ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek

Głównym bohaterem serialu jest Steve McGarrett (Alex O'Loughlin). W "pięknych okolicznościach przyrody" Hawajów McGarrett, wraz z młodymi oficerami policji: Dannym "Danno" Williamsem, Chin Ho Kellym i Kono Kalakaua, łapią przestępców wszelkiego kalibru.
Każde aresztowanie McGarrett kończy swoim tzn. catch phrase: "Book 'em, Danno".

Remeake serialu z lat 1968-1980
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

kurcze zacząłem ogladac ale utknęłam gdzieś w połowie.musze nadrobić :)
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Ja oglądałam starą wersję. Nową zaczęłam i muszę przyznać, że całkiem dobrze idzie. No i ten nowy McGarret <3
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
lat
cm

Post

A ja pierwszy raz słyszę o tym serialu.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ja wlasnie powoli nadrabiam I sezon i serial mi sie podoba.Może nie ma w nim nic nowego i odkrywczego ale postacie fajne i fajnie się ogląda :)
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja nadrobiłam sezony. Danno wymiata uwielbiam go ze Stevem no i Jerry <3, Kamekona i jego krewetki <3. Szkoda , że Katherine odeszła. Serial nie jest jakiś rewelacyjny , ale przyjemnie się go ogląda. A teksty S i D najlepsze.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

o tak..Danny i Steve i ich rozmowy i "kłótnie"...normlanie chyba najlepszy duet jaki ostatnio widziałam w tym stylu :)
Jerry tez daje radę tymi swoimi teoriami ^^
ja jestem na bieżąco..i owszem moze serial eni ejst jakis super och, ach ale sie mi fajnie oglada :)
Awatar użytkownika
30 lat
164 cm
Bake shop/ właścicelka
Cukiernik
singiel
brak
NY

Post

Ja od niedawna zaczęłam oglądać jestem na 2 sezonie i serial całkiem przyjemnie się ogląda.
mów mi:
Kendra
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”