Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Obrazek
Na razie obejrzałam 2 odcinki serialu i jak dla mnie zajebisty serial. Od pierwszego odcinka mnie wciągnął. Polecam obejrzeć.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

o tak zgadzam się xD czeka się na każdy kolejny odcinek z niecierpliwością.aż szlak jasny trafia, że napisy tak długo robią do tego serialu :P
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Masz rację ja nadal czekam na napisy do 3 odcinka
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Serial jest na prawdę dobry i wciąga od pierwszego odcinka czekam na 4 odcinek i na nową zemstę Amandy :D
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

o tak..cikawe na kim sie teraz zemści.Choć troche nie podoba mi sie to, że każdy odcinek opiera sie na zemścia na jednej osobie.Na zdjęciu widac za duzo tych osób nie było więc ciekawe ile będzie odcinków i pomysłów..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

To prawda myślę, że zrobią tylko jeden sezon tego serialu no chyba, że przybędzie więcej osób by się na nich zemścić , ale jakoś mi się nie wydaję...a dla mnie to super że jeden odcinek to jedna zemsta bo inaczej by było mniej odcinków jak by się mściła na paru osobach na raz :D
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

ale mogła być tez opcja, że będzie się mściła na jednej osobie np 2 czy 1,5 odcinka hehe no ale nie ważne.Z tego co i tak widzę to pojawiają się nowe osoby nie tylko ze zdjęcie więc spoko. Nie mogę się doczekać kiedy pozbędzie się tego kumpla Daniela....jak tylko odkryje te jego machlojki to założę się, że nieźle da mu popalić hehe
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja chyba coś ominęłam bo nie za bardzo kumam co robi ten kumpel Daniela :P poza tym wiadomo już jak się skończy serial bo był koniec na początki pierwszego odcinka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no tak koniec był na samym początku więc wiadomo.A co do kumpla Daniela to chyba nic nie ominełaś bo on po prostu widocznie nie lubi albo nie wiem Emily i nie chce aby się Daniel z nią widywał. Ale w jakim celu to tez do konca sama nie wiem..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Teraz wiem dlaczego nie wiedziałam o czym mówisz z tym kolegą Daniela, bo byłam odcinek do tyłu :P ale fakt koleś dziwnie się zachowuje może boi się , że Daniel nie wróci po wakacjach na uczelnie w sumie nie wiem co mam o nim myśleć. No i w tym odcinku zemsta nie była powiązana z tym grupowym zdjęciem więc z pewnością będzie więcej tych osób, ale oczywiście odcinek bardzo fajny dalej trzyma w napięciu :)
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no to teraz już wiesz hehe i fakt nie wszystkie osoby są ze zdjęcia więc pewnie bedzie sporo odcinków :)
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Mam taką nadzieję, bo serial jest zajebisty xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Czekam na napisy do 7 odcinka :P
6 odcinek taki sobie... mam nadzieje tylko, że nie każda zemsta będzie wyglądała jak do tej pory bo robi sie to już nudne i przewidywalne.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

no teraz jak Frank już obczaił, że z Emily jest coś nie tak i to ona niby cos tam knuje to mysle, że moze bedzie ciekawiej nieco ale zobaczymy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Oby tak było :P tylko, że ona nie wie , że Frank ją podejrzewa :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIALE”