Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-YHm..jasne.. - no tak..ne chcisala byc upackana xD
Ale woszme..miejsce bylo..no ok..bylo tu czysto ale noo..sam fakt ze co chwile jakies halasy zza drzwi bylo slychac bo ktos wchodzil, wychodzil..
ZAparl sie jedna reka o scianke i mocno an nia napierał wchodzac w jej cipke po same jaja.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Było to podniecajace.. Jednak.. Nie do końca bo to jednak toaleta xD
Więc pieprzył ja aż nie doszła ona i zaraz potem pewnie on. Więc kucnela przed nim i spuścił się w jej gardło.. Wyczyscila go do czysta. Poprawiła swoje majtki..
-Można czekać na przylayujacych.. - powiedziała wesoło. On się ubrał i wyszli z toalety.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Zasmial sie.
-jestes..niemozliwa - powiedzial.Bo tak lekko to mowila jakby nie wiem..rutyna jakas..smial sie.Klepnal ja w tylek no i poszli do hali przylotów czekac na bena i Magnolie xd
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

A ta dwójka przyleciała i odbyła cały proces odbierania toreb... było to w trakcie gdy tamci sie gzili w toalecie...
Tym razem to oni czekali na "gospodarzy"
- mieli nas odebrać czy jedziemy do nich sami??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

No ej! Napisane było, że przyszli już i czekali na tą dwójkę!
Więc jak tylko ich zobaczyli to Soph zaczęła machać i krzyczeć..
-Ben! Mags! - uśmiechnęła się do Jake'a i ruszyli w stronę przyjaciół.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo! Tam! - powiedziała do Benka, i zostawiła mu swoją walizkę, a sama się puściła biegiem do nich i wskoczyła na Jake na ręce i wyściskała go całego..
-Heeeeej! Boże! Jak dobrze Cię widzieć.. -powiedziała wesoło i uścisnęła go jeszcze raz i zsunęła się z niego..
-Hej Soph.. -powiedziała miło i przytuliła dziewczynę też..
-Ehhh! Macie taki wpierdziel za ten wyjazd na drugi koniec świata.. -powiedziała wesoło i uśmiechnęła się..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to wziął te torby i tuszyl w tamtą stronę...
- ma rację... w tej chwili wracać - powiedział a potem przybil grabe i lekko objął kumpla a potem dal buziaka Soph
- nudno w TH bez Was wiec nawet nie kombinujcie, że nie wracacie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tak..z taka Sophia to nie trzeba zadnych transparentów ani nic.Zasmial sie widzac jak Mags zostawila Bena z torbami i leciala do nich.
-Wow! Dziewcyzno..ie uszkodź mnie - zasmial sie łapiac ja i sciskajac tez.Nawet nia zakrecil i potem psotawil.
Potem przywitalsie z przyjaciele,
-Oj tam..nie moja wina..to ona..wszystko jej wina... - powiedzial wskazujac na Soph i sie smiejac.
-I no coz..przykro mi ale my sie jeszcze wakacjujemy..skoro juz tu jestesmy..ale..na razie..baiwmy sie clay tydzien u as.. - dodal i wzial torbe Magnolii od Bena i poszli do auta i do domu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Francja”