Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Oddali konie wymienili się numerami telefonu i każdy poszedł w swoją stronę
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyszli do boksów po konie , które już na nich czekały. Wsiedli na konie i pojechali w stronę terenów zielonych
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Holly pracowała dzisiaj sporo ,a kiedy zrobiła swoje. Przyszła do boksów przebrała się w seksowną mini kieckę , bez bielizny i czekała na swojego ogiera.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Dominic przyjechal do stadniny tak jak napisal .Zajelo mu z jakies pół godziny zanim dotarl.
-Holly?! - zawołał szukajac ją.Oczywiscie tak jak sie umówili nie brał prysznica tylko byl tak sexy ny
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

-jestem tutaj!-zawołałam i czekałam na niego w wolnym boksie na sianku. Oczywiście byłam w seksownym wdzianku , ale cała zakryta bez odsłoniętych piersi.
-czekam Kochanie -powiedziałam seksownym głosem. Oj byłam nakręcona zwłaszcza , że nie byliśmy w domu tylko w miejscu mojej pracy.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Poszedł za jej głosem.Po drodze zdjal z siebie przepocona koszulke i przerzucil przez ramie.W koncu ja znalzł.Stanał w wejsciu do boksu.
-Bejbe..twój ogier przyszedł - powiedzial usmiechajac sie kącikowo.
-Pokaz co masz dla mnie.... - dodal i rusyzl w jej strone
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Usiadłam na sianku rozchyliłam nóżki tak by widział , że nie mam na sobie bielizny. Jego widok nieźle mnie nakręcił
-wyglądasz obłędnie -powiedziałam i paluszkiem przywołałam go do siebie. Byłam napalona na swojego faceta i to bardzo.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Az zagwizdał widząc ze nie ma majtek.Usmiechnal sie i podszedł do niej.Kleknakl miedyz jej udami i pocalowal jej usta namietnie i zachlannie bardzo.Ręka przejechal po jej cipce.
-Moja suczka... - powiedzial i pchnal ja na pelcy a potem sam zanurkowal pod jej spodniczke i dobral sie ejzykiem do jej cipki
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Odwzajemniłam pocałunek , a po chwili leżałam na sianie. Jęknęłam kiedy poczułam jak mnie pieści. Było mi bosko, jego język idealnie pobudzał moje zmysły.
-idealnie Dom -wydyszałam moje sutki sterczały na baczność były zdecydowanie widoczne na kiecce bo nie miałam stanika. Czułam jak moja cipka ocieka soczkami i coraz mocniej pulsuje.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

Ścisnął jedna ręką jej pierś i uszczypnął jej twardy sutek. Cały czas pirsicl i ssał jej lechtaczke.dolozyl palce i mocno ja nimi penetrował czując jaka jest mokra.
-jęcz suko...- mruknal odrywjaac się na momencik od jej cipki.strzelil jej w nią klapsa apotme znów się do niej dostał.
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Jęczałam coraz głośniej. Było mi cholernie dobrze zsunęłam górę swojej sukienki uwalniając swoje piersi. Kiedy dochodziłam krzyczałam jego imię. Moje ciało płonęło z pożądania
-zerżnij mnie Dom -powiedziałam seksownym głosem.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

On na to czekał.. by doszła.wiec kiedy to się stało to on już mega naplony byl.
-wypjij tylek- powiedzial wstając.rozpial swoje spodnie i spuścił z bokserkami a potem strzelił klapsa w jej tylek , mocno złapał za biodra i wszedł w jej mokra cipke z ompetem
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Obróciłam się do niego tyłem wypięłam tyłek. Po chwili poczułam jego sztywną pałę w swojej mokrej cipce. Jęknęłam kiedy we mnie wszedł
-ohh tak!!-jęczałam coraz głośniej idealnie mnie posuwał , cała ta sytuacja nieźle mnie kręciła , wiedziałam że inni pracownicy mogą nas nakryć ale miałam to gdzieś liczyła się ta chwila.
Awatar użytkownika
33 lat
185 cm
Fight Club
zawodnik MMA
w związku
Holly Truitt
Tree Hill

Post

oj tak...jego tez to kręcilo, że jednak byli w jej robocie.Cóż... sama zapropnowala więc jesli coś pójdzie nie tak to nie jego wina xD
Trzymał ja mocno za boderka i posuwał ostro, oijajac sie o nia jajami.Pojekiwal i dyszal zprzyjamnosci.
-Och tak Mała... - strzelil jej klapsa w tylek.Cala ta sytuacja sprawiala z ejuz byl blisko
Awatar użytkownika
22 lat
175 cm
Stadnina, Studentka
Weterynaria
w związku
Dominic Hill
Tree Hill

Post

Ona lubiła ryzykować ta adrenalina ja kręciła. Czułam jak ostro we mnie wchodzi. Było mi cudownie, moje ciało idealnie na niego reagowało. Przy klasach mocniej się na nim zaciskam, przy tak szybkim tempie stosunku doszłam głośno to komunikując. Moje ciało lekko się wygięło w łuk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Walker - Stadnina koni”