Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Obrazek

Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie Tru: Blood, w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry z legendarnych potworów przeistoczyły się w przykładnych obywateli. I chociaż ludzie nie figurują już w ich jadłospisie, społeczeństwo niepokoi się, co stanie się, gdy wampiry opuszczą mroczne kryjówki. Przywódcy religijni i polityczni na całym świecie wyrazili już na ten temat swoje zdanie i jedynie mieszkańcy Bon Temps, małego miasteczka w Luizjanie, nie mogą zdecydować się, co o tym naprawdę myśleć.
Miejscowa kelnerka, Sookie Stackhouse (Anna Paquin) dobrze wie, jak wygląda życie na marginesie społeczeństwa. Jako osoba posiadająca wątpliwy dar słyszenia myśli innych ludzi, przychylnie patrzy na integrację społeczną wampirów, a w szczególności na pewnego przystojnego 173-latka, Billa Comptona (Stephen Moyer). Niestety seria tajemniczych wydarzeń, które towarzyszą pojawieniu się Billa w Bon Temps wystawi otwartość Sookie na ciężką próbę.
"Czysta krew" to intrygujący i przyprawiający o dreszcz emocji serial, na motywach powieści Charlaine Harris, w reżyserii Alana Balla, zdobywcy nagrody Emmy, Oscara za "American Beauty" i twórcy "Sześć stóp pod ziemią". Sam Ball określa swoją nową produkcję jako popcorn dla inteligentnych ludzi z udziałem barwnych i nieszablonowych bohaterów.
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

namiętnie oglądam i nie mogę się doczekać kolejnej seriii xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Tak, ja też xD Chociaż nie trawię Sookie. No kurde, ja jej tak nie lubię! Uwielbiam za to Erica i nie mogę przeżyć tego, że on za nią lata a ona w najbliższym sezonie ma mu w tym pomóc. Niech się trzyma tego swojego Billa, którego też nie lubię. Jessica jest fajna xD
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ja tam połowy potaci nie znosze hehe jedynie lubie Erica, Jess, pam....reszta ujdzie poza Tarą, Sookie i Andy'im bo ich nie trawie :P
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to Tare masz z głowy bo ja zabili :P Nie wiem jak reszta bo mnie ten serial wynudził jak sie zabrałem za 1 sezon i zasnąłem nim sie zdążył Eric pojawić :P
Zdecydowanie wolę Pamiętniki, są... że tak powiem "mniej obleśne"
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

A ja właśnie wolę Trude Blood. Pamiętniki natomiast strasznie mnie znudziły. Książka lepsza xD
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

jak dla mnie Pamietników nie mozna porównywac z TB bo to, że są o wampirach to jedna sprawa le Tb jest zdecydowanie dla starszej widowni a VD raczej dla młodzieży, że tak to powiem :P i TB ma specyficzny lima więc...ja zanim zaczęłam to oglądac to 2 razy przechodziłam przez 1 sezon bo za pierwszym razem juz wpołowie 1ego odcinka zwatpiłam xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ja nie porównuję, po prostu TB do mnie nie przemawia i jest według mnie obleśne. Jestem bardziej za młodzieżowym klimatem, bo serial ma mie cieszyć a nie sprawiać, że mam ochote i odruch wymiotny.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

oj to widzę, że masz słaby żołądek jak
Milo pisze:sprawiać, że mam ochote i odruch wymiotny.
hehe ;)
no ale każdy lubi co lubi i tyle xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja też nie cierpię tego serialu... aktorzy co tam grają są obleśni więc nie ma na co popatrzeć.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

No akurat z obleśnymi aktorami to się zgodzić nie mogę. Owszem serial jest czasami obrzydliwy ale jak wcześniej pisałam o Pamiętnikach, książka jest dla mnie o wiele lepsza, więc serial do mnie zwyczajnie nie przemawia. Jeśli chodzi o aktorów to akurat w True Blood nie ma nikogo obleśnego. Taki na przykład Alexander Skarsgard <3 I tak, zgodzę się, że TB jest czasami obleśne ale za to w Pamiętnikach nie ma ani krzty grozy.
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Dla mnie TB to raczej czarna komedia , a co do aktorów to żaden tam nie wygląda dobrze raczej jak jakieś menele :D
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
singiel

Post

Wybacz, ale znów się z tobą nie zgodzę :p Jak dla mnie to jest tam trzech aktorów, którzy zdecydowanie nie wyglądają jak menele: Skarsgard, Stephen Moyer i Joe Manganiello. Wkurwia mnie tylko ta Sookie, na którą wszyscy lecą, a która wcale nie jest taka piękna. Chociaż i tak wolę ją od momentami żałosnej Eleny z Pamiętników, której cały czas coś się dzieje.
Thalia Rebecca Novak
Karta & telefon & powiązania & fb
mów mi:
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

heheh może i fakt, że aktorzy grający w TB są..cóż nie porażaja uroda poza może Erikiem ale..jak ktoś ma dośc przesłodzonych i łagodnych seriali, gdzie najstraszniejszym momentem jest ugryzienie przez wampira w szyje i tak smierć i oczekuje prawdziwej :jatki" to to jest wlasnie TB. No ale każdy lubi co lubi.
Chloe Kent pisze:aktorzy co tam grają są obleśni więc nie ma na co popatrzeć.
z tego wynika Chlo, że ty seriale ogladasz tylko dla przystojnych aktorów a nie dla samego serialu...owszem miło jet jak przy okazji jest na kogo poatrzeć ale jak dla mnie serial to nie tylko ładne buźki :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Tak Lexi ale jak serial dla mnie jest beznadziejny to przynajmniej bym chciała na kogoś popatrzeć :P bo dla mnie serial jeśli chodzi o treść to jest śmieszny
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”