojrzałem na Kate.
-na razie nie zamierzam nigdzie wyjeżdżać więc możesz być spokojna -puściłem jej oczko
-ubierz się jak chcesz, nic Ci nie zdradzę -powiedziałem i zaśmiałem się
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Zdecydowanie powinniśmy wyjeżdżać razem..-powiedziałam..- I zabierać Kate, żeby zwiedzała świat..-powiedziałam do niego z uśmiechem..
-nie martwię się..-spojrzałam na niego i pocałowałam jego usta.. Oczywiście Kate gdy tylko to zobaczyła wepchnęła swoją buźkę między nas i też chciała buzi. Położyła rączkę na policzku E.
-Powiedz chociaż trochę, bo jak wyskoczę w szpilkach do stadniny koni to będzie zabawnie..-powiedziałam z lekkim wyrzutem do niego..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłem pocałunek Peyton i dałem buziaka Kate , która przesłodko wyglądała.
-Kochanie możesz ubrać się w coś eleganckiego i drogiego lubię z Ciebie zrywać takie ciuszki -powiedziałem unosząc jedną brew w górę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Nie rozochociłeś się za bardzo?-zapytałam z uśmiechem i spojrzałam na Katie.. Dałam jej buziaka i spojrzałam na Enrique..
-W takim razie idę się odstrzelić..-powiedziałam i puściłam mu oczko, po czym wyszłam z salonu.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Kiedy Peyton wyszła z salonu , ja zajmowałem się córeczką , kiedy był czas jej karmienia Andrea przyniosła nam miseczkę z zupka i zacząłem ją karmić , oczywiście jedzenie było wszędzie , ale co tam.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Po jakimś czasie zeszłam na dół do salonu, ubrana na randkę, okręciłam się dookoła siebie..
-Może być?-zapytałam, po czym spojrzałam na niego i zaśmiałam się, bo wszystko było w zupce..-Oj kochanie.. Słabo Ci to wyszło..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no no ale mamusia pięknie wygląda-powiedziałem i dalej karmiłem Katie.
-oj bez przesady nie jest tak źle poza tym , chcieliśmy się najeść z Katie-powiedziałem i spojrzałem na córeczkę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Yhmm..-spojrzałam na niego i zaśmiałam się..-Najadłeś się..?-zapytałam i pocałowałam jego usteczka, które były całe ochlapane zupką..
-Bo Kate na pewno nie.. -powiedziałam i zawołałam Andreę, która pokiwała tylko głową, wzięła Kate od E. i poszła nakarmić małą do kuchni..-To co? Idziesz się przebrać? czy tak będziesz występował na naszej randce?
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oj już nie przesadzaj na pewno Kate się zajadła-powiedziałem i wstałem z kanapy kiedy Andrea zabrała dziecko.
-daj mi chwile -powiedziałem i pobiegłem na górę wziąłem szybki prysznic przebrałem się i po 15 minutach byłem z powrotem.
-jestem gotowy Kochanie-powiedziałem wziąłem ją za rękę i wyszliśmy z domu. Wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy w stronę portu
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poszliśmy do salonu..-Kochanie, na niczym się nie znasz.. Po udanej randce, chłopak odprowadza dziewczynę do domu i całuje ją na dobranoc..-powiedziałam..-Musisz częsciej chodzić na randki, bo jak będziesz miał kiedyś syna, to nie wiem jak to będzie..-zaśmiałam się i wzięłam Kate na rączki, bo do mnie przybiegła..-Cześć księżniczko..-powiedziałam do niej i pocałowałam ją w czółko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nawet nie wiesz jak bardzo chce tego syna -powiedziałem do Peyton i kiedy Kate podbiegła do niej stanąłem przy niej i też ucałowałem córeczkę. Powiedziałem Andrei żeby poszła sobie odpocząć , a my zajmiemy się córeczką.
-to ja proponuję żebyśmy wyszli do ogrodu i spędzili tam to popołudnie , co Ty na to?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzałam na niego..-Najpierw musisz mi udowodnić, że umiesz zabierać dziewczynę na randkę, a później będziemy rozmawiać o synku..-powiedziałam i pocałowałam jego usta.
-Wspaniały pomysł..-powiedziałam..-Kate się pobawi na dworze..-powiedziałam i poszliśmy sobie na ogród.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No heeeej... - uściskałam Pey.I okey..wziała więcała i pewni tam torbe z tym wszystkim i przyszły tu.Siadłam na kanapie kładac torbe ges tam na podłodze obok.
-Nooo...to mamy totalnie baski dizonek..gdzie katie? - zapytałam z usmiechem.Lydia pewnie się wszędzie tu rozglądała z zaciekawieniem co i jak..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Enrique & Peyton Iglesias”