Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Niekoniecznie musimy wracać..-powiedziałam i pomachałam brwiami z uśmiechem, przejechałam dłońmi po jego brzuchu..
Zsunęłam dłońmi spodnie razem z bokserkami.
-Za chwilę pojedziemy..-powiedziałam, klęknęłam przed nim i zaczęłam mu robić dobrze ustami.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Tego się w sumie nie spodziewałem zaskoczyła mnie. Oparłem się o ścianę i zdusiłem w sobie jęk rozkoszy.
-boże Kochanie -wydyszałem , nie wiele mi było trzeba , żeby mój członek stanął na baczność
-chodź -wydyszałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się na jego słowa, wiedziałam, że mu będzie dobrze, pieściłam jego członka ustami, wcale nie chciałam się z nim kochać póki co, a zrobić mu dobrze na razie..
-Zaraz, kochanie, najpierw ty..-powiedziałam i puściłam mu oczko.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oparłem się mocniej o ścianę kabiny , przymknąłem oczy i poddałem się rozkoszy , którą mi sprawiała. Wplotłem palce w jej włosy
-jesteś boska Kochanie -wydyszałem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnęłam się do na jego słowa i nie przestawałam pieścić jego członka, brałam go głęboko do ust, pomagałam sobie lekko dłonią i patrzyłam sobie na niego do góry, uśmiechając się do niego.. Chciałam mu sprawić jak najwięcej rozkoszy..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-Kochanie długo tak nie wytrzymam -powiedziałem podnieconym głosem. Byłem nakręcony , a jej usta działały cudna. Głośno oddychałem , czułem , że za chwilę dojdę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dojdź dla mnie..-powiedziałam, odrywając się od niego na chwilę, spojrzałam w jego oczka z uśmiechem.
-Uwielbiam Cię doprowadzać do szaleństwa..-powiedziałam, a potem znów dobrałam się do jego członka i wsunęłam go głęboko do gardełka, ssąc go.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Słysząc jej słowa doszedłem w jej usta, cicho jęknałem z rozkoszy. Było mi cholernie dobrze.
-boże jesteś boska -wydyszałem i spojrzałem na żonę.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Przełknęłam jego soczki i uśmiechnęłam się szeroko, języczkiem przejechałam po jego członku i wytarłam go do czysta.
-Kocham Cię..-powiedziałam i przysunęłam się do jego ust, pocałowałam go..
-Mam nadzieję, że się podobało..-puściłam mu oczko. Poprawiłam jego bokserki i spodnie, chowając jego członka.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a ja Kocham Ciebie szalona kobieto -powiedziałem i pocałowałem jej usteczka
-ale zdecydowanie mam ochotę na więcej więc się zmywamy stąd -wziąłem wszystkie koszule i poszliśmy do kasy zapłaciłem , wyszliśmy ze sklepu wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy do domu.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Weszły z siostrą do sklepu i od razu zaczęły przeglądać ciuchy na wieszakach.
-szukasz czegoś konkretnego ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-W sumie nie..ale bluzek nigdy za wiele - zasmiala sie Jenny.
-A ty jak?Cos konkretnego czy tez co ci wpadnie w oko? -zapytala siostry juz przegladajac wieszaki
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

- przydały by mi się jakieś spodnie- powiedziałam do siostry i przeglądałam różne spodnie po chwili miałam wybrane parę par . Szukałam też jakiś koszulek no i pewnie bluzy bo zaraz zbliżała się jesień
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No w sumie tez.. - pokiwala glowa.No i tam oczywiscie, wziela kilka bluzek, jakies spodnie tez, bluzy..poslzy sobie poprzymierzac do rpzymeirzlani to co wybraly
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy już wszystko przymierzałam i wiedziałam co biorę podeszłam do siostry
- ja już mam wszystko , a Ty ...idziemy do kasy ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „CENTRUM HANDLOWE”