Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Uwierz mi lub nie ale zdaje sobie z tego sprawę i wiem jak niebezpieczna bywasz, więc o to się nie martw. Pamietaj jednak, że nie mam wpływu na to co robią inne kobiety i nie mam wpływu na to, że tak bardzo mnie pożądają. Musisz nauczyć sie rozróżniać to co sie dzieje z mojej a co bez mojej winy
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no wiesz Kochanie jeśli będzie się do Ciebie kleiła , a Ty nie zwrócisz na to uwagi i jej na to będziesz pozwalał , to będzie zdecydowanie też Twoja wina -powiedziałam i przygryzłam delikatnie jego uszko...-musisz się trzymać na baczności i uważać co się wokół Ciebie dzieje -powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochanie ale to zabrzmiało bardzo dwuznacznie i chyba nie chciałabyś bym sie trzymał na baczność przy innych kobietach - zaśmiałem się z tego niby żarciku - wolę Cie od miliona innych kobiet, więc możesz robić krzywdę tylko im... Ja jestem bardzo niewinny, więc moja karą może być jedynie nagradzanie mnie czułościami
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ale z Ciebie żartowniś -powiedziałam i klepnęłam go w tyłek....-poza tym to już od Ciebie jak trzymasz się przy innych kobietach -powiedziałam i wzruszyłam ramionami. Zeszłam z Ryana i sięgnęłam po szklankę z sokiem , która stała na nocnej szafce napiłam się soku i spojrzałam na Ryana.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Ja wiem jak sie przy nich trzymam, zastanawiam sie tylko nad tym jak Ty byś chciała bym się trzymał przy nich - puściłęm jej oczko a gdy usiadła z boku to sie lekko obróciłem na bok - czyżby to był koniec moich przyjemności?? Ja cie masowałem zdecydowanie dłużej - udałem, że tak było, choć było odwrotnie chyba
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ja nie jestem masażystką więc muszę sobie odpocząć -powiedziałam....-a co do kobiet to nie chcę , żebyś zwracał na nie uwagi -powiedziałam patrząc w jego oczka. No co byłam cholernie o niego zazdrosna, pomimo tego że był ze mną to bałam się , że kiedyś mnie zostawi dla innej.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Uśmiechnałem się do niej i gdy postawiła w końcu szklanke z sokiem na szafce to ja złapałem za rękę i przyciągnałem do siebie a potem łapiąc ją w pasie połozyłem na plecach i pochyliłem sie całując jej usta zachłannie. Oczywiście to były takie szybkie ruchy, więc nie miała możliwości w żaden sposób zareagowac :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam w jego oczy po pocałunku....-co Ty taki narwany co?-spytałam i przygryzłam jego brodę. Po chwili spojrzałam uważnie w jego oczka i pocałowałam łapczywie jego usta.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy spytała to nic nie powiedziałem tylko sie usmiechnałem... I biedak pogryziony będę... a potem odwzajemniłem pocałunek i przysunałem się do niej bliziutko całym ciałem - mam na Ciebie cholerną ochotę Mała i jeśli nie Ty mnie to zaraz ja Ciebie tu zbałamucę
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-myślisz , że by Ci się to udało ?-spytałam patrząc w jego oczy. Dłońmi zaczęłam jeździć po jego umięśnionych ramionach. Lubiłam się z nim drażnić i sprawiać , że szalał za mną...-coś długo przychodziła Ci ta ochota na mnie -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz ona przyszła juz dawno, ale jak juz mówiłem umiem się powstrzymywać... - popatrzyłem w jej oczka - chciałem być Ty była mnie tak spragniona, ze aż będziesz tęskniła za tym bym się do Ciebie dobrał - puściłem jej oczko i się usmiechnałem - bo marzysz teraz o tym, o niczym innym
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kochanie , a skąd wiesz o czym marzę właśnie w tej chwili?-spytałam dalej się z nim drocząc.
-wiesz lubię , gdy ze mną rozmawiasz i na mnie patrzysz , a obecnie nie mam jakiś konkretnych marzeń -powiedziałam i wytknęłam mu język.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Lubie patrzeć na Ciebie gdy rozmawiamy, więc myśle, że tu jesteśmy ze sobą bardzo zgodni. Niemniej doskonale wiem o czym teraz marzysz a raczej o kim - uniosłem znacząco brwi - zastanawiam się tylko ile jesteś w stanie jeszcze wytrzymać nim to dostaniesz... Moja kobieta nie bywa zbyt cierpliwa, sama to stwierdziłaś
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-dzisiaj jestem bardzo cierpliwa Kochanie , gdyby tak nie było już dawno bym Cię zgwałciła i nie miał bys nic do gadania -powiedziałam pewna swego. Dłońmi zaczęłam jeździć po jego nagich plecach...-a o czym Ty marzysz Ryan?-spytałam unosząc jedną brew w górę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Wiesz Kochana ja i tak wiem swoje a, że obiecałem, że jak nie Ty mnie to ja Ciebie zbałamucę, więc przygotuj się teraz Mała na długi i dziki seks ze swoim najwspanialszym facetem - uniosłem znowu brwi a potem ją pocałowałem namietnie - o marzeniach będzie jeszcze czas pogadać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek na plaży”