lat
cm

Post

Obrazek
mów mi:
lat
cm

Post

Dojechałam do stadniny. Powiedziałam kierowcy, że ma zostać bo będzie musiał odwieźć mnie do domu. Zaparkował auto a ja weszłam do budynku gdzie miało odbyć się przyjęcie otwarcia stadniny
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Dojechaliśmy z Tylerem do stadniny.Wysiedliśmy z taxi po czym ruszyliśmy drogą na ową imprezę.-Mam nadzieje, że sie tu nie pogubimy - powiedziałam idąc przed siebie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a dlaczego mielibyśmy się pogubić?-spytałem zaskoczony
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A bo ja wiem/To wszystko wydaje mi się takie...ogromne - powiedziałam rozkładając ręce i pokazując na wszystkie strony i wszelkie tereny i budnki przynależne do Stadniny
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Kochana my będziemy bawić się w jednym miejscu-powiedziałem śmiejąc się i weszliśmy do motelu gdzie była impreza
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Kiedy przejechała taxi wsiedliśmy i pojechaliśmy do centrum by stamtąd gdzieś wyskoczyć do jakiegoś klubu czy coś zjeść.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Taksówką jechałam w stronę stadniny wiedziałam , że mogę wyjadając tu pokój bez obaw , że ktoś mnie tu znajdzie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Doszlismy do stadniny.jakos nie było tu za specjalnie duzo ludzi.-To co? idziemy wynając konie i na przejażdżkę....?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

uśmeichnałem sie - dobra chodzmy - uśmiechnałem sie i oboje ruszyliśmy wynajać konie, przyznaje że humor mi bardzo dopisywał...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po jakiś 10 minutach podjechała zamówiona przeze mnie taxi.Wsiadłam i pojechałam do akademika
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

zadzwoniłem po taksówkę, poczekałem kilka minut po czym ruszyłem w stronę miasta...
Owen Vierii * lat 27 *Policjant
Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Lilly Rose & Owen i Natii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Adam Conant *lat 18 * licealista III klasa* >>><<< Tommy Conlon*lat 18*licealista III klasa*
Komórka & Szafa & Informator & Relacje>>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Adam Story>>>>><<<<< Warrior
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Clayton Evans *lat 26*Agent Sportowy >>><<<Charles Brandon* lat 21 * III rok Teatrologi
Komórka & Szafa & Informator & Relacje >>> <<< Komórka & Szafa & Informator & Relacje
Clay >>>>><<<<< Duke of Suffolk
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jechałam drogą , która prowadziła do stadniny. Zaparkowałam samochód na parkingu i poszłam poszukać dla siebie jakiegoś fajnego konia na przejażdżkę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Doszłam do swojego auta. Wsiadłam do niego odpaliłam silnik i pojechałam do swojego mieszkania.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Jechaliśmy z Damonem do stadniny, a że on prowadził samochód to ja podziwiałam widoki, bo jeszcze nigdy tu nie byłam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Walker - Stadnina koni”