ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Skoro tak wygląda sprawa,to chyba powinienem się postarać i zainteresować Cię swoją osobą..-zaśmiałem się.
-Hmm, ciekawe..-powiedziałem i spojrzałem na nią rozbawiony..-Jeszcze żadna dziewczyna mnie nie kusiła w ten sposób..-dodałem rozbawiony i zacząłem poruszać rączką miedzy jej nóżkami i wsunąłem paluszki pod jej majteczki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No chyba powinienes..ale to wiesz...spiesz się bo zaraz ja strace zainteresowanie - dodałam ostrzegawczo.
--No to trafiłes na cos nowego - i jeknąłem cicho czując jego palce.
-To może...zejdziemy z tych rumaków dla wlasnego bezpieczeństwa... - powiedziałam no bo jak tak dalej pójdzie to zleci albo jedno albo drugie prędzej czy póxniej.Złapałam jego rekę by przestał
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Zaraz coś na t zaradzimy..-powiedziałem i zaśmiałem się lekko, po czym zeskoczyłem ze swojego konia i jak ona zsiadała to wziąłem ją na ręce i pocałowałem zachłannie jej usta.
-Gdzie ten kocyk?-zapytałem i powiedzmy, że przywiązałem konie za lejce do jakiegoś drzewa, by nam nie uciekły, a potem podszedłem do Zoey.. Wsunąłem rączkę pod jej sukienkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Tu - wskazałam na zawiniątko przypięte do tyłu siodła Star.No i pewne jak przywiązywal konie to ja rozłozyłam koc.mnie wiecej...w sumie trawka była bo znaleźlismy jakies nieco wiekze miejsce miedzy drzewkami.
-Hmm..czyli widze, że już wiesz gdzie, co i jak.. - pusciłem mu oczko i potarłam jego krocze ręką.Wpiłam się w jego słodkie usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak, wszystko wiadome..-powiedziałem i pocałowałem jej słodkie usteczka, rączką wsunąłem się pod jej majteczki i znów zacząłem ją pieścić. Całowałem ja coraz zachłanniej, w końcu złapałem ją w pasie i usiadłem z nią na kocyku, żeby nam było wygodniej.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O..jak sietwoja laska dowie...nie chce byc w twoje skórze - zażartowałem i połozyłam się na pleckach ciągnąc go do siebie.Calowałam jego usta.Rączke wsunęłam od razu w jego spodenki i bokserki by go pobudzac by był za moment gotowy..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Chyba mnie zabije..-powiedziałem n i całowałem jej usteczka, a rączką pieściłem jej szparkę, jęknąłem czując jej dłoń na moim sprzęcie..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Noo to masz szczęście, że ostanie chwile spędzisz ze mną i będzie ci bosko..obiecuje - powiedziałam przewalając go na pleci a potem dobrałam sie do jego sprzętu usteczkami i języczkiem.A co..niech chłopak sie cieszy xD[
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak, to chyba jakieś niesamowite szczęście..-powiedziałem i już leżałem na pleckach, a ona była przy moim sprzęcie.
-Och.. Zo..-westchnąłem tylko i ująłem jej głowę w dłonie i pomagałem jej troszkę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O taak...dobrze to ująłeś - no co...krótko i na temat.I juz wiedziała, że mu dobrze.Pieściła jezyczkiem jego coraz wiekszoego przyjaciela.Ssała jego głowkę to znów pomagała sobie ręka lekko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Bardzo mi się podobało to co robi, więc w sumie byłem całkiem głośny, bo czułem jak mój członek staje w gotowości..
-Jesteś wspaniała..-powiedziałem i patrzyłem sobie na nią, a potem zjechałem rączką na jej tyłeczek i najpierw zacząłem ją tam stymulować, a potem w sumie jednym gwałtownym ruchem przestawiłem ją do 69 i zacząłem pracować języczkiem w jej szparce.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wcale sie nie opirałam załapując co on zamierza.Jeknęłam jak zacząłmnie pieścic inawet na chwilke pod wpływem doznań przerwałam pieszczoty.Kiedyprzywykłam nieco wrciłam języczkie do jego sprzetu piszczac do mocno i intensywnie.Druga raczką nawet się zabawiałam jego jajeczkami
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wsuwałem w nią języczek, a paluszkiem pieściłem jeszcze jej guziczek, by było jej przyjemniej, sam już byłem nieźle podniecony, ale chciałem jej sprawić większą przyjemność jeszcze, więc wwiercałem się w nią jak najbardziej mogłem. czasem sprzedałem jej jakiegoś klapsa na pośladki.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jezu..ch... - jęczałam czując co on tam wyprwia.Byłam już niexle rozgrzana i mokra..i nie tlyko od jego języczka.Starałm sie jednak skupiac na jego sprzęcie..choc to było z kazda chwilą trudniejsze.-Przelec mnie James...wyjęczłam po chwili..
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie musiała mi dwa razy powtarzać, mnie podniecały niesamowicie jej jęki, więc złapałem ją za bioderka i przesunąłem ją nad swojego członka, a potem przez chwilę drażniłem jej szparkę, a w końcu nakierowałem go na nią i wszedłem w nią, ugiąlem nogi w kolanach i mocno się w niej poruszałem do dołu, a rączkami błądziłem po jej piersiach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Walker - Stadnina koni”