Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie wymagałam od Ciebie czegoś nie możliwego do zrobienia , poza tym sam mówisz , że jedzenie jest w lodówce więc nie było to az takie trudne dla Ciebie -powiedziałam i odsunęłam się od niego...-fakt postarałeś się , ale jak widać tylko na jeden wieczór -powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Andie nie na jeden wieczór, chcę się dla Ciebie starać, ale nie sądzisz, że fajniej byłoby dostać jedzenie do łożka bez ubiegania sie o to?? - popatrzyłem na nią - nie lubię robić czegoś takiego i sam wolałbym by to wyszło ode mnie niż jakby wymuszenie - usiadłem bliżej niej i popatrzyłem na nią - poczęstujesz mnie chociaż trochę tą pizzą??
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jak chcesz to się poczęstuj ja Ci nie będe broniła jedzenia-powiedziałam. Wstałam z kanapy i nalałam sobie soku do szklanki...-myślałam , że będziesz się starał chociaż ten tydzień , a nie tylko ten jeden wieczór , ale jak widać przeliczyłam się , mój błąd-powiedziałam i napiłam się soku
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wstałem i podszedłem do niej, wyjąłem z jej rąk szklankę i postawiłem na stole po czym ją objałem oburącz - i staram się, sama zobaczysz... Zaufaj mi Andie - popatrzyłem jej w oczy - mamy cały tydzień dla siebie i zobaczysz, że wszystko nam się uda i ułozy... Troszke wiary... nie poddawajmy sie po pierwszym mniej miły poranku, dobrze??
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a czy ja się poddaję ?-spytałam patrząc w jego oczy. Po chwili do drzwi ktoś zapukał...-chyba pizze przywieźli-powiedziałam do Ryana. Odsunęłam się od niego wzięłam pieniądze z portfela i poszłam do drzwi. Po chwili wróciłam z pizzą do salonu postawiłam pudełko na stole i wzięłam sobie kawałem pizzy i zaczęłam jeść , bo byłam strasznie głodna.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Zaczynasz - powiedziałem odnośnie poddawania się a gdy poszła po pizzę zwyczajnie czekałem... - Smacznego Kochanie - powiedziałem gdy zaczęła jeść i wziałem sobie tez jeden plasterek na talerz i usiadełm koło niej z jej sokiem. Usmiechnałem sie do niej i podsunałem sok blisko jej ust - i soczek Kochanie, więc dobrze jest popijać jedzonko - chciałem po prostu by się trochę rozluźniła i odstresowała
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Ryan jestem już dorosła i wiem kiedy pije się sok , więc nie musisz się o to martwić-powiedziałam i zajadałam pizze, akurat teraz nie miałam ochoty na picie.
-a Ty się już tak mną nie przejmuj -powiedziałam i powoli kończyłam jeść kawałek pizzy.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie bądź taka powazna Andie... Ten tydzień ma być jak wakacje, ładny widok za oknem, my razem... egzotyczne jedzenie, wspólne wieczory... co tylko chcesz... Jak na wakacjach, których nigdy nie mielismy
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-włącz mi lepiej film -powiedziałam do Ryana i skończyłam jeść kawałek pizzy , którym się najadłam napiłam się soku i wygodnie połozyłam się na kanapie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Podszedłem więc do okienk i je pozasłaniałem tworząc troszkę fajniejszy klimat a potem właczyłem film tak jak chciała - widzisz Kochanie, mówisz masz - powiedziałem i usiadłem na kanapie najpierw trochę ja unosząc a potem kładąc sobie jej główkę na kolanach i gładziłem jej włosy
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Leżałam i oglądałam film...-Ty nie musisz oglądać tego filmu , wiem , że nie przepadasz za nim -powiedziałam.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Nie bądź cały czas na nie, usiadłem i oglądam, nie matudzę - powiedziałem i spojrzałem na nią - poza tym nie chodzi o ten film, takiego rodzaju nie lubię, ale nic się nie stanie jak obejrzę czasem nawet taki film z Toba
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-ok więc ja już nic nie mówię-powiedziałam wzruszając ramionami. Byłam nadal na niego zła i jakoś sama nie wiedziałam dlaczego mi to nie mijało. Nie chciałam się z nim kłócić dlatego wolałam się już nie odzywać i obejrzeć w spokoju film
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Widziałem, że jest zła na mnie za ten poranek, więc by jej nie złościć to oglądałem ten dłuuuuuugi i babski film :P Głaskałem jej włosy jedną ręką a drugą ująłem jej dłoń w swoją i tak siedziałem sobie patrząc tępo w ekran, choć pewnie sie wyłaczyłem w którymś tam momencie. Nie zasnąłem ale film mnie po prostu nie ruszał i tylko tam gdzieś się parzyłem w jakiś punkt na ekranie
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oglądałam film, a że go uwielbiałam to znałam go na pamięć. Gdy Ryan głaskał mnie po włosach przymknęłam oczy i pod koniec filmu jakoś mi się usnęło. Odwróciłam się w stronę Ryana i objęłam go w pasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek na plaży”